İçeriğe atla


Fotoğraf

İkizler Kadını ile Yay Erkeği arasındaki uyum


Bu başlığa hiç cevap verilmemiş

#1 berceste

berceste

    Kıdemli Üye

  • Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 1.300 İleti

Gönderi Tarihi: 07 Temmuz 2006 - 11:51

İkizler Kadını ile Yay Erkeği arasındaki uyum:

Onu hiçbir şeye zorlamayacağınız için uygun bir eş olmanıza rağmen, bir Yayı kendine bağlamak çok zordur. Çünkü özgürlüğüne düşkündür ve onu bir ilişki yüzünden kaybetmek istemez.


Ahbaplığı sever ve ilgi odağı olmaktan hoşlanır. Kaygısızlığının arkasında ne istediğini iyi bilen bir insan gizlidir. Kısa bir iş ya da uzun bir konuşma fark etmez, beraber geçirdiğiniz her an ateşli, şaşırtıcı ve harikulade olacaktır. Tam anlamıyla bir iyimserdir ve çok sevilen bir misafirdir. Çevresi daima kadınlarla çevrilidir.


Gecelerini pek fazla evde geçirmez. Doğası gereği du durak bilmez biridir, heyecanı ve hayatı sever, bir yerde çok eğelenirse onu oradan ayırmak çok zordur. Onunla çok eğleneceksiniz. Bir kere evliliğe karar verirse, dürüst olacaktır.


Aşkta ikiniz birbirinize uyuyorsunuz. Evlendikten sonra ondan başka aşığınız olmamalı, çünkü onu çok derinden yaralar. Çocuklarla iyi anlaşabilmesine rağmen, çocuk sahibi olmak ona göre değildir.


İşte bu sefil yalanlarla zehirlenmiş dünyayı gördükçe içimdeki aşkı , sevgiyi uyandırdığın için sana bir kez daha minnet duyarım!

Sen olmasaydın , ben daha ne kadar dayanabilirdim bu rezil dünyaya , bu acımasız hayata...Gerçekten daha hayali bir şey yoktur...''.....beni evcilleştirirsen eğer, yaşamıma bir güneş doğmuş olacak. Senin ayak seslerin benim için diğerlerinden farklı olacak. Ayak sesi duyduğum zaman hemen saklanırım. Ama seninkiler, bir müzik sesi gibi beni gizlendiğim yerden çıkaracaklar. Şu ekin tarlalarını görüyor musun? Ben ekmek yemem. Buğday benim hiçbir işime yaramaz. Bu yüzden de bu tarlalar bana hiçbir şey hatırlatmazlar. Buna üzülüyorum. Ama sen beni evcilleştirseydin, bu harika olurdu. Altın renkli saçların var senin. Ben de altın renkli başakları görünce seni hatırlardım. Ve rüzgarda çıkardıkları sesi severdim...''Cevap ekle