Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Vahideddin'in Ailesi

Jülide

Önerilen İletiler

Abi ben de tarihlere bakmadan okudum da;

Dedim:

"Ya hu Cyrano böyle bi sohbet etmezdi; ne oldu acaba?"

Bi an şifreni falan çaldılar sandım :)

Rüyaymış meğer...

Valla laf lafı açmış ya :) Gerçi ben sadece Julide'nin sorularına cevap vermişim:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla laf lafı açmış ya :) Gerçi ben sadece Julide'nin sorularına cevap vermişim:)

Cevap vermek ne demek abi;

Varmış yani sende de biraz...

Biri sorsa diye bekliyomuşun yani...

Şaka bi yana,

Ne zamandır nasıl görmedim;

O da ayrı bi mevzuu...

Ama hoş sohbetmiş.

Kurtları dökmüşünüz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya şimdi ben foruma yeni gelmiştim o zamanlar. Bir kaç çerkes arkadaş vardı, Julide, Lalala, bak bir de unuttum, şeytanın isimlerinden birisini kendine nick alan arkadaş :) Kaynaşmıştık öyle, o minvalde bir sohbetti ama, Şakirpaşa mahallesi kadınlarının dedikodularından farkı olmamış hakikate ya. Okuyorum okuyorum gülüyorum :)

"Anladım sen Leyla'yı diyorsun" falan. Sanki, Bedri abinin kızı Leyla'dan bahsediyoruz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya şimdi ben foruma yeni gelmiştim o zamanlar. Bir kaç çerkes arkadaş vardı, Julide, Lalala, bak bir de unuttum, şeytanın isimlerinden birisini kendine nick alan arkadaş :) Kaynaşmıştık öyle, o minvalde bir sohbetti ama, Şakirpaşa mahallesi kadınlarının dedikodularından farkı olmamış hakikate ya. Okuyorum okuyorum gülüyorum :)

"Anladım sen Leyla'yı diyorsun" falan. Sanki, Bedri abinin kızı Leyla'dan bahsediyoruz :)

Süperdi valla yaa :)

Bi ara ben hakikaten kendileriyle tanıştın falan sandım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.