Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ulassagay buyeni internet efsanesini mutlaka dinleyin

Önerilen İletiler

merhaba sevgili forum üyeleri size bazı müzik adamlarından sözetmek istiyorum onlar her ay mankenlerle skandal aşklar yaşayıp ucuz televole gündemleriyle ekranları ve kamuoyunu meşgul etmiyorlar onlar sadece kaliteli müzik yapmanın derdindeler ve kendilerini rahatca ifade ettikleri bir mecra olan internette mücadelelerini sürdürüyorlar internet gerçekten yozlaşmış ve sektör olmayı becerememiş bir müzik piyasasının can simidimi bunu zaman gösterecek size bu isimsiz kahramanlardan birisi olan ULAŞSAGAY arkadaşımızdan sözetmek istiyorum en azından sizin gibi bağımsız olan kalemler bu adamı tanımalı ve tanıtmalı ULAŞSAGAY bambaşka bir duruş ve tavırla bu internetin müzik piyasasına yön vermeye başlayan oluşumunda alternatif bir müzik anlayışının peşinde. Daha şimdiden BİTTİM! isimli parçasıyla forum sitelerinde ve bandrolsuz eser paylaşım sitelerinde buyuk bir fenomen yarattı . Hiç bir ucuz pazarlama yöntemine kaçmadanda kitlelere ulaşabilen bu adamı alkışlıyorumSİZi bir insan olarak bıkmadınızmı bu tek bir tornadan çıkmış gibi erken kalkanın kendisini sanatçı zannettiği bir ülkede birbirinin aynı olan basın bültenlerini okumaktan ne yapayımda bu gün gündeme oturayım diyen şarkıcılardan. Ben samimiyim evet! dediğinizi duyar gibiyim size gönderdiğim parçayı gerçekten keyif alarak dinleyebiliyorsanız inanıyorumki içinizdeki meslek aşkıyla bunu kitlelerle paylaşmak isteyeceksiniz gelin ne olur SUYA YAZI YAZMANIN VE YELDEĞİRMENLERİYLE SAVAŞMANIN ZEVKİNİ YAŞAYALIM BIRAKALIM ARTIK MÜZİK KONUŞSUN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.