Jump to content

Jay Leno Konsept Tesla Cybertruck'ı Test Ediyor Hem de Kiminle: Elon Musk

By Admin, 05/27/2020
  • 70 views
  • 0 comments

Jay Leno Konsept Tesla Cybertruck'ı Test Ediyor Hem de Kiminle: Elon Musk

Tesla'nın Cybertruck pikap konsepti, en çok beklenen otomobillerden biridir. Doğal olarak, Jay Leno ellerini kaldırdı ve şirket dışında deneyen ilk kişi o.

Elon Musk, CNBC'den Jay Leno'nun Garajının son sezonu için açısal konsepti göstermek için Leno ile bir araya geldi ve bize yolda nasıl performans göstereceğine daha yakından bir bakış verdi. CNBC Prime tarafından YouTube'da yayınlanan bir teaser videosunda Leno, anında hızlanma ve iyi tasarlanmış bir sera ile diğer Teslas'a benzer şekilde sürdüğünü söylüyor.

Musk, Cybertruck'un burada gördüğünüz konseptten yüzde beş daha küçük olacağını, ancak aynı hiper-fütüristik tasarımı koruyacağını açıklıyor. Yüksek mukavemetli çelik gövde ve eğimli ön cam gibi şeyler de kalacak, bu da güzel.

BB14CoUB.img?h=559&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Tabii ki, bu sadece Leno'nun Musk ve Cybertruck ile tüm segmenti için bir teaser, 27 Mayıs Çarşamba günü saat 10'da yayınlanacak. CNBC doğu. Segmentin sonuna doğru video, The Boring Company'nin kamyonla olan yeraltı tünelinden geçmeyi önerir. Bu yüzden aşağı inmesini görmek istiyorsanız, ayar yapmanız gerekecek.

Kaynak: CNBC

Recommended Comments

Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.