Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

su erkeklerı tavlamanın yollarını bulalım beraber

pink_pink

Önerilen İletiler

Vay anasını be..!

Ne kadar da yardımsever milletimiz varmış bizim.Ah şu erkeklerimiz,ruslardan hiç mi ders almazlar acaba?

2 tane dişiye yalakalık yapacam diye yapmadığınız maymunluk kalmamış.tüü yazıklar olsun size.

Bi deli kuyuya bi taş atıyor,siz 40 akıllı çıkarmaya çalışıyosunuz.(Aslında niyet,kuyu kebabı yapmak,yardım bahane)

bırakın aptalca taklalar atmayı da,herkes işine baksın... :excl:

Bu arkadaşın ciddi sorunları var harbiden! hayatı boyunca yaşadığı sorunları içine atmış galiba bir anda patlıo sonra!

Sana söylenecek çok güzel sözler var ama sen kendin ne olduğunu belli etmişsin gerek yok -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 82
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

cok haklısın azizilturco sana katılıyorum kesinlikle terbiyemi bozmak istemiyorum böyle insanlar için ama insana zorla kötü laf söylettiriyorlar siz bana öneride bulununca nasıl bi çıkarınız olabilirki anlayamıyorum nasıl bir mantıktır gerçi kendisinde mantık oldunu sanmıyorum ama neyse.... pink_pink

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hoslandıgın erkek senden cok yuksek veya cok üst bır yerde mı ?

tüm yazılanları okudum

ben de aynı durumdayım

:) benim de işime yarıyor

:wub:

ben dinliyorum sadece ne yapıcagımı ben de bilmiyorum

kendimi çeksem mi yoksa daha mı sıcak olsam

içim sıcak ol git konuş diyor ama

sanıyorum ki bu onu iter...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir ZplarkenVraklayanKurbaa

yeni evlendim

önce düşündüm ki bu adamla aynı kaldırımda bile yürüyemeyiz hayatta benle ilgilenmez..

sonra amaan banane ya alla sahibine bağışlasın dedim..arkadaştık ama öyle çok yüzeyseldi..şundan bundan konuşurduk.Ortak arkadaşlar vardı onları çekiştirirdik.Ufak tefek sorunlarımı anlatıp akıl danışırdım ona kendini süper akıllıymış gibi hissettirirdim,o da inanırdı her sorunu çözdüğüne.Zamanla kendide anlatmaya başladı ama hep saçmasapan şeyler anahtar cümle-ne kadar saçmalarsa saçmalasın onu dinlemeyi öğren arkadaşım erkekler buna bayılıyor.-yani bununla hiç ilgilenmedim anlıyor musun??bunun sorunu çevresindeki kızların onu etkilemek için türlü şebeklikler yapmasıymış..ben sadece arkadaş olarak onu dinlemeyi öğrendim..en küçük bir gelişmede beni arar oldu.Daha uzun süre o saçmasapan şeyler anlattı ben dinledim.Ama hep şu vardı asla erkek arkadaşım yada sevgilim olamazsın sinyalini veriyordum.Oysa bunu çok isterdim.Bir süre sonra eşim olmak için binbir eziyete razı bir kelebeğim olmuştu.Yani bunları biraz pişirmek gerekiyor.Uzuun süre onun tabiriyle'peşimden koşma'sını sağladım,ve neler yapabildiğini,ne kadar istediğini,kararlılığını izledim.İşte sonundada evlendik.Hastayım eşime ona bayılıyorum.Ve o kadaar mutluyum ki darısı hepinizin başına.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yapman gereken tek şey onunla ilgilendiğini belli etmen ve beklemen.Daha sonra onun yaklaşımına göre hareket etmelisin, bir erkek kendisiyle ilgilendiğini anladığı bir bayana beğeniyorsa yaklaşır hoşlanmıyorsa ona mutlaka soğuk davranır.Kadınlar kadar ılımlı değiliz yani.Bence bu kadarda kendini kaptırma bi şey yaşamak için fazla zorlama olmayacaksa olmasın hayat çok güzel neler kaçırdığını düşün ve etrafına bak bu seni her zaman rahatlatıcaktır... mutlu kal olurmu.?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam ZplarkenVraklayanKurbaa gercekten erkekleri tanımıssın aslında bakarsan ben de aynı seyı yaptım benımkıde kendını begenmıstır bıraz. ben de arkadasca davrandım beni tanımasını sagladım ve ben de onu bıraz daha tanımaya calıstım anlamadıgında ders calıstırdım kotu zamanlarında yanında oldum vs sımdıı benden hoslandına emınım fakat belki bana kızacaksınız ama su an anlıyorumkı gözümde cok büyütmüşüm onu gercekten tanımadan karar vermısım...

ve scanum sanada tesekkür ederim yorumun için. mutlu kal olurmu yazmıssınya bu insanı gercekten mutlu eden bi dilek.

sende herzaman mutlu kal olurmu

hosçakalın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yeni evlendim

önce düşündüm ki bu adamla aynı kaldırımda bile yürüyemeyiz hayatta benle ilgilenmez..

sonra amaan banane ya alla sahibine bağışlasın dedim..arkadaştık ama öyle çok yüzeyseldi..şundan bundan konuşurduk.Ortak arkadaşlar vardı onları çekiştirirdik.Ufak tefek sorunlarımı anlatıp akıl danışırdım ona kendini süper akıllıymış gibi hissettirirdim,o da inanırdı her sorunu çözdüğüne.Zamanla kendide anlatmaya başladı ama hep saçmasapan şeyler anahtar cümle-ne kadar saçmalarsa saçmalasın onu dinlemeyi öğren arkadaşım erkekler buna bayılıyor.-yani bununla hiç ilgilenmedim anlıyor musun??bunun sorunu çevresindeki kızların onu etkilemek için türlü şebeklikler yapmasıymış..ben sadece arkadaş olarak onu dinlemeyi öğrendim..en küçük bir gelişmede beni arar oldu.Daha uzun süre o saçmasapan şeyler anlattı ben dinledim.Ama hep şu vardı asla erkek arkadaşım yada sevgilim olamazsın sinyalini veriyordum.Oysa bunu çok isterdim.Bir süre sonra eşim olmak için binbir eziyete razı bir kelebeğim olmuştu.Yani bunları biraz pişirmek gerekiyor.Uzuun süre onun tabiriyle'peşimden koşma'sını sağladım,ve neler yapabildiğini,ne kadar istediğini,kararlılığını izledim.İşte sonundada evlendik.Hastayım eşime ona bayılıyorum.Ve o kadaar mutluyum ki darısı hepinizin başına.

benim sevdiğim kızda bana böylemi yapmak istemişti ne ben direk kovdum onu hiç mücadele etmeden :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Öncelikle kişiliğinle etkile! Eğer hayatımın adamı diyosan, onla bir ömür boyu olabileceğini göster! Aynı ortamdaysanız onun için fedakarlıklar yap bunu farkedecektir! Ama kendinide fazla istekliymiş gibi gösterme! Erkekler yani biz genelde kaçan tipleri severiz!

Ayrıca iyice tanı ve nelerden hoşlanıon, hoşlanmıyo ögren!

Eğer kafa yapısıda sana uygunsa, onu elde etmeye çalış! Yoksa uzun süreli olmaz!

SaygılaR!....

Kolay gelsin!

Bak ne kadar şanslısın,her erkekten bunları duyamazsın.Teşekkürler Azizilturco..

Kişilikle ön plana çıkılmalı öncelikle.Aptal kadınlar,dış görünüşlerini kullanırlar bu da aptal erkekleri etkiler sadece.

Zeka ve kalite...

*Notun dibi:Stratejinin olduğu ilişki,ilişki değil aldatmacadır bence.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sadece güzellik yeterli mi acaba ilk etapta tamam önce gözler beyenir sonra insanın kişiyle anlaşabilmesi yani kişiliklerinin uyması gerekir diye düşünüyorum ilişkilerde fazla abartı olduğu zaman fazla uzun sürmüyor kısa süre sonra insanların gerçek kişilikleri ortaya çıkınca anlaşmazlıklar ve tartışmalar başlıyor her ilişkide öncelik sadakat ve güvendir bana göre.. :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

sadece güzellik yeterli mi acaba ilk etapta tamam önce gözler beyenir sonra insanın kişiyle anlaşabilmesi yani kişiliklerinin uyması gerekir diye düşünüyorum ilişkilerde fazla abartı olduğu zaman fazla uzun sürmüyor kısa süre sonra insanların gerçek kişilikleri ortaya çıkınca anlaşmazlıklar ve tartışmalar başlıyor her ilişkide öncelik sadakat ve güvendir bana göre.. :sweatingbullets:

ben tavlamak icin demistim zaten kiz eger zeki degilse ne biliyim afet olsa olmuyo istee insan zeki kiz istiyoo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Güzel olsan kendine güvenir böyle sorular sormazsın bu sitede pink_pink...Yakınen tanımadığın birkişiye de böyle platonik duygular beslemen toy luğunun göstergesi.Ama yine de fikrimi sorarsan sen onu etkilemişsen zaten kısa bi süre sonra ayrılsanızda o gelir seni bulur,eğer etkileyememişsen geçmişler ola... :D:D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

arkadaslar ben aşık oldum ve bu adam benim hayatımın erkegı belkıde. onu kendıme asık etmem gerekiyor özellikle siz ekek arkadaslar bana biraz tüyo verirmisiniz ne yapıyım yaaaaaaaaaa

bence kendin ol bırak seni seviyorsa öyle sevsin.ama sevmiyor diyorsan boşver B) beğenmeyen almasın.hem sen niye onu elde etmeye çalışıyorsunki bırak o seni elde etmeye çalışsın dediğim gibi çalışmıyorsa da boşver başka erkekmi yok.hem unutma burada senin kendini biraz ağırdan satman gerekiyor.bol şans :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.