Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Yeni Destek Bölümü 'TAKİPÇİ' açılmıştır

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Takipçi nedir? Takipçi bir destek birimidir, sorun çözücüdür.

Takipçi ne aypar? Takipçi karşınıza çıkan sorunları çözmeye veya çözümler üretmeye çalışır bu çözüm sırasından yönetim veya kullanıcılardan o konuda bilgili olanlar katılabilir ve çözüme yardımcı olabilirler.

Takipçi nasıl çalışır? Kullanıcı olarak karşınıza çıkan sorunları dizinlerine göre takipçiye ileti şeklinde postalayacaksınız. Bundan sonra bu konuda bilgisi olanların iletinize cevap vermeleri ile başlayacak çözüm süreci, çözüm üretildiğinde ve siz tatmin olduğunuzda yönetim tarafından ÇÖZÜLMÜŞTÜR etiketi yapıştırılarak arşive kaldırılacaktır.

Takipçiden iyi yararlanmanın yolları nelerdir? Takipçiden en iyi yararlanmanın yolları sorununuzun açık ve net şekilde açıklanmasından geçer. Eğer açık ve net anlatmazsanız, yardım etmek çok güçleşecek ve çözüm üretilemeyecektir. Bu nedenle yapmanız gerekenleri aşağı sıralıyoruz.

1. Sorunu açık şekilde sıra halinde başlangıcından sonuna kadar anlatınız.
  2. Resimle destekleyiniz. Bunun için ekran resmini çekebilir ve resim editörü yardımı ile onu resim olarak saklayabilir ve imageshack te yayınladıktan sonra iletinize ekleyebilirsiniz. En iyi açıklama gerçek durumun resimlenmesinden geçer.
  3. Size sorulan sorulara en kısa zamanda cevap vermeniz çözüme ulaşmaya çok yardım edecektir.
  4. İleti eklemeden önce şu bilgileri mutlaka iletinize eklemek zorundasınız. İşletim sisteminiz - Kullandığınız tarayıcınızın ismi ve versiyonu (browser)

Daha sonra bu ileti genişletilecektir....

Takipçiye buradan veya En üsteki menüden rahatça ulaşabilirsiniz...

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.