İçeriğe atla


Fotoğraf

İkizler Kadını ile Yengeç Erkeği arasındaki uyum


Bu başlığa hiç cevap verilmemiş

#1 berceste

berceste

    Kıdemli Üye

  • Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 1.300 İleti

Gönderi Tarihi: 07 Temmuz 2006 - 10:13

İkizler Kadını ile Yengeç Erkeği arasındaki uyum:

Ay'dan etkilenen davranışları yüzünden acı çeken bir Yengeç erkeği için siz fazla neşeli ve canlısınız. O, çok duyguludur ve değer yargıları üzerine yapılan şakalardan hiç hoşlanmaz. İyi bir hesapçı ve çalışkan bir iş adamıdır, çünkü onun için başarının önemi büyüktür. Bunun dışında evcimendir, rahatlığı sever ve sizin ölçülerinize göre evde çok fazla zaman geçirir. Sadece onun için yaşamanızı ister. Eğer ortak ilgi alanlarınızı gözardı ederseniz, kırılgınlaşır, tepki gösterebilir ve onu yeterince sevmediğinizi düşünebilir.


Para konusunda tutumludur, bazıları onun için cimri olduğunu bile söyler. Onun için para güvenliktir ve her zaman borçlarını ödeyebilmeyi ister. Eğer bir yatırım yapmak isterseniz, önce Yengece danışın. Doğumgünü ve yılbaşında sizi en güzel hediyelerle şımartacaktır. Sevgili parasını, gereksiz lükslere yatırmayı kesinlikle sevmez. Ama yine de hiçbir şeyinizi eksik bırakmamaya çalışacaktır.


Sessiz ve sakin olduğuna bakıp neler olup bittiğini anlamadığını sanmayın. Yalnız kalmaya alışıktır ve sorunları tek başına halletmesi gerektiğinde, kendini iyi hissetmediği zamanlar, kabuğuna çekilme eğilimindedir.


Kararlarını dikkatle ve çeşitli açılardan değerlendirerek verir. Hiçbir şeyi aceleye getirmez ve sizin gibi hareketli bir kadını çok rahat sinirlendirebilir. Ama yine de beraber çok mutlu olabilirsiniz. Yengeç sorumluluklarını ve ebeveyni çok ciddiye alır.

İşte bu sefil yalanlarla zehirlenmiş dünyayı gördükçe içimdeki aşkı , sevgiyi uyandırdığın için sana bir kez daha minnet duyarım!

Sen olmasaydın , ben daha ne kadar dayanabilirdim bu rezil dünyaya , bu acımasız hayata...Gerçekten daha hayali bir şey yoktur...''.....beni evcilleştirirsen eğer, yaşamıma bir güneş doğmuş olacak. Senin ayak seslerin benim için diğerlerinden farklı olacak. Ayak sesi duyduğum zaman hemen saklanırım. Ama seninkiler, bir müzik sesi gibi beni gizlendiğim yerden çıkaracaklar. Şu ekin tarlalarını görüyor musun? Ben ekmek yemem. Buğday benim hiçbir işime yaramaz. Bu yüzden de bu tarlalar bana hiçbir şey hatırlatmazlar. Buna üzülüyorum. Ama sen beni evcilleştirseydin, bu harika olurdu. Altın renkli saçların var senin. Ben de altın renkli başakları görünce seni hatırlardım. Ve rüzgarda çıkardıkları sesi severdim...''Cevap ekle