Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Matt Damon Tuvalet Kullanmama Grevinde - Neden?

Gönderen: Admin, 12-02-2013
  • 723 görüntü
  • 0 yorum

Matt Damon Tuvalet Kullanmama Grevinde - Neden? : Aşağıdaki video çevirisini okuyun ve sizde neden olduğunu öğrenin:

Matt: Herkese Günaydın. Bu basın açıklamasına size bir soru sorarak başlamak istiyorum. Kasım 19 Dünya Tuvalet Günüydü. Size soruyorum, nasıl kutladınız o günü? Sen?

Basın mensubu: Dünya tuvalet günü? gerçekten öyle bir gün var mı?

Matt: Tabiki var! Kasım 19 Dünya Tuvalet Günü. Nasıl kutladın?

Basın mensubu: Bilmiyorum! Sanırım tuvaleti kullandım! Saçmalama Matt, dünya tuvalet günü sanki bir şaka gibi.

Matt: Gerçekten, insanın geçmişinde gelmiş geçmiş bütün buluşların içinde bir buluş diger buluşlara gore daha çok insan hayatı kurtarmıştır. Yaa Tuvalet..! Tahmin ettiğiniz için şaşırdım.

Basın mensubu: Tahmin etmedik.

Matt: Daha şok edici ise dünyada temiz su ve temiz tuvalet sistemi olmayan yerlerin olması. 780 milyon kişi (Amerikanın nüfusunun iki katı) temiz su bulamıyor. 2,5 Milyar kişi ise temiz tuvalete sahip değil. İnsanların tuvelletten çok CEP TELEFONU var. 25 dolarla bir kişiye yaşamı boyunca temiz su sağlayabilirsiniz. 25 dolara, hey bayım içtiğiniz şişe suyu size kaç paraya mal oldu?

Basın mensubu: dükkandan çaldım onu, satın almadım...!

Matt: Bu olayı protesto etmek için, bu olay çözülene kadar, veya bir çözüm bulunana kadar, herkes temiz su ve tuvalete sahip olana kadar BE MATT DAMON TUVALETE GİTMEYECEĞİM

Basın Mensubu: NNNNNeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...!!!!!!

Matt: Tuvalete gitmeyeceğim....!!!!! siz buyrun..!

Basın mensubu: yani demek istiyorsun ki tuvelete gitmeyeceksin ama başka bir yere giderek o ihtiyacını gidereceksin???? Belki bir yüzme havuzuna????

Matt: Gazeteci sensin, onu da sen bul..!

Basın mensubu: ne demek istediğini anlamadım..!

Basın mensubu: önceki soruma ek olarak bir soru sormak istiyorum...

Matt: Tamam sor..!

Basın mensubu: NNNNNNeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..!!!!!

Matt: Hala gitmeyeceğim..!

Basın mensubu: Bunu Matt Damon'un kapsız diye isimlendirebilirmiyiz?

Matt: Lütfen onu öyle isimlendirmeyin...!

Basın mensubu: isimlendirdik bile...!

Basın mensubu: o gerçek saçın mı?

Matt: Bununla ne ilgisi var bu sorunun..!

Basın mensubu: Soruyu cevaplamaktan kaçınıyor..!

Matt: Evet tamam benim gerçek saçım.

Basın mensubu: Siyah gazteciye kötü davranıyor..!

Matt: Arkadaşlar lütfen, lütfen arkadaşlar...! Tuvelet grevi çok önemli tamam mı? Çok önemli! Kim benimle!

Basın mensubu: Matt, Matt diyorsunki vücudundan kesinlikle atık atmayacağım darken kaka ve çiş'i her ikisinide mi grev kapsamına alıyorsun? Eğer sadece kaka ise ben tam anlamıyla seninleyim.!

Matt: Buradaki herkese ve evinden bize katılan herkese, herkes temiz su ve tuvalete kavuşana kadar, TUVALETE Hayır grevine katılmalarını istiyorum. Herkese teşekkür ederim...

Matt: Gazeteciler hıyar..!

Basın mensubu: Hey duyduk ne söylediğini..!

Matt: Senden bahsetmedim diğerlerinden bahsettim!

Lütfen Matt Damon'ı yanlız bırakmayın ve greve katılın....

http://strikewithme.org/

Önerilen Yorumlar

Yorum

Gösterilecek hiç bir yorum yok

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.