Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

su erkeklerı tavlamanın yollarını bulalım beraber

pink_pink

Önerilen İletiler

• Cevaplar 82
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Misafir Zıplayan Dana

arkadaslar ben aşık oldum ve bu adam benim hayatımın erkegı belkıde. onu kendıme asık etmem gerekiyor özellikle siz ekek arkadaslar bana biraz tüyo verirmisiniz ne yapıyım yaaaaaaaaaa

Vah canım...

Zor bir durum...

Ama bence özel bir çaba harcama...

Nasıl kendini iyi hissediyorsan o biçimde davran...

Ama sana bir sır vereyim...

ERKEKLER için en önemli özellik dış görünüştür...

Güzel olduğunu düşünüyorsa kolay,diğer türlü ne yaparsan yap başaramazsın.

Aksini söyleyenler kendi dumanlarında boğulurlar....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle kişiliğinle etkile! Eğer hayatımın adamı diyosan, onla bir ömür boyu olabileceğini göster! Aynı ortamdaysanız onun için fedakarlıklar yap bunu farkedecektir! Ama kendinide fazla istekliymiş gibi gösterme! Erkekler yani biz genelde kaçan tipleri severiz!

Ayrıca iyice tanı ve nelerden hoşlanıon, hoşlanmıyo ögren!

Eğer kafa yapısıda sana uygunsa, onu elde etmeye çalış! Yoksa uzun süreli olmaz!

SaygılaR!....

Kolay gelsin!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar ben aşık oldum ve bu adam benim hayatımın erkegı belkıde. onu kendıme asık etmem gerekiyor özellikle siz ekek arkadaslar bana biraz tüyo verirmisiniz ne yapıyım yaaaaaaaaaa

gerçekten seviyorsan birgün oda seni sever

bişe yapmana gerek yok kendin ol

sen sevmeye devam ettiğin sürece senin duyguların ona ulaşır

bekle derim ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence direk annesinden iste vermezsede kaçır :)

şaka biryana biz burda sana ne desek boş her erkek farklı şeyler arar mesela ben somurtkan tiplerden hoşlanırım yani soğuk ve ciddi bayanlardan güzellik okadar önemli değil ağır başlı olsun kakara kikiri gülmesin yeter ama o nasıl tiplerden hoşlanıyor bunu öğrenmelisin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sıcak ol

Kendin ol

git seni seviyorum de..

taman kendin ol lafına katılıyorum ama son söylediğine katılmıyorum o zaman kıçı kalkıcak ve onu yaralayacak o zaman olacağı varsada olmayacak

bence onu umursadığını hafifden belli et.içinede girme çocuğun dozunu ayarla canım işte normal ol

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben hemen gidip seni seviyorum diyemem zaten çünkü öncelikle onunda benim için küçük de olsa bişeyler yaptını görmek istiyorum bunu için beklıyorum ama dedimya bi süre sonra ortamlarımız ayrılcak ve biz belki cok gorusemıycez bu da benim canımı cok sıkıyo acıkcası

ve bende sizin dediğiniz gibi biraz umursamaz davranıyorum ama pek işe yaramıyo gibi sanki

cunku daha önceleri biraz daha sıcak davranıyodum daha cok sohbet ediyoduk ama bu seferde havalanıp kendını geri cekmesınden korkuyorum nasıl davrancagımıda sasırdım valla

herkese bana verdiği önerilerden dolayı cok tesekkür ederim kendinize ii bakın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahh be arkadaşım takma bu kadar desem aldırmazsın...ee aşk..

Ama şu kadarını söyleyebilirim..Etkilemek için özel çaba sarfetme bence. Umutlanıp üzülen sen olursun.Hem hayatımın erkeği olabilir demişsin..anladığım kadarıyla çok tanımıyorsun sen karşındakini. Madem güzel sohbet ortamınız varmış bunu devam ettir. Tabi kendin olarak, yani etkilemek için farklı karaktere bürünmem çok manasız kalır. İyi bir dost olmaya bak herşeyden önce.Belkide hayatının erkeği olup olmadığını öğrenirsin zamanla.

Güzelliğe gelince..elbette dış görünüşün karşındakine göre önemlidir ilk aşamada. Ama sadece dış görünüşünle ilgilenen birine ne kadar güvenebilirsin ki?? Yarın bir bakmışsın başka birine gönül vermiş!!

Senin kişiliğin karakterin ona hitap etmiyorsa zaten seninle ilgilenmez.

Sana tavsiyem herzaman nasılsan öyle davran..sohbet ortamını kesme ve ilerde de görüşebilmeyi sağlamak için.Doğal ol, sorunu olduğu zaman ilgilendiğini göster, dinle.. eee daha ne diyiimm!! Sonradan üzülmektense şimdi hazırlıklı ol herşeye..yani olumsuzluğu da göze al..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tesekkür ederim heath_fnd önerilerin için. umarım senin dediğin gibi üzülen ben olmam

ayrıca bugun rüyamda onu gordum artık birlikteydik ve ilk gelip size müjdeyi vermek için buraya yazıyodum :)

herkese tekrar takrar tesekkurler sevgiyle kalın pink_pink

Tarih: Düzenleyen: hunter02
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar baska bana önerisi olan yokmu ya

Tanımadığın insanlardan öneri beklemek yerine onu tanıyan çevresindeki insanlardan öneri almanı öneririm..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gerçekten seviyorsan birgün oda seni sever

bişe yapmana gerek yok kendin ol

sen sevmeye devam ettiğin sürece senin duyguların ona ulaşır

bekle derim ....

Helal olsun sana şevval

erkekler şaşkındır sözünü doğru çıkaran ve kendi hemcinslerine nasıl tuzak kurulacağının tüyolarını veren erkek arkadaşlara da teşekkürler

kendi kendine kazık atmak diye buna derler

bravo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ilk olarak senin Erkege duygularini acman hic dogru olmaz, biri yazmis poposu kalkar die, bu kesinlikle böle ve diger bi arkadas biz kacanlari severiz demis buda kesinlikle dogru...

ayrica hunter 02 nin dediklerine de tamamen katiliorum...

ama benim merak ettigim o kisinin hayatinin erkegi olabilecegini nerden cikardin... biraz agir olur derim, hic bir sey göründügü gibi diildir...

kendini nasil sevdirecegini düsünmektense onu tanimaya calis ve gercekten ortak noktalariniz varsa... ve tanidikca yakinlasiosan fazla plan proje yapman gerekmez....

bulundugunuz ortma nasil bir yer? Dershane mi? eger öle ise git ondan herhangi bi konuda yardim iste, kalemini unut falan filan .... ilgili oldugunu anlasin, ama yönlendiren kendisi oldugunu düsünsün....

sevgilerimle kendi sökügünü dikemeyen Güzin ablan :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok tesekkürler alaturka ilgilendiğin için

sen demissinya hayatının erkegi oldunu nerden cıkardın dıye ben hayatımın erkeği diyorum cünkü onu az cok tanıdım ve onun benim aradağımın erkek oldunu düşünüyorum biz aslında iyi birer arkadaşız konusuyoruzda fakat duygularından pek emin olamıyorum biz aynı sınıftayız su anda. fakat ikinci dönem sınıflarımız değisecek ve onu daha az görücem ben bıraz bellı ettim hoslandımı ama o hala normal davranıyo işte anlayamadım bi türlü duygularını baska ne yapabilirmki?

ve ayrıca o cok tatlı bir balık burcu erkeği

ilgilenen herkese tekrar tekrar teskkür ederim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

git ona onu sevdiğini söyle dicem ama bu sefede kendini bişey zannedecek bence hiç üzerine düşme eğerki onun da seni sevebileceğine inanıyorsan aşkın için savaş ölçüler dahilinde

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.