Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bu başlığı okuyun

Misafir Marcus

Önerilen İletiler

Msn de dost bildiğim bir kişiden bir mail aldım...Eminimki bu kişinin bu maille bir alakası yok.Ancak bütün bilgilerim gitti...

Forumdaki arkadaşlarımı uyarmak istiyorum...............

Sevgili Marcus,

Neyle ilgili bizi uyardığını ben şahsım adına anlayamadım. Mailin içeriği nedir virüs müdür yoksa başka birşey mi? Bizi neden uyarma gereği hissettin? Biraz daha açıklayıcı yazarsan kaybolan bilgilerini de bulmaya belki yardımcı olabiliriz...

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar messenger'da bir resim dosyasi dolaşıyor virüslü messenger'inizi ellerine alıyorlar ve dosyayı kabul ettiginiz anda messenger'iniz ellerine düşüyor.. bu dosyayı gönderen kişi messenger adresinizde bulunan kişiyle pek bir ilgisi yoktur.. o kişide bu tuzaga düşmüştür. ve konuşmalarda ingilizce oluyor çoğunlukla..

Saygılar :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar messenger'da bir resim dosyasi dolaşıyor virüslü messenger'inizi ellerine alıyorlar ve dosyayı kabul ettiginiz anda messenger'iniz ellerine düşüyor.. bu dosyayı gönderen kişi messenger adresinizde bulunan kişiyle pek bir ilgisi yoktur.. o kişide bu tuzaga düşmüştür. ve konuşmalarda ingilizce oluyor çoğunlukla..

Saygılar :clover:

Bu olay benim de başıma geldi yakın zaman içinde.Öle bişi göndereceğini hiç tahmin etmediğim hatta bilgisayardan pek anlamayan bi arkadaşımdan gelmişti.Ben de kabul ettim..meğer virüsmüş ve onun da haberi yokmuş..ve benden de o anda listemde online olan herkese gitti benden habersiz..

Temizlemek çok zor olmadı kardeşim sayesinde ama arkadaşlarım baya uğraşmak zorunda kaldılar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu olay benim de başıma geldi yakın zaman içinde.Öle bişi göndereceğini hiç tahmin etmediğim hatta bilgisayardan pek anlamayan bi arkadaşımdan gelmişti.Ben de kabul ettim..meğer virüsmüş ve onun da haberi yokmuş..ve benden de o anda listemde online olan herkese gitti benden habersiz..

Temizlemek çok zor olmadı kardeşim sayesinde ama arkadaşlarım baya uğraşmak zorunda kaldılar.

gecmıste aynı olay benımde basıma geldı.format atıp kurtulmustum.bugun cok sevdıgım bır arkadasımdan bır dosya aldım hıc dusunmeden kabul ettım yıne aynı hataya dustum.megerse yıne vırusmus.sonra bende elımde olmadan baska bır ınsana yolladım oda actı onada bulastı.kımseye bulasmasın dıye hemen msn ı kapattım.bugun yıne format atmak zorunda kaldım.boyle dosyalar gelırse almayın veya once konusun bunu sen mı gonderdın dıye sonra dosyayı kabul edın veya etmeyın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gecmıste aynı olay benımde basıma geldı.format atıp kurtulmustum.bugun cok sevdıgım bır arkadasımdan bır dosya aldım hıc dusunmeden kabul ettım yıne aynı hataya dustum.megerse yıne vırusmus.sonra bende elımde olmadan baska bır ınsana yolladım oda actı onada bulastı.kımseye bulasmasın dıye hemen msn ı kapattım.bugun yıne format atmak zorunda kaldım.boyle dosyalar gelırse almayın veya once konusun bunu sen mı gonderdın dıye sonra dosyayı kabul edın veya etmeyın.

Babanıza bile güvenmeyin yani :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

maillerimi açmıyorum şimdi bunları okuduktan sonra ya başıma gelirse diye :huh:

Mailleri aç fakat isim ve soyisim tanıdık olanlardan gelen mailleri aç. Junk / Önemsiz / Süzgeçteki maiiler... Bu tarzdaki mailleri açma tabii ki... Ek olarak da msn den dosya alışverişini sorarak kabul et veya gönder...

Yoksa sanal bir felaket bizi bekliyor... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mailleri aç fakat isim ve soyisim tanıdık olanlardan gelen mailleri aç. Junk / Önemsiz / Süzgeçteki maiiler... Bu tarzdaki mailleri açma tabii ki... Ek olarak da msn den dosya alışverişini sorarak kabul et veya gönder...

Yoksa sanal bir felaket bizi bekliyor... B)

teşekkür ederim güneşli gece böyle yapıcam :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.