İçeriğe atla


Fotoğraf

İkizler Kadını ile Boğa Erkeği arasındaki uyum


  • Lütfen cevap vermek için giriş yapınız.
Bu başlığa hiç cevap verilmemiş

#1 berceste

berceste

    Kıdemli Üye

  • Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 1.300 İleti

Gönderi Tarihi: 07 Temmuz 2006 - 10:04


İkizler Kadını ile Boğa Erkeği arasındaki uyum:

Boğa erkeği dayanıklı, güvenilir ve dürüsttür. Eğer başına kahya kesilmezseniz, onunla çok kolay anlaşabilirsiniz. İkiniz de flört etmekten zevk aldığınız için, evlilikten önce bunları denemiş olsanız iyi olur. Ortak ilgi alanınızı oluşturan gezmek ve dostlarla birlikte olmak, evlenince Boğa insanı için sona erecektir. Kendi dört duvarı, akşamları onun için vazgeçilmezdir. Sizi, arkadaşlarına ev sahipliği yapmak, bakımlı bir eve sahip çıkmak ve güzel görünmek konusunda tek eline alacaktır. Geleneksel değerler onun için çok önemlidir. Kendinize ayıracak az zaman kalacaktır. Onu yeterince sevip sevmediğinizi kendinize sormalısınız, yoksa bu ilişki yürümez.


İkiniz de esprilisiniz, gerilimli bir ev ortamı ikiniz için de terstir. Boğa cinsel açıdan çok aktiftir, neredeyse doyumsuzdur ve kaçamaklardan zevk almaya başlamamak için, sizin de aktif olmanızı ister. Sizi seçtiyse ve ona karşı dürüstseniz, o da sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.


İyi bir iş adamı olarak, onu biraz aşan durumlarda bile, ortak geleceğinizle ilgilenecektir. Onda olmayan insanları ve durumları anlama yeteneğine sahip olduğunuz için dürüst bir eleştiri konusunda ihtiyacı vardır.

İşte bu sefil yalanlarla zehirlenmiş dünyayı gördükçe içimdeki aşkı , sevgiyi uyandırdığın için sana bir kez daha minnet duyarım!

Sen olmasaydın , ben daha ne kadar dayanabilirdim bu rezil dünyaya , bu acımasız hayata...Gerçekten daha hayali bir şey yoktur...''.....beni evcilleştirirsen eğer, yaşamıma bir güneş doğmuş olacak. Senin ayak seslerin benim için diğerlerinden farklı olacak. Ayak sesi duyduğum zaman hemen saklanırım. Ama seninkiler, bir müzik sesi gibi beni gizlendiğim yerden çıkaracaklar. Şu ekin tarlalarını görüyor musun? Ben ekmek yemem. Buğday benim hiçbir işime yaramaz. Bu yüzden de bu tarlalar bana hiçbir şey hatırlatmazlar. Buna üzülüyorum. Ama sen beni evcilleştirseydin, bu harika olurdu. Altın renkli saçların var senin. Ben de altın renkli başakları görünce seni hatırlardım. Ve rüzgarda çıkardıkları sesi severdim...''