İçeriğe atla

Fotoğraf

İkizler Kadını ile İkizler Erkeği arasındaki uyum

Bu başlığa 5 cevap verilmiş

#1 berceste

berceste

Kıdemli Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 1.300 İleti

Gönderi Tarihi: 07 Temmuz 2006 - 10:08

İkizler Kadını ile İkizler Erkeği arasındaki uyum:

Bir çift olarak ortak hayatınız pek hoş görünmüyor. Ayrıca size bu kadar benzeyen bir erkekle nasıl yaşayabilirsiniz ki?

Eğer annelik duygusu taşıyan bir insansanız, İkizler erkeği için güçlü bir koruyucu ve teşvik kaynağı olacaksınız. İkizler erkeğiyle ilk tanışmada bile, tuhaf tecrübeler edineceksiniz, örneğin aklınızdan ne geçtiğini bilmesi gibi. Evet, siz de gerçekten böyle düşünüyorsunuzdur. Eğer randevunuzu ertelemek için son dakikada sizi ararsa, buna şaşırmazsınız, çünkü büyük bir olasılıkla siz de bunu düşünüyor olursunuz. İkiniz için de bağımsızlığınız önemlidir, yine de farklı ilgi alanlarının sizi ayırmasına izin vermemeye çalışın. Kendinizi yalnız olduğunuzda da iyi hissedersiniz. Ama ikiniz de flörtlerinizi bırakamazsınız ve karşı cins sizin için hala eskisi kadar önemlidir.

Zor hayat koşullarında bile, ikiniz de neşenizi korursunuz ve bunlarla savaşmak için yeterli güce sahip olursunuz. Her ne kadar parayı kumbarada tutmadığınız için maddi sorunlarınız olsa bile, uyumlu ve mutlu bir aile yaşamınız olacaktır.

İşte bu sefil yalanlarla zehirlenmiş dünyayı gördükçe içimdeki aşkı , sevgiyi uyandırdığın için sana bir kez daha minnet duyarım!

Sen olmasaydın , ben daha ne kadar dayanabilirdim bu rezil dünyaya , bu acımasız hayata...

Gerçekten daha hayali bir şey yoktur...

''.....beni evcilleştirirsen eğer, yaşamıma bir güneş doğmuş olacak. Senin ayak seslerin benim için diğerlerinden farklı olacak. Ayak sesi duyduğum zaman hemen saklanırım. Ama seninkiler, bir müzik sesi gibi beni gizlendiğim yerden çıkaracaklar. Şu ekin tarlalarını görüyor musun? Ben ekmek yemem. Buğday benim hiçbir işime yaramaz. Bu yüzden de bu tarlalar bana hiçbir şey hatırlatmazlar. Buna üzülüyorum. Ama sen beni evcilleştirseydin, bu harika olurdu. Altın renkli saçların var senin. Ben de altın renkli başakları görünce seni hatırlardım. Ve rüzgarda çıkardıkları sesi severdim...''

#2 Misafir_miraa_*

Misafir_miraa_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 30 Nisan 2014 - 10:37

ben ikizler kadınıyım ve eski sevgilimde oyle hala cok seviyorum onu ayrıyız onunda sevgilisi var benimde ve hala beni arıyo ne yapmak istedigini cözemedim

#3 Misafir_sana cevao veren kis_*

Misafir_sana cevao veren kis_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 17 Ağustos 2014 - 07:06

Bence sor ona napmaya calisdigini egerki hissleri varza zaten soyler belki senin sormani bekliyo: )

#4 Misafir_ahu_*

Misafir_ahu_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 19 Ağustos 2014 - 22:12

Kavgalar edip duruyoruz

#5 Misafir_ahu_*

Misafir_ahu_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 19 Ağustos 2014 - 22:16

Biz birbirimizi cok seviyoruz erkek arkadasimda ikixler evlilik dusunuyoruz ama bu kavgalar nolcak bilmiyorum seviyor ama pek vurdum duymaz hareketleri var buda deli edio beni

#6 Misafir_Inci_*

Misafir_Inci_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 20 Ekim 2014 - 21:43

Iliskinin en guzel zamanlarinda bile kavgalar bir turlu bitmiyorsa ve vurdum duymazsa, sakin evlenmeyin derim. Ayrilmayin sevgi hala varsa. Ama uzatin evlilige giden yolu ve acik acik konusun. Saygi duyulmayi istediginizi ve hakettiginizi, kendinizi erkeginiz tarafindan korunmus, sevilmiz ve guvende hissetmek istediginizi ve kendinizi boyle hissetmediginiz surece de evlenmeyi simdilik dusunmediginizi acik acik soyleyin. Birakin sizi kazanmaya calissin. Hic bir degisiklik yoksa, sevginizi icinize bastirin ve ayrilin derim.

Bizim kadin erkek yaptigimiz en buyuk hata biz sevdigimiz zaman, karsimizdakinin bu sevgiyi ne kadar haketmeye calistigina asla bakmiyoruz.  

Mutluluklar dilerim,

Inci

Cevap ekle