İçeriğe atla


Fotoğraf

En İyi Arkadaşınız için Yılbaşı Hediyesi

Arkadaşa hediye Yılbaşı için hediye

Bu başlığa 3 cevap verilmiş

#1 asisedef06

asisedef06

  Yeni Üye

 • Φ Üyeler
 • Pip
 • 92 İleti

Gönderi Tarihi: 23 Ekim 2011 - 14:17

Hediyeleşmek yılbaşının modern geleneklerinden biridir. Eğer hediye almamış ya da vermemişseniz, kutlamanız eksik kalmıştır. Dünyanın en meşgul insanı olsanız bile, yakınlarınıza ya da sevdiklerinize en azından kart göndermeniz gerekir

Gönderilen Fotoğraf

En iyi arkadaşlar elbette en yakınınız ve en sevdiklerinizin arasındadır; hatta çoğu zaman çok daha fazlasıdır. O halde, en sevdiğiniz arkadaşınız için yılbaşı hediye fikirleri üzerinde düşünüyorsunuz, peki neden aşağıdaki hediye fikirlerine bir göz atmıyorsunuz?

En İyi Arkadaşınız için Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Hediyeyi en iyi arkadaşına vereceğiniz için, ona özel bir şeyler olmasını istersiniz. İşte size en iyi arkadaşınız için yılbaşı hediye fikirleri.

‘Dostluk’ Hediyeleri

Arkadaşınıza sizin için ne kadar değerli olduğunu anlatmak istiyorsanız, dostluk temalı hatıra hediyelere göz atabilirsiniz. Mesela arkadaşınıza çerçeve, kolye, zincir, bilezik, saat, saatler, mücevher kutuları, vb. bakabilirsiniz. En iyi arkadaşınız için daha kişiselleştirilmiş bir hediye vermek istiyorsanız, üzerine adını yazdırdığınız ya da üzerinde ‘ARKADAŞ, DOST’ gibi yazılar olan bir kahve kupası, çanta, anahtarlık ve adına özel bir dergi hoş bir sürpriz olacaktır. Ayrıca arkadaşınız ve sizin resimlerinizin, sözlerinizin yer aldığı küpürlü bir albümü ya da arkadaşınızın en sevdiği şarkıların olduğu bir koleksiyonu hediye olarak düşünebilirsiniz.

Esprili Hediyeler

Esprili hediyeler bir arkadaşa verilebilecek en mükemmel hediyedir. Gençler için üzerinde komik deyişler ve alıntılar olan kıyafetler, eğlenceli çerçeve ve kitaplar, komik yazıların ve eğlenceli erotik (yetişkinler için) kitaplar vb. hediyeler satın alabilirsiniz. Daha fazla esprili hediye fikrine sahip olmak için esprili ürün satan mağazalara uğrayabilirsiniz ve en iyi arkadaşınız için mutlaka bir tane mükemmel bulacaksınız. Unutmayın, en iyi arkadaşınız için esprili yılbaşı hediyeleri her zaman en iyi yılbaşı hediyesidir ve arkadaşlarınız onlara yükleyecekleri esprilerle daha komik bir hal alacaktır!

En İyi Arkadaşınız için Çeşitli Yılbaşı Hediye Fikirleri

En iyi arkadaşınız için yukarıda belirtilen hediye fikirlerinin dışında bir şeyler istiyorsanız, buradaki öneriler hediye sorununuza çözüm olacaktır.

Çocuklar için oyun setleri (Lego Hogwarts), iskambil kartları, üzerinde sporcuların olduğu kartlar, kitap, dostluk bilezikleri gibi hediyeler düşünebilirsiniz.
En iyi arkadaşınız eğer gençse ve bir kızsa, makyaj seti ya da renkli oje seti, romantik romanlar, ipek şallar, kokulu sabunlar satın alabilirsiniz.
Yılbaşı hediyesi almayı düşündüğünüz en iyi arkadaşınız eğer erkek ise, herhangi bir spor aksesuarı, en son çıkan müzik ve sinema filmlerinin CD ve DVD’lerini, sevdiği ünlülerin posterlerini ya da film afişlerini Noel hediyesi olarak verebilirsiniz.
Alışveriş merkezlerinde kullanabileceği bir hediye çeki, film bileti, spa masajı için rezervasyon en iyi arkadaşınız için düşünebileceğiniz sıra dışı yılbaşı hediyelerinden olabilir.
Bir mücevher kutusu, zarif gümüş, akşam yemeği, şampanyalar, bira kupaları, hediye sepetleri, vb. en iyi arkadaşınıza(yetişkin) alabileceğiniz bir başka hediye seçeneğinizdir.
Hediye sepetleri her yaş grubuna hitap eden armağanlardır. Gurme yiyecekler, egzotik çikolata, aroma terapi ürünleri, plaj aksesuarları, spor aksesuarlarından oluşan hediye sepetleri en iyi arkadaşına alabileceğiniz seçenekler arasında yer tutar.
Son olarak, evde yapabileceğiniz el emeği göz nuru hediyeler düşünüyorsanız, ev yapımı bir kutu çikolata, kurabiye, elde boyanmış T-shirt, atkı, vb. fikirleri hediyeye dönüştürebilirsiniz.
Bunlar en iyi arkadaşınız için önerebileceğimiz yılbaşı hediye fikirleriydi. En iyi arkadaşınızı çok iyi tanıdığınızdan, onun seveceği hediye seçmek zor olmayacaktır. En iyi arkadaşlarınızla birlikte geçirebileceğiniz neşeli bir yılbaşı geçirmenizi diliyoruz, hediyeleşin. Mutlu Yıllar!

#2 Misafir_defne_*

Misafir_defne_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 03 Ocak 2015 - 17:30

cooookk tskkurlerrr cook ısıme yaradı arkadasıma bunlardan bırını alacagımmmmm#3 Misafir_ezgı_*

Misafir_ezgı_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 03 Ocak 2015 - 17:32

cok tesekkurlerrolleyes.gif cok ısıme yaradı w00t.gif#4 Huysuz Kitapçı

Huysuz Kitapçı

  Yeni Üye

 • Φ Yeni Üyeler
 • Pip
 • 2 İleti

Gönderi Tarihi: 05 Aralık 2015 - 19:51

Arkadaş için el yapımı anahtarlık fikrini oluşturmama yardımcı oldu yazınız. Tşk.ler... :)Cevap ekle