Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Windows Live Messenger..

Önerilen İletiler

Eski bir Windows Live Messenger sürümü kullandığınızdan Windows Live Messenger oturumu açamazsınız.

Not: Windows Live Messenger sürümünü yükseltmek için , bu bilgisayara yerel yönetici olarak oturum açmalısınız.

Ne dio bu şimdi ? Napayım ben ?

Yenisini yükleyeceksem, hangi sürümü kullanmalıyım ?

Kestane kebap acele cevap lütfen.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bi dakka bu sorun bi tek bizim şirkette var sanıyordum ben :huh::lol:

Kıs natiii nasıl hallettin sorunu söyleyiver bakim <_< Çünkü bende de hala aynı şeyi söyleyip duruyor :lol:

Kankim sen bi kenara çekil cnm benim <_<:lol:

Windows Live MessengerDenetim Masası üzerinden bilgisayarınızdan tamamen kaldırın. Ek olarak Program Files'taki Live Messenger dosyasını da silin.

Bunları hallettikten sonra http://get.live.com/messenger/overview adresinden Live Messenger'ı tekrar indirin.

Sorun kökten çözülecektir. Değişik yöntemleri var fakat en net bildiğim çözüm bu... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tşk ederim Güneşli Gece :):clover:

Bırak teşekkür etmeyi de sorunu hallet sen... Teşekkürler sorunları halletmiyor... B)

Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Rica, Rica, Rica... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kıss walla toprağım kelin ilacı olsa kendi başına sürer hesabı bende acemiyim saten bu konuda yardımcı olamıycam

Acemi diilim kıs ben.. Çözüm aklıma gelmişti de yapmadna buraya yazmıştım.. :grin:

Bi dakka bu sorun bi tek bizim şirkette var sanıyordum ben :huh::lol:

Kıs natiii nasıl hallettin sorunu söyleyiver bakim Çünkü bende de hala aynı şeyi söyleyip duruyor

Kankim sen bi kenara çekil cnm benim

Ya silip yeniden yüklemeye gerek yok..

Bir bilgisayardan bir kaç kişi giriş yapıyorsa, yani karşılama ekranında birkaç hesap varsa;

Asıl Pc yöneticiden giriyorsunuz.. Ordan açarken zaten yeni sürümü yükle diyor.. Yükledikten sonra sorun kalmıyor.. ;) ( Çözemezsen Güneşli_Gece'nin söylediğini yap :P )

Topragım söleyim de uğraşmasın kıs yassııık :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.