Sitemizde GoogleAdWords'le Reklam Verme İşlemi Ana Sayfa|Reklam|İletişim|Başlangıç|Bookmark|English   
Bu sayfayı arkadaşınıza tavsiye edin..!   


 

   Turkish-Media.Com Network Sitelerinde Nasıl Reklam verebilirim?

     Sitemizde Google AdWords sistemini kullanarak nasıl Reklam verebileceğiniz size kısaca anlatmaya çalışacağız. Öncelikle but sitede reklam verebilmek için bir Google AdWords hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Lütfen Google AdWords hesabı açmak için BURAYA tıklayarak Google AdWords bölümüne giderek hesap açınız ve orada devam ediniz...

    Sitemizde AdWords Reklamlarının nerelerde nasıl yayınlandığını görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız:

     https://www.turkish-media.com/tr/reklam_ver.htm - Bu sayfada Turkish-Media.Com sitesinde bütün reklam bölümleri size gösterilecektir.

   Hesab oluşturduğunuzda dikkat etmeniz gereken en önmli yer:

   Kampanya bölümünde mutlak bu site adresini vermeniz gerekiyor yoksa reklamınız bütün sitelerde gösterilir... Özellikle bu sitenin adresini verin ki sadece bu sitede gerekli görülen yerlerde gösterilsin... Size reklamlarınızın nerede gösterilmesini istiyorsunuz diye sorulduğunda www.turkish-media.com seçmeniz gerekmektedir...

  Google AdWords nasıl çalışıyor?

  Google AdWords, kendi belirlediğiniz anahtar kelimeler üzerinden, sayfaların içeriklerine göre, sizin reklamlarınızı ilgili sayfalarda göstermek üzere ayarlanmıştır. Bu şu demektir, eğer sayfa sizin belirlediğiniz hedef kitleye hitap etmiyorsa, sizin reklamlarınız kesinlikle gösterilmez. Reklamlarınız sadece ve sadece sizin belirlediğiniz anahtar kelimeler üzerinden hedef kitlenizi içeren sayfalarda gösterillecektir. Bütün bu işlemleri Google AdWords kontrol panelinizden takip edebilir ve size verilen kontrol mekanizmaları ile test ederek paranızı doğru yönde harcamanızı sağlayacaktır. Bütün sistem sizin kontrolünüz altında olacak şekilde ayarlanmıştır.

    Google AdWords Hesabı Oluşturma Yardım Bilgileri:

  Hesap Yaratma

     Başlarken

   Kampanyalar

     Kampanyanın Esasları

 

HAZIRMISINIZ ???

HADİ HEMEN BAŞLAYIN - GOOGLE ADWORDS


   Eğer Toplu Reklam veya Yayın Şirketiyseniz ve aldığınız reklamlarınızın Turkish-Media.Com Network sitelerinde gösterilmesini istiyorsanız lütfen bize ulaşmak için bu formu kullanınız.


Bu sayfayı arkadaşınıza tavsiye edin..!  
Bütün hakları saklıdır. izinsiz kopya edilemez ve kullanılamaz..! Yasal Uyarı (Disclaimer)
Copyright © 2000-2008 Stork Corporation-Turkish-Media.Com bir Stork Corporation Kuruluşudur...