Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KİTAP BAĞIŞI

Önerilen İletiler

Herkese merhaba,

Türkiye'nin ilk vakıf meslek yüksekokulu olan Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu, kütüphanesini yeniliyor ve sizlerin kitap bağışlarına ihtiyacı var.

Okulumuzda eğitim - öğretim görmeye gelen 5500 kişilik öğrencilerin bilgi ihtiyacını görmek için bağış kampanyası yaptık ve sizlerin vereceği kitaplarla bu işi yapacağız.

İster 1 koli, ister 100 koli, ister 1 kitap gönderin ama gönderin. Evinizde boş yere duracak kitapların belki bu kurumda daha faydalı olacağından emin olabilirsiniz.

Kitap gönderiminde kargo parası bizden olacaktır ve gönderenin adresine yönetimce teslim aldığını belirten ve teşekkür yazısını içeren zarf gönderilecektir. BU kurumun kütüphanesi, sizin de kütüphaneniz olacaktır.

Herkesin sağduyusuna güvenerek bu yazıyı yazıyorum, sizden kitap istiyorum.

Abdullah YEŞİLTAŞ

ANADOLU BİL MESLEK YÜKSEKOKULU KÜTÜPHANE VE DAİRE BAŞKANLIĞI

[email protected]

02124426160 dahili no: 194

Adres: Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu no: 78 Bahçelievler / İstanbul

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.