Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Eurobasket 2009 bugün başlıyor...

misket

Önerilen İletiler

Bizim takım bana göre hiç formda değil ama umarım şaşırtırlar bizi...

Günün maçları:

17:30 / Makedonya - Yunanistan (NTVSpor)

17:30 / Rusya - Letonya

19:15 / Büyük Britanya - Slovenya

19:15 / Polonya - Bulgaristan (NTV)

20:15 / Hırvatistan - İsrail

20:15 / Fransa - Almanya

22:15 / Sırbistan - İspanya (NTVSpor)

22:15 / Türkiye - Litvanya (NTV)

Bu arada izlemeye fırsatınız olmazsa milli takımla ilgili tüm haber ve gelişmeler, maç özet ve yorumları ücretsiz cebinize gönderiliyor. Tabi Turkcell anasponsor olduğu için ve "basket" yazıp 7777'ye gönderirseniz...

Heyecan dorukta bakalım neler yapacak bizimkiler....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada izlemeye fırsatınız olmazsa milli takımla ilgili tüm haber ve gelişmeler, maç özet ve yorumları ücretsiz cebinize gönderiliyor. Tabi Turkcell anasponsor olduğu için ve "basket" yazıp 7777'ye gönderirseniz...

Heyecan dorukta bakalım neler yapacak bizimkiler....

bu sene maçları biz kazanırız.basket atmak yasaklanmış sevindim.özetleri cebimize koyacağız.üstüne basket yazıp bir yere yollayacayız.gönderirsek basket olcak.çok göndeririz biz kazanırız.en büyük birinci biziz.ben hemen orayı bulup basketi yolluyorum.kaybedecez yazmayı bırakın beraber yollayalım basketleri yenelim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şampiyonanın favorisi gösterilen , dünya şampiyonu ve olimpiyat ikincisi İspanya yı 63-60 gibi bir skorla geçen ve dörte dört yapan ,milli basketbol takımımız bu akşam saat:22.00 de Sırbistan 'la karşılaşacak. Maç NTV de yayınlanıyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eurobasket 2009'da çeyrek finali garantilemiş olan Milli Takımımız, grup birinciliği maçında 15 dakika ve 19 sayı avans verdiği Slovenya'ya son topu sokamayınca kaybetti. Hem yarınki çeyrek finalde Hırvatistan yerine daha zorlu görünen Yunanistan ile eşleşti, hen de final için Fransa ve İspanyalı daha çetin yola girdi.

İlk sekize girmiş olmakta güzel ben Türkiyenin ilk dördede gireceğin inanıyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.