Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forum Açıklaması..

kralx

Önerilen İletiler

• Cevaplar 53
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu gece son gecem.. :(

Forumu bırakıyorum..

Kimde hakkım varsa helal olsun, sizde helal edin.. :(

form ma baktım önce taurusmutis arkadaşımızın gercek demir aldığını sanmıştı bir ara çok üzüldüm ama sonra şaka oluca sevindim şimdi heralde kıymetli arkadaşımız xlark tades şaka yapıyor herhal de saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şaka değil ipekcim, sanada ilgin için teşlekkürler..

Evet son 3 dk..

Tekrar hakkınızı helal edin..

:clover: hakkımız tabiki varsa helal olsun sende helal et ama gercekten çok şaşırdım ve üzüldüm

saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gidemedim.. :(

Anıları bırakıp gidemedim..

Akşam öyle bir durumdaydımki, bırakın forumu bulunduğum yeri memleketi dünyayı terkedesim vardı..

Biliyorum kiminiz gülüyor kiminiz anlıyor ama yaşamayan anlayamaz..

ÖM den ve buradan ilgilenen, gitme diyen arkadaşlardan özür diliyorum ilgilendikleri için ve kadir kıymet bildiklerini gösterdikleri için çok teşekkür ediyorum..

Hepiniz sağ olun var olun..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Akşam öyle bir durumdaydımki, bırakın forumu bulunduğum yeri memleketi dünyayı terkedesim vardı..

ÖM den ve buradan ilgilenen, gitme diyen arkadaşlardan özür diliyorum ilgilendikleri için ve kadir kıymet bildiklerini gösterdikleri için çok teşekkür ediyorum..

Gidemediğine sevindim.Çiçeğini alırsın umarım çünkü inadının sevginin üstünde olduğu anladığım an buradan asıl gidecek olan benim ve inan gidincede sadece buradan gitmiş olmayacam.Sevgiler -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gidemediğine sevindim.Çiçeğini alırsın umarım çünkü inadının sevginin üstünde olduğu anladığım an buradan asıl gidecek olan benim ve inan gidincede sadece buradan gitmiş olmayacam.Sevgiler -_-

:clover: Arkadaşlar niye bu kadar gitmeye taktınız :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha yeni gördüm arkadaşım..:blushing: Anladığım kadarıyla ikili ilişkilerle ilgili bir karar almışsın.Kararına saygı duyarım ama gitmemene sevindim..;)

Bana ilk ''gitme'' diyen olarak,gecikmemden dolayı özürümü kabul et Sedat'cım.Umarım sorununuzu hasar görmeden atlatırsınız.Bu her ikiniz için temennim..:clover:

Sevgiler..:clover:

Bu kötü bir söz sevgili Ra..:( Kasdettiğini yapabilecek zayıflıkta olmadığını,tek başına büyütebildiğin kuzularından biliyorum.İnan bunu yazmak bile yakışmamış sana..

Konuşarak halledilebilecek sorunlar için üzmeyin birbirinizi..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha yeni gördüm arkadaşım.. Anladığım kadarıyla ikili ilişkilerle ilgili bir karar almışsın.Kararına saygı duyarım ama gitmemene sevindim..

Bana ilk ''gitme'' diyen olarak,gecikmemden dolayı özürümü kabul et Sedat'cım.Umarım sorununuzu hasar görmeden atlatırsınız.Bu her ikiniz için temennim..

Sevgiler..

Saol sevgili Taurus, o gece çok yoğun bir stresteydim ama geçti..

İlgin için, dostluğun için çok çok teşekkürler..

Saygılarımla..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnsanlar arasında hoş veya nahoş herşey yaşanabilir...Önemli olan bunları aşmayı bilmek ve her durumda bulunduğun pozisyonu koruyabilmek... Bizler medeni insanlar olarak, hiç bir yere gitmelere kalkışmadan aynı ortamı paylaşbiliriz sanırım...

Gitmek kelimesi yürek burkan bir kelime , o yüzden radya senden bir daha bu kelimeyi duymak istemiyorum...Kendini daha iyi hissettiğinde burada olacaksın diye umut ediyorum.. ;):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Üstteki yazımın bir fotokopisi de sana, aynı şeyler senin için de geçerli.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ınsanlar arasında bu gıbı olayların olması gayet normal, olabılır boyle seyler.ama forumdan ayrılmak bızlerı uzer.radyanın ayrılmasından dolayı bı cok ınsanın uzulecegını bılıyorum bunlardan bırıde benım.umut edıyorum kı radya tekrar aramıza doner :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ablaaaaaaaaa :w00t: :w00t: hadi ama yaaaa !!!! nerdesin???

tamam anladım illaki yaldızlı davetiye istiyorsun gelmek için ;)

ama ben bugün sana öyle şeyler yazacağımki forumlarda, dayanamayıp bana cevap yazacaksınnnn.

ona göre bak başlıyorummmmm :P yerinde olsam hemencecik gelirdimmmm :whistling: :whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

niye ben bu forumdayım dememk lazım..burdaysan burdasındır..değilsen..değilsindir..

--ya içindesindir zamanın yada büsbütün dışında..

--yekpare tek bir anın parçalanmaz akışında...

gibi bişey... :) bişekilde zaman geçmekteee.ister ağla ister gül..

forumca bişeyler yazayım..eskilerden olaraktan..havalar sıcak..bilgisayarda oturmanın verdiği bel ağrısı..kim ne yazmış..ne yazmamış takipçiliği..sanal duygululuğum kötüye kullanılırmı acep telaşı..yeraltı örgütü gibi çalışan öm ler.. :) ...üsmeyin birbirinizi forum kuşları..aynı mahellenin çocukları hesabıı..bazı minnik yeni forumdaşlarımız geliyoo..kafaları karışık..daha da mikser olmamk lasım..birazcık şefkat.. ;)

--kendinize iyi bakın..fazla yağlı yemeyin..11:00 ile 16:00 arası sıcakta sokakta dolaşmayın...by by

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle şunu belirteyim ben bayanım ...

daha öncede ima edildi ama bugün ilk defa ciddi olduğunuzu düşündüm...çok fazla samimiyete girmiyorsam bu erkek olduğum için değil özelimi sanalla karıştırmak istemediğim için... bunu herkesin anlayabileceğini düşünmüştüm ..ama sanırım yanlış anlaşıldı...

hakkımda böyle düşünmeniz beni gerçekten çok kırdı.......... hoşça kalın.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle şunu belirteyim ben bayanım ...

daha öncede ima edildi ama bugün ilk defa ciddi olduğunuzu düşündüm...çok fazla samimiyete girmiyorsam bu erkek olduğum için değil özelimi sanalla karıştırmak istemediğim için... bunu herkesin anlayabileceğini düşünmüştüm ..ama sanırım yanlış anlaşıldı...

hakkımda böyle düşünmeniz beni gerçekten çok kırdı.......... hoşça kalın.....

Bu bugün aldğım ikinci hoşçakal -_-

Seninle birbirimizi anlamamız zaman aldı kleo.Ama bil ki seni kendime hep yakın hissettim.

Eminim ki yanlış bi anlaşma olmuş.Bişey diyeyim mi?Bayan olsan yada erkek olsan ne farkeder.

Bizler burada birbirlerimizle yürekten yüreğe konuşuyoruz,dertleşiyoruz,paylaşıyoruz...

Seni seviyorum kleocum hadi gıccıklık etme de gel :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu bugün aldğım ikinci hoşçakal -_-

Seninle birbirimizi anlamamız zaman aldı kleo.Ama bil ki seni kendime hep yakın hissettim.

Eminim ki yanlış bi anlaşma olmuş.Bişey diyeyim mi?Bayan olsan yada erkek olsan ne farkeder.

Bizler burada birbirlerimizle yürekten yüreğe konuşuyoruz,dertleşiyoruz,paylaşıyoruz...

Seni seviyorum kleocum hadi gıccıklık etme de gel :)

sevgili radya teşekkür ederim........

eğer erkek olsaydım veya başka bişey niye saklıyayım.....hangi mantığa dayanıyor...

şunu sormak istiyorum...neye dayanarak böyle bir dedikodu yayılıyor...

bunu yapan çok ayıp ediyor........

bu konu şaka götürecek bir konu değil...

tekrarlıyorum ben bayanım......giderayak bunu herkes böyle bilsin...... :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

evet gördüğünüz üzere döndüm...

aslında sözlerimi tutarım ama..bu kez tutamadım.......

lütfen hakkımda konuşulanları foruma yansıtmamanızı rica edeceğim..merak ediyorsanız öm yoluyla sorun......

bir kaç arkadaşım dönmem için israr etti (fazla değil bir iki kişi )

onlara teşekkür ederim buradan....... :gul:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kalmana çok sevindim Kleo.. :) her ne kadar fazla paylaşımımız olmasa da sen tanıdığım kadarıyla espri yeteneği fazlaca gelişmiş ve insancıl bir kişiliksin..ve burda güzel bir renksin..bu vesileyle seninle ilgili duygu ve düşüncelerimi paylaşmama neden oldu bu olay..

kendine iyi bak.. :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.