İçeriğe atla


Fotoğraf

İkizler Kadını ile Oğlak Erkeği arasındaki uyum


Bu başlığa 6 cevap verilmiş

#1 berceste

berceste

  Kıdemli Üye

 • Φ Yeni Üyeler
 • PipPipPipPip
 • 1.300 İleti

Gönderi Tarihi: 07 Temmuz 2006 - 12:02

İkizler Kadını ile Oğlak Erkeği arasındaki uyum:

Bu çekingen ve duygulu erkek sizi cezbederken, hemen arkasındaki sert ve ters insanı fark edeceksiniz. Sizin yaşam biçiminiz için fazla içine dönük, serinkanlı ve soğuktur. Kendisini nadiren zaptedemez, ama böyle birşey olursa, olay çok ani ve pahalıya mal olacaktır. Güvensizlik, reddedilme korkusu, tanınma ve hayranlık duyulmaya gizli özlem, bu tür davranışları engelleyecek içgüdüsel sebepler olabilir.


İşi, onun için çok önemlidir. Genelde de önemli ve sorumluluk gerektiren pozisyonlarda olacaktır. Titia, iradeli, becerikli ve kesinlikle güvenilirdir. Bu yüzden iş onun hayatında her zaman en başta gelir. Yaşlandığında ise bu, bir parça değişebilir. Aranızdaki ilişki, hemen hemen otuzların yarısında, daha iyi bir hale gelecektir. Başka erkekler baş aşağı giderken, o hayatının baharında olacaktır.


Baştan çıkarılma ona zevk vermez. Ayrıca aşkta da aktif değildir.


Geleneksel değerler, aile, güvenlik ve yaşamındaki ufak değişiklikler, onun için çok önemlidir. Düzenli bir evi, iyi yemekleri sever. Parayı tedbirli harcayacaktır, asla darda kalmayacaksınız.
İşte bu sefil yalanlarla zehirlenmiş dünyayı gördükçe içimdeki aşkı , sevgiyi uyandırdığın için sana bir kez daha minnet duyarım!

Sen olmasaydın , ben daha ne kadar dayanabilirdim bu rezil dünyaya , bu acımasız hayata...Gerçekten daha hayali bir şey yoktur...''.....beni evcilleştirirsen eğer, yaşamıma bir güneş doğmuş olacak. Senin ayak seslerin benim için diğerlerinden farklı olacak. Ayak sesi duyduğum zaman hemen saklanırım. Ama seninkiler, bir müzik sesi gibi beni gizlendiğim yerden çıkaracaklar. Şu ekin tarlalarını görüyor musun? Ben ekmek yemem. Buğday benim hiçbir işime yaramaz. Bu yüzden de bu tarlalar bana hiçbir şey hatırlatmazlar. Buna üzülüyorum. Ama sen beni evcilleştirseydin, bu harika olurdu. Altın renkli saçların var senin. Ben de altın renkli başakları görünce seni hatırlardım. Ve rüzgarda çıkardıkları sesi severdim...''

#2 sibel1

sibel1

  Yeni Üye

 • Φ Yeni Üyeler
 • Pip
 • 23 İleti

Gönderi Tarihi: 14 Temmuz 2006 - 12:43

Aynen böyle oğlak erkeği..
Aslında ikizler kadını ve oğlak erkeği uzak durmalı gibi görünüyor ama biz ikizler kadını ilişkilerimizi yönlendirmekte usta olduğumuzdan problem yok..

Hem bence onların da hayatlarına anlam katmak için bize ihtiyaçları var.Çünkü gerçekten onları kendileriyle başbaşa bırakırsanız acınacak kadar asosyal olabilirler :P :D

#3 Misafir_levis_*

Misafir_levis_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 10 Temmuz 2014 - 03:37

Genelde huzun olsa bile uyum oldugu zaman mucizevi bir ask dogar bu ikili arasinda

#4 Misafir_aşk kuşu_*

Misafir_aşk kuşu_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 16 Mart 2015 - 17:36

Aslında bn çok uyumluyum valla başkasını bilmem hem benim erkeğim romantik kötü değil

#5 Misafir_kubra_*

Misafir_kubra_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 22 Haziran 2015 - 17:51

aynen oyle ben ılk yazan kısıye tşkür edıym thank you

#6 Misafir_rutul_*

Misafir_rutul_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 10 Mart 2016 - 19:56

Kiza onu sevdiyimi bile soyluyemiyorum ben napiyim

#7 Misafir_misafir_melis_*

Misafir_misafir_melis_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 29 Ağustos 2017 - 23:03

ben bir ikizler kadiniyim, erkek arkadasim da oglak. iliskimiz cok da uzun degil, zaman neyi gosterir bilmiyorum ama suan cok uyumluyuz. sunu demeliyim ki, iki taraf da birbirlerine her seyi anlatabildikten sonra cok iyi bir iliski ortaya cikiyor.Cevap ekle