Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

elvis-kozmik düşünce

elvistuna

Önerilen İletiler

yerde bağdaş kurarız. gözlerimiz kapalı, başımız kalbimize eğik, dilimiz damağımıza yapışıktır. elvis presley'in evini düşünürüz. içeriye girer odasına çıkarız. elini öper yere otururuz. sağ dizimiz onun sağ dizine değer. İçimizden ?destur ya elvis? deriz.elvis'in kalbinden kendi kalbimize ,çay renginde,güneşin batış kızıllığındaki, kırmızı kutsal ışığın aktığını düşünürüz. sürekli elvis'in kalbini müşahede ederiz. rabıta bitince elvis'in elini öper ayağa kalkar, içimizden ?destur ya elvis? der, ellerimiz bağlı bir şekilde geri geri huzurdan çıkarız. geldiğimiz yolu takip ile elvis'in evinden ayrılırız. amin der rabıtai şerifi bitiririz. bu günlük ritüeldir. rabıta on beş dakika veya fazla da sürebilir.

Allah'ın nuru bir elektirik santralinin gerilimi gibidir. her şeyi yakar kül eder. rabıta esnasında elvis presley'in kalbi trafo görevi yapar. gerilim düşer. nur kullanabileceğimiz seviyeye gelir.

Düzenleyen tunamustafa - 19-Kasım-2007 Saat 09:56

Tuna Mustafa YAŞAR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yalnış anlamazsan bir şey soracağım ben bu iletinin aynısını bir kaç yerde daha okudum sanırım hepsini siz yazıyorsunuz ama inanın ne demek istediğinizi anlamadım :unsure: yani ne bileyim ''destur ya elvis'' demekle hangi dini bağdaştırıyorsunuz veya biraz daha açıklarmısınız ne anlatmak istiyorsunuz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.