Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kanala düşen köpek, onu kurtaran adama en tatlı 'teşekkürü' böyle veriyor

Gönderen: Admin, 01-06-2020
  • 414 görüntü
  • 0 yorum

Kanala düşen köpek, onu kurtaran adama en tatlı 'teşekkürü' böyle veriyor

Bu Said Zarate, Meksika'dan bir çöp toplayıcı.

Bu ayın başlarında Zarate ve meslektaşı, endişe verici bir şey gözlerini yakaladığında kamyonlarındaki mermileri tarımsal bir alandan geçiriyordu. Orada, çaresizce beton bir kanalda sürüklenmek, kurtarılması gereken bir hayattı.

"Suda hareket eden bir şey gördüm," dedi Zarate Dodo'ya. "Köpek olduğunu belirleyene kadar aramaya devam ettim. Eşime durmasını söyledim."

Zarate, tereddüt etmeden, kamyondan sıçradı - köpeğin yapışabileceği boş bir çuval kapmak, böylece güvenliğe çekilebildi. pes etme. Sonunda, köpeği kuru toprağa geri çekmek için kanalın dik kenarına yeterince yakın çekebildi.

Zarate'nin çabaları sonuç vermişti. Köpeğin hayatını kurtardı ve karşılığında minnettar yavrutan tatlı bir kucaklama aldı.

"Kollarıma sıçradı," dedi Zarate.

BB14Ms1H.img?h=1393&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Neyse ki, köpek sağlıklı durumdaydı - görünüşte yakın bir çiftlikte yaşayan ailesi tarafından tombul, mutlu ve iyi bakımlı görünüyordu.

Zarate, "Eminim iyi sahipleri vardır. Sadece bir kaza geçirmiş olmalı," dedi. "Bizimle bir süre kaldıktan sonra neşeyle eve kaçtı."

Zarate yakında yoluna devam etti, yardım edebildiğine minnettardı.

Zarate, "Tanrı'ya şükredebildim, onu kurtarabildiğimi," dedi. "Köpek bana teşekkür ettiğinde."

Kaynak: The Dodo

Önerilen Yorumlar

Yorum

Gösterilecek hiç bir yorum yok

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.