Jump to content
Sign in to follow this  

Beavis & Butt-Head Belgeseli

By Admin, 09/12/2019
  • 176 views
  • 0 comments

Beavis & Butt-Head Belgeseli

beavis-and-butthead-have-fetal-alcohol-s

Beavis ve Butt-Head, Mike Judge tarafından yaratılan ve tasarlanan bir Amerikan yetişkin animasyonlu sitcom'dur. Seri, Judge'nin aslen Liquid Television'da yayınladığı 1992 kısa filmi Frog Baseball'dan geldi. Kısa gördükten sonra, MTV konsepti geliştirmek için Hakim imzaladı. Dizi ilk olarak 8 Mart 1993'ten 28 Kasım 1997'ye kadar sürdü. Dizi daha sonra, 27 Ekim - 29 Aralık 2011 tarihleri arasında yayınlanan sekizinci sezon için yenilendi. 1996 yılında, dizi, animasyonlu sinema filmi Beavis'e uyarlandı. ve Butt-Head Amerika'yı Do.

Gösteri, Texas Highland High'da okula giden Beavis ve Butt-Head'de (ikisi de Hakim tarafından dile getirilmiş) sosyal açıdan yetersiz genç suçlulara odaklanıyor. Evde göze çarpan bir yetişkin gözetimi yoktur, kararsız, eğitimli ve zorlukla okur yazardır. Her ikisi de, birbirleriyle ilgili bile olsa, empati veya ahlaki lekelerden yoksundur. Ağır metal, şiddet, cinsiyet, yıkım veya macabre ile ilişkilendirilirlerse genellikle karşılaştıkları şeyleri "havalı" olarak görürler. Kızlarla hiçbir tecrübeleri olmasa da, ikisi seksle ilgili bir saplantıyı paylaşır ve her ne zaman uzaktan cinsel veya skatolojik olarak yorumlanabilecek kelimeleri veya cümleleri duyduklarında kıkırdama eğilimindedirler.

Her bölüm, Hakim tarafından doğaçlama yorumunu kullanarak müzik videolarını eleştirdikleri sık aralıklı sahneler içeriyor (sekizinci sezonda The Jersey Shore ve True Life gibi diğer MTV şovlarının klipleri ve ayrıca Viacom'un sahip olduğu diğer ağların şovları Spike). Bölümlerin geri kalanı bir tür şema ya da maceraya atılan ikilisi betimliyor. Highland Lisesi'ndeki öğretmenleri genellikle onlarla nasıl başa çıkılacağı konusunda kaybedilmiş durumda ve çoğu bölümde okulu tamamen atlıyorlar. Davranışları bazen ciddi sonuçlara yol açar, ancak çoğu zaman başkaları için, pişmanlık duymadıkları için.

Recommended Comments

Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.