Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

uykusuz geceleri hatırla..

modernjames

Önerilen İletiler

ayın parlak çok parlak olduğu yerleri ben de biliyorum,gerçi burası da pek bulutsuz ay parlak oluyor ama yine de oraların özlemi apayrı,nasıl bir ah çekişti öyle ahh ah :( evet nostalji topiğine git bence de ya da gel mi diyeyim

sendeki aşk daha bir başkaymış Kleocuğum,okulun kütüphanesini elden geçiremedim ben hiç ama en çok istediğim hayalini kurduğum şeydi ve gezmek istediğimde kütüphaneye giderdim ama nadiren çünkü kimse benle gelmezdi,annem de yalnız göndermezdi..ve hala da istediğim bir şey,ağzına kadar kitapla dolu ve ağzına kadar çikolatayla dolu iki odamın olması,ortasında sadece oturabileceğim kadar yer olacak

bu gece uyumadım sabah iki buçuk saat uyudum.. :online2long: ama bomboş geçti..

yer neresi bilemiyorum leylam ama ay aynı olsa gerek....içim fazla nostaljik oralara sığmaz..herşey fazla fazla....hem herşeyimi anlatırsam kleonun gizemi nolcek...hı...söyle bakalım...olmaz en topiğine girmek için en azından gizemimi koruyayım belki beni en gizemli seçersiniz..... :lol::P

ben çoçukken bir sürü kitabım ..birde arabam olsun isterdim..ve en önemlisi iyi bir işim olsun isterdim bunlara sahip olabilmek için.. -_- ve istediklerimi yapacak hırs azim gibi yeteneklerim vardı..şimdi istediklerim oldu ..ama şimdide çoçuk olmak istiyom..peki şimdi ne yapmalıyım... :clover:

uyku ile sorununuz ne bilemiyorum..benim sorunum sabahları yataktan çıkmak :D:P:devil: bi gözümü açabilirsem soluğu işyerinde alıyom...benim uykunun sabahki birsaatini sana vereyim.. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamamiyle hem fikiriz AynRand. en güzeli aslında halden anlar biri bulup sabahlamak. bu kişi msn de olmayıp yanında olması daha süper olur. lakin gece o saatte her istediğinde de bulunmuyor uyanık biri.. bulunsa da halden anlar mı ayrı bir muamma..

Evet yanında olması daha güzel,ama başka şehırdeki başka ülkedeki arkadaşınla uykusz gece geçirmek de güzel oluyor msn aracılığı ile..bu gece de uyksuzum sanırım :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet yanında olması daha güzel,ama başka şehırdeki başka ülkedeki arkadaşınla uykusz gece geçirmek de güzel oluyor msn aracılığı ile..bu gece de uyksuzum sanırım :online2long:

farkındaysan bende..saat gecenin 01:40 ı.. sanırım sablıycam bu gidişle..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...
  • 5 ay sonra...

uyku hapı denediniz mi? :)) Denemeyin sakın. En güzel uyku benim için Tv karşısı. O kadar hoş oluyorki..Ben hep bunu yapıyorum..

anne sesinden sonra mükemmel bir ninnidir tv..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Sahurdan sonra tekrar uyuyamamak gibi bir durumum var...:)

Ben galiba uyuyamamanın tadını çıkarıyorum...:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.