İçeriğe atla


Fotoğraf

İkizler Kadını ile Terazi Erkeği arasındaki uyum


Bu başlığa 3 cevap verilmiş

#1 berceste

berceste

  Kıdemli Üye

 • Φ Yeni Üyeler
 • PipPipPipPip
 • 1.300 İleti

Gönderi Tarihi: 07 Temmuz 2006 - 11:45

İkizler Kadını ile Terazi Erkeği arasındaki uyum:

İkiniz de hava grubundan olduğunuz için, birçok ortak yönünüz ve herşeyden önce iyi bir temeliniz var. Terazi erkeğinin cazibesi ve zekası da birçok şeyi kolaylaştıracaktır. Neşe ve yaşama zevki özellikle Terazi erkeklernide görülür.


Akıllı ve hareketli kadınları sever ve sizin değişken fikirlerinizi de çok kolayca kabullenir. Sizi ne zaman ciddiye alması gerektiğini bilir. Kendisi de haraketli olduğu ve bir seçim yapmak ona zor geldiği için, hareketlerinizi çok iyi anlayacaktır. Problemleri değişik açılardan değerlendirme tarzı, kesin bir karar almasını kolaylaştırır.


Terazi erkekleri çok seçicidirler ve her kadınla ilşkiye girmezler. Buna karşı vefalı ve sadıktırlar. Kadınsı güzelliğinize değer vermesini bilir. Üzerinizdeki en küçük yeni bir giysiyi bile farkeder. Biraz hayalci ve romantiktir ve her zaman kalbinizin derinliklerine işleyecek güzel ve çekici sözler bulur.


Terazi erkeği, özgürlük isteğinize herzaman saygı duyacaktır. Hiçbir zaman özel hayatınıza girmeye veya sırlarınızı öğrenmeye çalışmaz. Bu sizde yeterince sevilmediğiniz duygusu yaratmasın, sadece sizi kısıtlamak istemediğinizi bilmelisiniz. Kendisi de baskı altına alındığı veya gözlendiği hissine kapılmaktan nefret eder.


İşte bu sefil yalanlarla zehirlenmiş dünyayı gördükçe içimdeki aşkı , sevgiyi uyandırdığın için sana bir kez daha minnet duyarım!

Sen olmasaydın , ben daha ne kadar dayanabilirdim bu rezil dünyaya , bu acımasız hayata...Gerçekten daha hayali bir şey yoktur...''.....beni evcilleştirirsen eğer, yaşamıma bir güneş doğmuş olacak. Senin ayak seslerin benim için diğerlerinden farklı olacak. Ayak sesi duyduğum zaman hemen saklanırım. Ama seninkiler, bir müzik sesi gibi beni gizlendiğim yerden çıkaracaklar. Şu ekin tarlalarını görüyor musun? Ben ekmek yemem. Buğday benim hiçbir işime yaramaz. Bu yüzden de bu tarlalar bana hiçbir şey hatırlatmazlar. Buna üzülüyorum. Ama sen beni evcilleştirseydin, bu harika olurdu. Altın renkli saçların var senin. Ben de altın renkli başakları görünce seni hatırlardım. Ve rüzgarda çıkardıkları sesi severdim...''

#2 kimyacı kız

kimyacı kız

  Yeni Üye

 • Φ Yeni Üyeler
 • Pip
 • 1 İleti

Gönderi Tarihi: 21 Aralık 2013 - 10:00

:) ne demezsin

#3 Misafir_kim yağcı erkek :))_*

Misafir_kim yağcı erkek :))_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 28 Mayıs 2014 - 13:44

yazılanlar tamamiyle doğru ben terazi burcuyum ve beni anlatmışlar bir nevi:))#4 Misafir_Misafir_*

Misafir_Misafir_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 29 Eylül 2015 - 20:22

evet dogru:)) dogruuu yazilmis:))

Cevap ekle