Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

su erkeklerı tavlamanın yollarını bulalım beraber

pink_pink

Önerilen İletiler

• Cevaplar 82
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

günlerdir hala bir gelişme olmadımı....senin durum vahim demekki.hem ne yalan söyleyeyim birinden hoşlandığımda birilerinden tavsiye almak yerine onu yakından tanımaya hoşlandığı şeyler konusunda ortak bişiler bulmaya çalışırdım..bir arkadaş yazmış güzelsen sorun yok diye ne mantık bu şimdi.güzellikle herşey bitiyor olsaydı zaten o hoşlandığın sana çoktan teklifte bulunurdu.....

aynı ortamı paylaştığında zaten sana karşı birşeyler hissederse eywallah, hala tık yoksa sende vazgeç ondan.

sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

onu tanımaya calısıyorum zaten öyle boş boş oturup birilerinin tavsiyede bulunmasını beklemıyorum elbetteki ama insan birilerinin fikirlerini almak istiyor

bana bu sıralar en azından daha yakın davranıyor fakat arkadaşcamı yoksa baska türlümü bilemiyorum ama bu durumuda benim anlamam gerekiyor ama bakalım biraz daha bekliycem

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar ben aşık oldum ve bu adam benim hayatımın erkegı belkıde. onu kendıme asık etmem gerekiyor özellikle siz ekek arkadaslar bana biraz tüyo verirmisiniz ne yapıyım yaaaaaaaaaa

catıya cık beni sevmessen atlaarım deeee yaygara cıkar :P

valla benim hoslandıgım kız tipi bana yüz vermeyen güler yüzlü akıllı

hea bide böyle agır olcak agır takıl biraz :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen ne yap biliyomusun arkadaşım insanlar hakında hiç kimseye birşey sorma çünkü akıl pazara çıkmış hiç kimse kimsenin aklını begenmemiştir.herkez gene kendi aklını almış .kendini sakın umutsuzluga kaptırma ne olacaksa olurda zaten .mutlu olamıyosan seni mutlu edecek birini bul çünkü sonuçta mutlu olmaya çıkıyor, :lol::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

beğendiğin bir insandan beğeni bekliyorsan ilk önce beklediğin ilgiyi açıkça sen ona adam gibi göster.

sunni yollara sapma.fikir çelme.tuzak kurmuş sayılırsın.

insan ilişkileri tuzaklarla kurulup yürümez

en doğrusu beğendiğin kişiye beğendiğini belli et

eğer yanıt pozitif olursa adam gibi bir ilişki olur

yanıt negatif olursa hiç olmazsa dost kaybetmemiş olursun

başka yollar hep hile hurda kapısı bence

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen ne yap biliyomusun arkadaşım insanlar hakında hiç kimseye birşey sorma çünkü akıl pazara çıkmış hiç kimse kimsenin aklını begenmemiştir.herkez gene kendi aklını almış .kendini sakın umutsuzluga kaptırma ne olacaksa olurda zaten .mutlu olamıyosan seni mutlu edecek birini bul çünkü sonuçta mutlu olmaya çıkıyor, :lol::clover:

Kimseden akıl alma diyosun kendin akıl veriyosun!

BU ne rejim bu ne lahana turşusu? :P

atasözünü doğru söyledimmi? :P :stuart

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vay anasını be..!

Ne kadar da yardımsever milletimiz varmış bizim.Ah şu erkeklerimiz,ruslardan hiç mi ders almazlar acaba?

2 tane dişiye yalakalık yapacam diye yapmadığınız maymunluk kalmamış.tüü yazıklar olsun size.

Bi deli kuyuya bi taş atıyor,siz 40 akıllı çıkarmaya çalışıyosunuz.(Aslında niyet,kuyu kebabı yapmak,yardım bahane)

bırakın aptalca taklalar atmayı da,herkes işine baksın... :excl:

Tarih: Düzenleyen: Northell
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir basit erkek vardır birde ağır abi harbi erkek ...zaten basit erkek anında takılır oltaya ama harbi ağır abiler kolay kolay gelmez oltaya.....işte bence bu erkek tam ideal bi eştir.......basit adı üstünde o kadar basittirki daha bitirdiği sewdasının kırkı çıkmadan bulur kendine yenisini.......bundan bi halt olmaz der ve kurtulduğun için şükür edersin.......

yani tavlamak kolay iş şu erkekleri....... -_- çok mu büyük laf ettim bee.belkide kolay değildir halan daha birini bulamadığıma göre zor işmiş.......zuhahahahhhh :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani tavlamak kolay iş şu erkekleri....... -_- çok mu büyük laf ettim bee.belkide kolay değildir halan daha birini bulamadığıma göre zor işmiş.......zuhahahahhhh :lol:

bencede erkekleri tavlamak çok kolay.kendimden bilirim.senin bulamaman zorluğundan değil ,ağır abi aramış olmandır.yok öyle biri,yol yakınken vazgeç.zaten bu bıyıklarla zor erkek bulursun.elton john gibi bekelrsin bir 20 sene...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bencede erkekleri tavlamak çok kolay.kendimden bilirim.senin bulamaman zorluğundan değil ,ağır abi aramış olmandır.yok öyle biri,yol yakınken vazgeç.zaten bu bıyıklarla zor erkek bulursun.elton john gibi bekelrsin bir 20 sene...

senin gibi avatara bakıp değerlendirene ne denir bilemem .........elton john'un tercihi beni ilgilendirmez.......seninkide tabi..biz saygı duymasını biliriz.......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vay anasını be..!

Ne kadar da yardımsever milletimiz varmış bizim.Ah şu erkeklerimiz,ruslardan hiç mi ders almazlar acaba?

2 tane dişiye yalakalık yapacam diye yapmadığınız maymunluk kalmamış.tüü yazıklar olsun size.

Bi deli kuyuya bi taş atıyor,siz 40 akıllı çıkarmaya çalışıyosunuz.(Aslında niyet,kuyu kebabı yapmak,yardım bahane)

bırakın aptalca taklalar atmayı da,herkes işine baksın... :excl:

dostum burası yardımlaşma ve paylaşma amaçlı kurulmuş bir forumdur burda yardımlaşma ve paylaşma olmazsa şekildeki gibi biz ne yapacaz senin gibi ona bunamı sataşmalıyız? bu dahamı iyi :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.