Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

2007 Avrupa Voleybol Şampiyonası

Melkor

Önerilen İletiler

Şampiyona sonunda başladı ;).

Ne yazık ki ilk iki maçımızı kaybettik. Grubumuzda Rusya, Fransa ve Hırvatistan var. İlk maçı Rusya ile oyandık. Türkiyedeki Grand prix elemelerinde dağıttığımız Rusyaya Avrupa Şampiyonasında 3-0 yenıldık. Neyse dedim Rusya bu Dünya devi....

2. maçı Fransa ile oynadık. Pek tanıdığım bir takım değil ama Sultanlar ezer geçer dedim. Oda ne resmen dağıldık ve 3-0 yenildik, şok oldum. Fransız oyuncu Ravvayı durduramadık, demir yumruk Neslihan ve genç oyuncu Eda olmasa iyice yanmıştık.....

3. maçımızı bu akşam Hırvatistan ile oynadık, 2-0 yenık durumdayız. iki setide 25-22 kaybettık. Sultanlarımız etmeyın eylemeyın, koskoca Turkıye gruptan cıkamadı dedırtmeyın bize. Olurmurmuymuş hiç dediler ve maça asıldılar. Durumu 2-2 yaptılar tabi ben heycandan nasıl bağrıyorum :). Çok kritik anlar yaşadık eyvah dedım gitti maç. Çünkü bu maçı hangı takım alırsa grup 3. sü olarak bir üst tura çıkacaktı. Neyse son sete kaldık yani tai-break setinide ve 15-6 idi sanırım aldık. Bu skorla Hırvatları evlerine yollayıp bir üst tura çıktık.

Tabi grup 3. olarak çıkmak dezavantaj ama nabalım sonuna kadar mücadele edicek kızlarımızz.

2. turun ilk maçı 25.09.2007 Salı günü olacak. Maçları Trt 3 naklen yayınlıyor.

İzleyebildiğim kadar ile maçların özetlerini yazmaya çalışacağım. Zor bir turnuva olacakk......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

2. Tura çıktık C grubunda güçlü takımlar ile başedeceğiz. İlk maçımızda Voleybolda önemli bir yere sahip olan Almanya ile karışılaştık. Dünya voleybolunda önemli bir yere sahip olan oyuncuları Grün her zamanki gib etkili oldu. Ne yazık Kİ 3-0 YENİlDİK. Setler:

25-21

25-21

32-30

Gordugunuz gibi çok bır fark yok. Ucu ucuna kaçırdık. Almanya turnuvalarda çok canımız yaktı. Bir türlü yenemedik gitti...

Şimdi ki maç gine çok güçlü olan bir takım ile yani İtalya ile olacak. Bugün saat 16.00 da trt-3 ten naklen yayınlanacak. İnşallah onları yenerde bu gruptaki ilk galibiyetimizi alırız..

not: İtalya son maçında Fransayı 3-1 yendi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Voleybolda bir ekol olan İtalyaya 3-0 yenildik ne yazık ki....

Sultanlarımız gücünü gösteremediler. 1.set ve 3. sette çok iyiydiler kazınıcaz maçı dedik ama kaybettik ne yazık ki.

Manşette ve savunmada çok hata yaptık.

İtalyanın iki yıldızı ortolani ve aguerayı durduramadık ve iyi önlem alamadık. İnanılmaz basit hatalar yaptık. Finallere çıkma şansımızı kayebettik ne yazık ki. 27 eylülde Azerbeycan ile puan maçına çıkacağız artık... :(:(:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bizim Filenin Sultanları bu defa fena dağıldılar kadroda farklılık va rmı bilmiyorum bize bir Neslihanı söylediler durmadan şimdi cacık.Voleybol bence basketbolla birlikte heyecanın devamlı oldugu özel sporlardan biri nedense cok uzak duruyoruz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet çok güzel bir spor her an herşey değişebiliyor. Natali yoktu doğum yapmıştı, Seda yoktu sakattı, Elifi nerelerde bilmiyorum...,

Neslihanı söylediler çünküü inanılmaz iyi bir oyuncu attığı servis ve smaçları ile çok etkili oldu. Nitekim eda da çok iyi servisler attı. Gözde zaten artık çok iyi bir oyuncu olduğunu iyice kanıtladı....

Ama takımın maşette ve bloklarda çok ciddi sorunları var.. İnşallah bir an önce düzeltirler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Natalinin kızı mı oldu oglumu ziyarete gidelim :D

Daha fazla özen göstermemiz gerektiğinde hemfikiriz ama kadroyuda beş altı kişiye baglayıpta basarısız olmakta acıklanamaz velhasılı kelam ben teknik ekibin başı olmaya adayım geçmişte oynamıslıgım var.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Desene yeni İtalyan koçu atıp seni alıcaz başa :). Alltan genç oyuncular geliyor, kemikleşmiş kadroda neslihan, bahar, esra,aysun ve gözde var. Bunlar zaten takımın olmazsa olmazları. Kaptanımız özlem geçen sene ayrıldı milli takımdan. Ama inşallah antranörler allatn iyi oyuncular yetiştiriyorlardır A milli takıma....

İnşallah şampiyonayı İtalya kazanır favorim onlar ve Ruslar. Tahminimce final bu ikisi arasında olur...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.