Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Houston

aysum

Önerilen İletiler

- Houston..

- Efendim abi...

- Aya inmek uzereyiz...

- Hadi hayirlisi...

- Kraterli olandi di mi ay?

---------------------------------

- Houston...

- Evet apollo, ay yuruyusunuz bitti mi?

- Bitti bitmesine de bu Ayi Cemal tutturdu gelmisken Amerikan bayragini sokelim, bizimkini koyalim diye, onu ararken kaybolduk, az daha oksijenimiz bitiyordu.

- Buldunuz mu bari?

- Bulduk ama sokemedik, nasil dikmislerse gavurlar... Cemal yarin ay araciyla uzerinden gecmeyi deniyecek...

- Helal olsun aslanlar... Size guveniyoruz...

----------------------

- Houston...

- Apollo?

- Ya bu Cemal Fener bayragi getirmis yaninda, aya onu da dikmek istiyor, yere de topladigimiz taslardan "Efsane geri dondu" yazdi... ben hayatta terk etmem burayi o bayrak buradayken... bir cim bom bayragi yollayin hemen...

- Merak etme apollo, biliyordum ben o hosafin boyle bisiy yapacagini.. acil oksijen depolarinin oldugu yere bakarsan goreceksin ki oksijen tupleri orada yok... niye? Cunku kardesin oraya anli sanli dev bir GS bayragi koydu..

- Hehe.. buyuksun houston... seni seviyorum...yenilsen de yensen de...

---------------------------

- Apollo

- Buyur houstoncigim

- Venusten tas orneklerini aldiniz mi?

- Aldik aldik, bi suru tasimiz oldu, simdi donmek uzre yola ciktik, 24 saatte yorungeye gireriz..

- Cok iyi bilim adina onemli seyler yaptiniz..

- Ya bisey sorcam houston...

- Sor..

- Neden sadece tas toplattiniz bize, o kadar bocek, cicek vardi, bi de o tek gozlu yaratiklardan da getirseydik?

- Hstir, neden soylemediniz?

- Neyi abi?

------------------------------

- Houston

- Nedir?

- Abi ben cok sIkIldIm burda, su donus tarihini one alalim diycektim

- Olur mu, daha saturn e gidip ornek alcaksiniz

- Abi ben hep ornek almisimdir saturn u zaten, bi an once donelim diyorum

- Ya apollo, bak sinirimi bozma, kitlerim kumanda aletlerinizi burdan, bi daha donmek nasip olmaz

- Ama abi ya

- Sus

----------------------------

- Houston bisey sorcam, biz niye topladik bu tasdi kumdu falan, ne yapcaz ki bunlari

- Bilimsel arastirmalar icin, evrenin sirlarini gizlerini ogrenmek icin falan, biliyorsun bunlar bi cok konuda bizleri aydinlatabilir..

- Yani cok onemli seyler bunlar yani?

- Evet apollo, hadi yorungeye girmek uzeresiniz, hazirlanin artik bu arada sen niye soruyon bunlari???

- Valla houston, ben bu ornekleri topladiktan sonra semih abiye vermistim, gemiye koy diye, o da zannetmiski kapiya kadar goturecek,ben ordan alip bagaja koycam, yani senin anlayacagin biz onlari ayda unuttuk galiba...

- Neeee?

- Abi yorungeye giriyoz, sonra konusalim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.