Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Vatan Şaşmaz' lı Metrobüs Reklamı

Gönderen: Radya, 24-04-2012
  • 1.625 görüntü
  • 1 yorum
Alıntı

İstanbulluları şaşırtan metrobüs reklamı

İETT’nin, İstanbul ulaşımının çağdaşlığına vurgu yaptığı reklam filmi, son günlerde adından en çok söz ettiren reklamlardan biri oldu. Vatan Şaşmaz özel aracına binmeyip "bomboş" metrobüse itiş kakış olmadan rahatça binip oturarak yolculuk yapıyor. İstanbullular ise bu boş metrobüs nerede, hangi durakta yorumunu yapıyor...

Birkaç örnek: “Bu seneki cannes film festivalinde fantastik filmler dalında bence büyük şansı olan filmdir. keşke gönderselerdi ödül kesin bizimdi.” (İtü Sözlük, nicmickistemiyorumben)

“Kazandığı paralarla metrobüs almış kendisine. Kıskandım” (Alkışlarla Yaşıyorum, muka)

““Vatan Şaşmaz ve diğer tüm ‘çağdaş’ insanları Zincirlikuyu’da görmek isteriz” (Alkışlarla Yaşıyorum, bycnr)

“Ben ilk kez bu reklam sayesinde metrobüs koltuğu gördüm.” (Ekşi Sözlük, limon kimyon zorro)

“Az sonra başına bi teyze dikilecek ve biraz sağa sola bakınıp kalkacaksın yerinden vatan, şaşmaz kuraldır bu.” (Alkışlarla Yaşıyorum, awni)

Milliyet

Önerilen Yorumlar

Yorum

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.