Jump to content
Sign in to follow this  

Kara Panter - Black Panther Fragmanı

By Admin, 02/20/2018
  • 562 views
  • 0 comments

Kara Panter - Black Panther Fragmanı

Kara panter Amerika'da ve dünyada rekor kırmaya devam ediyor. 

Alıntı

Wakanda Kralı, Disney'in "Kara Panter" adlı filminin, dört günlük tatil hafta sonu için ABD'de ve Kanada'da bilet satışlarında yaklaşık 235 milyon dolarlık gişe rekoru kıran pop kültürel bir olay olduğu kanıtladığı bu tatil hafta sonunda egemen oldu.

Bir Afrikalı Amerikalı yönetmen ve en çok siyah oyuncu olan ilk küresel süper kahraman blockbuster olan Marvel Entertainment sürümü, beklentileri aştı ve bir Şubat açılışında ve Başkanlıklar Günü hafta sonu başlangıcında kayıtlar koydu. Bir önceki rekor sahibi "Deadpool", 2016'da dört günlük tatil boyunca yurtiçinde 152 milyon dolar kazandı.

"Siyah Panter", sadece "Star Wars: The Force Awakens" (2015), "Star Wars: Son Jedi" (2017), "Jurassic World" (2012) ve " Marvel'ın Avengers "(2012). Eleştirmenler ve izleyiciler iki başparmak yukarıya doğru işaret etti.

"Black Panther", Sinema Score'dan A-plus izleyici derecelendirmesine ve Çürük Domates hakkındaki eleştirmenler arasında yüzde 97'lik "taze" bir dereceye indi. 31 yaşındaki Ryan Coogler'ın ("Creed") ortak yazar Joe Robert Cole ile yönettiği ve ortak yazdığı ve şimdiye kadar en çok kabul gören süper kahramanın filmi olan Çadwick Boseman'la oynadığı "Kara Panter "'i yapar.

 

Recommended Comments

Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.