Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ELVEDA BİLE DEMEDEN BIRAKIP GİTTİ BENİ

Raregold

Önerilen İletiler

Selam.Çok iyi giden bir ilişkim vardı.4 ay sürdü.Evlenmeyi düşünüyorduk.Sürekli evlilikten bahsediyordu bana, ya sen olursun ya da hiç kimse diyen ve beni çok sevdiğini söyleyen bir insandı.Babam hariç ailemle tanışmıştı.Haftada 1 günde çalıştığım yere beni ziyarete geliyordu.Telefonda küçük bir tartışma yaşadık. Telefonu yüzüme kapattı.Aradan 2 saat geçince aradım açmadı.Mesaj çektim cevap vermedi.Sonra ertesi gün bir daha aradım açmadı.2-3 gün sonra 1-2 tane mesaj daha çektim cevap vermedi.Son mesajım ayrılık mesajı oldu.Bende bir daha onu aramam artık.Çok üzülüyorum.Neden böyle gitti.Bana hiçmi saygısı yok anlamadım.Bitti bile demedi bana.Siz buna benzer şeyler yaşadınızmı arkadaşlar ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam.Çok iyi giden bir ilişkim vardı.4 ay sürdü.Evlenmeyi düşünüyorduk.Sürekli evlilikten bahsediyordu bana, ya sen olursun ya da hiç kimse diyen ve beni çok sevdiğini söyleyen bir insandı.Babam hariç ailemle tanışmıştı.Haftada 1 günde çalıştığım yere beni ziyarete geliyordu.Telefonda küçük bir tartışma yaşadık. Telefonu yüzüme kapattı.Aradan 2 saat geçince aradım açmadı.Mesaj çektim cevap vermedi.Sonra ertesi gün bir daha aradım açmadı.2-3 gün sonra 1-2 tane mesaj daha çektim cevap vermedi.Son mesajım ayrılık mesajı oldu.Bende bir daha onu aramam artık.Çok üzülüyorum.Neden böyle gitti.Bana hiçmi saygısı yok anlamadım.Bitti bile demedi bana.Siz buna benzer şeyler yaşadınızmı arkadaşlar ?

üzülme hiç... evlenmekten sürekli bahsedip küçk bir tatışmada b tavrı gözteren birinin ciddi sorunları var demektir... hiç arama en fazla 3 hafta sonra arayacaktır. ama uzak dur ararsa... sağlıklı bir ilişki olmaz böyle modellerden...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

üzülme hiç... evlenmekten sürekli bahsedip küçk bir tatışmada b tavrı gözteren birinin ciddi sorunları var demektir... hiç arama en fazla 3 hafta sonra arayacaktır. ama uzak dur ararsa... sağlıklı bir ilişki olmaz böyle modellerden...

4 aydır hiç bir dengesizliğini görmedim, o güne kadarda hiç tartışmadık.Ama ufacık bir tartışmada arkasını döndü gitti resmen.Bana çok umut vermişti.Çok şaşkınım.1 hafta oldu ses yok.Mesajlarda bir ilişki bu şekilde bitirilmez, telefonda ya da yüzyüze görüşelim gerekirse sonlandıralım dedim.Cevap yazmadı bana.Nasıl bu kadar kayıtsız kalabiliyor anlamış değilim.Günde en az 5 sefer seni seviyorum diyordu bana.Birlikte birsürü hayal kurduk.Ama suç bende çok sevdiğimi aşık olduğumu belli ettim ona havaya girdi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

4 aydır hiç bir dengesizliğini görmedim, o güne kadarda hiç tartışmadık.Ama ufacık bir tartışmada arkasını döndü gitti resmen.Bana çok umut vermişti.Çok şaşkınım.1 hafta oldu ses yok.Mesajlarda bir ilişki bu şekilde bitirilmez, telefonda ya da yüzyüze görüşelim gerekirse sonlandıralım dedim.Cevap yazmadı bana.Nasıl bu kadar kayıtsız kalabiliyor anlamış değilim.Günde en az 5 sefer seni seviyorum diyordu bana.Birlikte birsürü hayal kurduk.Ama suç bende çok sevdiğimi aşık olduğumu belli ettim ona havaya girdi.

içinde gerçek sevgi olsa idi sizinle evlenmeyi isteyecek kadar ne söylediğiniz gibi havaya girer nede sizi cevapsız bırakırdı... dengesiz çok net... uzak durun sadece.. ve unutun svgi sözlerini falan..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

içinde gerçek sevgi olsa idi sizinle evlenmeyi isteyecek kadar ne söylediğiniz gibi havaya girer nede sizi cevapsız bırakırdı... dengesiz çok net... uzak durun sadece.. ve unutun svgi sözlerini falan..

4 aydır oynamış bana sahte olduğunu kabul etmem lazım sanırım, insanların görünüşlerine aldanmamak gerekirmiş bir kere daha anladım :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 yıl sonra...
Misafir Allah askına yardım

Benimkidde bes ay sürdü evlenecez diyodu hep sonra sevgilim var dedi.seninle arkadasm konusuyodu seni üzecekti ben sadece seni üzmeden bu ise son vermek istedim dedi sana o ümitleri veren ben değildim dedi ama ben inanmıyorum bes ay konustuk öyle olsa anlardım.Hala baska kızlarla konusuyo.Ayrılalı iki ay oldu ben hala seviyorum ve cok özlüyorum hep ağlıyorum hep tekrar kavusalım diye duada ediyorum aylar oldu ben hala unutamıyorum fotoğraflarını bile silemedim napiym sizce

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.