Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bu Siteyi İlk Nasıl Keşfettiniz? :)

L_U_C_İ_F_E_R

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...

valla fantastik ama gerçek bi şekilde anlatmak isterse

uzak diyarlarda alemcilerin içinde olduğu bir alame dalmak istedimm

neyim var neyim yok kelimelerimle getirdimm : ))

google fotumların sultanı

bi anda oldu hersey

sanki gördüğüm rüyalardaki çoğu alakasız yerlerde olduğuma hiç şaşırmıyor olmam gibi oluverdi ...

var burda bişey var ... eminim bişeyler var burda ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

..

burda bi şi olduğunun muhakkaklığını sartre'da bulucayızdır.

şöyle ki, o kişimiz "sütlacın yapılanması içün bi yemek kitabınız olması gerekiyor.." demiştir sleep.png

Yane, fantastik annatmıştır ve gerçeyi fiilde tamamen hale dönüştürmüş olabilicektir.

işte bu bağlamda koşulların analizi pek mühim bi yer tutar, çünkü vizyon uzun bi gelecekte

ulaşmak istediğimiz durumu tanımlamaktadır.

sevgili meraklılarım ve genç üyemis denise'mis vizyon ise hiç bişi yapmadan yaşamın bizi

dürtülemesine izin vererek ulaşılımıs bi durum deyil olmaktadır ve bu sebeble kaçmayınız

bise dönünüs-geliniz yeni lakırdılar ediniz ve burada yaptığınız kimin kafaları kap-karışık

ediniz de ben ikonunuz yeni ve şayane "cibinlikli havuzbaşı yatacığımda" sunduğunuz

çapraşıkları çözmek için derin meditasyonlarıma dalabilecek olmalıyım bölece

iç enerjimi keşfederek sayenizde oluşan gerginliğimin üstesinden gelibileyimhappy.gif

Işık hızının ve öbürü bildiyim diyer elektromanyetik dalgalara kapılıp da dalgalanmiyim

maazallah yunuslara yem olabiliceğimi sanarak paranoyaya kapılabiliceğimden endişe

ediyorum.blink.gif

froyd'da böyle buyurmuştur. Zati froyd da bi zerdüşt kimin bişidir.. ölle de deller..

netçede yukardaki ifadeler asla bi işi küçümsemek, alay mevzusu etmek için yazılmamıştır;

bi horoskopa bakılmış ta söllenmiştir ki sanat işi bi olgudur. Çünkü ikonunuz sorunsala astrologic

bi açısından yaklaşmıştır..

zati memura zam da yokmuş kafam bozuk alla alla yaw..

hadi bana by..islik.gif

..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hiçbişey anlamadım

Ah forumcumlar ahhh..

Ümitlerimin kırıldığı, hayallerimin o rengarenk çiçekli bahçelerinin sararıp

solduğu bir noktadayım..Sankim cibinlikli, havuzbaşı yatacığımdan havuza

kolluklarım olmadan düşmüş gibiyim..unsure.png

Dün bu güzide iletiyi okurken bir anda dil ikizimi bulduğumu sanmıştım..

Bu dadaizm kokan, sürreal satırlar beni bir açılımdan diğerine sürüklerken,

gelecek günlerde yepyeni düşünsel açınımlar yaşayacağımın bir müjdecisi gibiydi sanki..

Ve lakin şu an..

Hayır hayır..daha fazla konuşamayacağım..Derin bir teessür içindeyim..crying.gif

Kısacası..Hoşgeldin, devam et, güzel yazıyorsun demiştim fantastik ama gerçek bir şekilde..glare.gif

..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

sanane :w00t:

suavi nin bi şarkısını arıyodum akorlarını çıkarmak için.google dan yazdım şarkı sözlerini ve burası çık tı karşıma ..o gün bu gün burdayıss:D

arkadaşım vasıtasıyla buldum umarım istediğim gibi bi sitedir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Tesadüf...

tesadüf değildir o smile.png

Kainatta genel bir plan vardır; nerede, ne zaman, ne olacağı en ufak ayrıntısına kadar bilinir, çünkü organize edilmiştir. Biz insanlar bu planın gerçekleşen noktalarına hazırlıksız yakalandığımızda tesadüf diye adlandırırız. Tesadüf kelimesini sözlüklerimizden çıkarıp atamayız, ancak tesadüfe de tabi olamayız. Tesadüf olayların ve yaratılanların üzerine çekilmiş ince bir perdedir. Onun altında kainata nizam vereni bilmeli ve ona inanmalıyız.

Tesadüfler, tekamül yolunda ihtiyacımıza göre önümüze çıkarılan senaryolardır. Tesadüf dediğimiz olguyu, hami varlıklarımız bizi çok yakından izledikleri için, zaman ve mekan kesişmesine göre önümüze koyarlar. Yaşamda tesadüf ya da rastgelelik yoktur, ihtiyaçlar vardır. Varlık bir şeye ihtiyaç hissettiğinde, onunla ilgili bir uygulama yapacak demektir. Enerji düzeyi onun gereksinimini belirlediği için, o ihtiyacı gerektiren enerjiyi taşıyacak senaryo, varlığın önüne konur. Bu bir organizasyondur. O uygulama sonucu varlığın geldiği noktaya göre tekrar olaylar zincirinin başka bir halkası devreye sokulur. Bu böylece devam eder, ta ki ihtiyaç giderilinceye kadar.

Tesadüfler ruhsal yöneticiler tarafından organize edildiğine göre, biz buna çözülmesi gereken problemlerin deşifre anahtarları diyebiliriz. Aslında bunlar, tekamül yolundaki duraklardır. Bu duraklar önceden belirlenmiştir, o noktalarda durmak ya da uğramadan geçmek bizim elimizdedir. Biz bunlara tesadüf demek yerine, ihtiyaçlarımız diyebiliriz.

Dr. Bedri Ruhselman 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Sayın Radya, bu aralar sirius yıldızı ve Gökkurt sembolü üzerine kafa yoruyorum.... işin içinde uzaylılar mı var sorusunu çok soruyorum kendime.... eğer doğruysa kozmik irade bizim gelişimimizde siruis yıldızındakileri görevlendirmiş.... bunları en son yazacak insan ben olmam gerekir ama sesli düşünüyorum.... bu ufo söylemine daha ciddi yaklaşıyorum... Bedri bey'de bu mantıktan hareket ediyor herhalde....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.