Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

^^bİlMeCeLeR sErÜvEnİ^^

Önerilen İletiler

• Cevaplar 164
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

arkadaşlar burada herkez bildiği bilmeceyi yazsın bizde eğlenip öğrenelim :stuart::stuart::stuart:

arkadaşlar ben bu sitede yeniyim eeeleneceeimden eminim :) we bu da bilmecem: bir küçücük mil taşı dolaşır dağı taşı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ben bu sitede yeniyim eeeleneceeimden eminim :) we bu da bilmecem: bir küçücük mil taşı dolaşır dağı taşı?

göz :)

ilan-ı aşk ve ilan-ı harp arasında ne gibi bir benzerlik vardır :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

göz :)

ilan-ı aşk ve ilan-ı harp arasında ne gibi bir benzerlik vardır :unsure:

ehh dooru cewap.sasırdım diyemem doorusu bu soruya ilk senin cewap wereceeni tahmin etmiştim :)dier bilmecelerdeki hızın ve arastırmacılıın beni kendine we zekana hayran bıraktı :wub: gercekten seninki gibi zekam olsun isterdim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ehh dooru cewap.sasırdım diyemem doorusu bu soruya ilk senin cewap wereceeni tahmin etmiştim :)dier bilmecelerdeki hızın ve arastırmacılıın beni kendine we zekana hayran bıraktı :wub: gercekten seninki gibi zekam olsun isterdim :)

çooooook teşekkür ederim, hakkımda yazdıkların inan beni çok mutlu etti :clover: ama utandırdı da :blushing: keşke senin gibi zekam olsa demişsin ama ben eminim ki sen de çok zekisin... Soruları cevap verdikçe bu dediğimin ne kadar doğru olduğunu anlayacaksın :clover: Tekrar teşekkürler... Aramıza hoşgeldin, kardeşim :clover:

böylece lafları havada kalır :laughing:

hoca ramazan günü göl kenarında yoğurt yerken yoldan geçen biri:

-neden oruç tutmuyorsun utanmıyorsun hoca deyince, hoca ne cevap vermiş?

YA TUTARSAM :):w00t: demiş... Çok güzel bir soru bu yaaaa eğer cevap buysa, çok da güldümmmm :D cevabınaaaaa

bir zenci koluna bakmış ve kendisini görmüş, niyeküneee?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çooooook teşekkür ederim, hakkımda yazdıkların inan beni çok mutlu etti :clover: ama utandırdı da :blushing: keşke senin gibi zekam olsa demişsin ama ben eminim ki sen de çok zekisin... Soruları cevap verdikçe bu dediğimin ne kadar doğru olduğunu anlayacaksın :clover: Tekrar teşekkürler... Aramıza hoşgeldin, kardeşim :clover:

YA TUTARSAM :):w00t: demiş... Çok güzel bir soru bu yaaaa eğer cevap buysa, çok da güldümmmm :D cevabınaaaaa

kolu güneşten parladıı için aynaya bakmış gibin olmuşşşşş :D (parlamasının sebebi kolunun kara olması ;) )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

karakolda ayna var... :lol: tey teyy... :grin:

çok iyi göbek atan kazana ne denir? :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu bilmece deil ama yinede soruyum dedim inşallah baskası daha önce sormamıştır :clover:

BEŞİKTAŞ = 3

FENERBAHÇE = 1

GALATASARAY = 0

TRABZONSPOR = ?

İSTANBULSPOR = 1

GENÇLERBİRLİĞİ = 5

Soru işaretinin yerine hangi rakam gelmelidir?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

karakolda ayna var... :lol: tey teyy...

çok iyi göbek atan kazana ne denir? :unsure:

Cevabın doğru SEN ESTİKÇE'M... Tebrik ediyorum Meleğim :)

Senin sorduğun sorunun cevabı: İyi olan kazansın :clover:

bu bilmece deil ama yinede soruyum dedim inşallah baskası daha önce sormamıştır

BEŞİKTAŞ = 3

FENERBAHÇE = 1

GALATASARAY = 0

TRABZONSPOR = ?

İSTANBULSPOR = 1

GENÇLERBİRLİĞİ = 5

Soru işaretinin yerine hangi rakam gelmelidir?

daha önce sorulmamıştı :) cevap bence 0(sıfır) mantığım da şu:

beŞİktaŞ : 3 adet noktalı harf

fenerbahÇe : 1 adet noktalı harf

galatasaray : 0 adet noktalı harf

trabzonspor : 0 adet noktalı harf

İstanbulspor : 1 adet noktalı harf

genÇlerbİrlİĞİ : 5 adet noktalı harf sankiii doğru gibi amaaa :w00t:

Ayrıca, 8373w, forumun doğum günleri kısmında bugün doğanların içinde adının geçtiğini farkettim... Eğer bilgilerin doğruysa arkadaşım, doğum günün kutlu, mutlu, sağlıklı ve başarılı geçsin inşallah... Şu alttaki de benden sana doğum günü hediyesi :)

happy_birthday.jpg

happy_birthday_10-728921.gif

Bu da benim sorum ;)

fıkradan aşırdım ama haaa :w00t:

Çalışmadan sınava giren öğrenci, soruları cevaplamak için zar atmaya karar vermiş ve;

1 gelince A,

2 gelince B,

3 gelince C,

4 gelince D,

5 gelince E'yi işaretleyip,

6 gelince de tekrar atıyormuş... Dokuzuncu soruya kadar herşey yolunda gitmiş ve dokuzuncu soruyu cevaplayabilmek için zarı atmış, 6 gelmiş, yine atmış, yine altı gelmiş, sonra yine atmış, sonra yine altı gelmiş, bir daha atmış, bir daha altı gelmiş, son defa şansını denemek üzere yine atmış fakat o da ne zar yine altı gelmiş... Bunun üzerine öğrenci ne demiş? :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu da benim sorum.....

fıkradan aşırdım ama haaa .....

Çalışmadan sınava giren öğrenci, soruları cevaplamak için zar atmaya karar vermiş ve;

1 gelince A,

2 gelince B,

3 gelince C,

4 gelince D,

6 gelince de tekrar atıyormuş... Dokuzuncu soruya kadar herşey yolunda gitmiş ve dokuzuncu soruyu cevaplayabilmek için zarı atmış, 6 gelmiş, yine atmış, yine altı gelmiş, sonra yine atmış, sonra yine altı gelmiş, bir daha atmış, bir daha altı gelmiş, son defa şansını denemek üzere yine atmış fakat o da ne zar yine altı gelmiş... Bunun üzerine öğrenci ne demiş? :w00t:

ben de seni kutlarım ablacım... :wub: sarı lalem... :hug: iyi oynayan kazansın ama olan da olur.... :clover:

senin sorunun cevabı da....

bu soru çok zormuş geçeyim.....! :grin::lol: demiştir çocuk..... kopmuştum ben bunaa yaa..... :grin:

benim sorum da şu....

adamın birii banyoya gider...ancak saçlarını ıslatmadan şampuanlamaya kalkar... :w00t: niye kii??

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

daha önce sorulmamıştı :) cevap bence 0(sıfır) mantığım da şu:

beŞİktaŞ : 3 adet noktalı harf

fenerbahÇe : 1 adet noktalı harf

galatasaray : 0 adet noktalı harf

trabzonspor : 0 adet noktalı harf

İstanbulspor : 1 adet noktalı harf

genÇlerbİrlİĞİ : 5 adet noktalı harf sankiii doğru gibi amaaa :w00t:

Ayrıca, 8373w, forumun doğum günleri kısmında bugün doğanların içinde adının geçtiğini farkettim... Eğer bilgilerin doğruysa arkadaşım, doğum günün kutlu, mutlu, sağlıklı ve başarılı geçsin inşallah... Şu alttaki de benden sana doğum günü hediyesi :)

happy_birthday.jpg

happy_birthday_10-728921.gif

Bu da benim sorum ;)

fıkradan aşırdım ama haaa :w00t:

1 gelince A,

2 gelince B,

3 gelince C,

4 gelince D,

doum günümü kutladıın için tşkkrlr gloria we sorunun cevabını da dooru wermişşin seni tebrik ederim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de seni kutlarım ablacım... :wub: sarı lalem... :hug: iyi oynayan kazansın ama olan da olur.... :clover:

bu soru çok zormuş geçeyim.....! :grin::lol: demiştir çocuk..... kopmuştum ben bunaa yaa..... :grin:

benim sorum da şu....

adamın birii banyoya gider...ancak saçlarını ıslatmadan şampuanlamaya kalkar... :w00t: niye kii??

şampuan kuru saçlar içinmiş :stuart::lol:

gloria her zamanki gibi doğru cevabı vermişsin :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doum günümü kutladıın için tşkkrlr gloria we sorunun cevabını da dooru wermişşin seni tebrik ederim :)

rica ederim ne demek...

ben de seni kutlarım ablacım... sarı lalem... iyi oynayan kazansın ama olan da olur....

bu soru çok zormuş geçeyim.....! demiştir çocuk..... kopmuştum ben bunaa yaa.....

benim sorum da şu....

tebriklerrrr tatlişkommmm :) doğru cevapppp :clover:

senin sorunun cevabı da : çünkü şampuan kuru saçlar içinmiş :D ya şampuan yağlı saçlar için olsa ne olacaktı :w00t: (bu soru değildi haaa)

sorum : inekler neden kuyruklarını sallar :P:devil:

YAAA BODRUMLU SEN HANGİ ARADA GELDİN YAWWWW :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

rica ederim ne demek...

tebriklerrrr tatlişkommmm :) doğru cevapppp :clover:

senin sorunun cevabı da : çünkü şampuan kuru saçlar içinmiş :D ya şampuan yağlı saçlar için olsa ne olacaktı :w00t: (bu soru değildi haaa)

sorum : inekler neden kuyruklarını sallar :P:devil:

YAAA BODRUMLU SEN HANGİ ARADA GELDİN YAWWWW :w00t:

kuyrukları inekleri sallıyamadığı için :w00t::w00t: (çokmu salladım )

ben çok aralara giriyom yaww düzeltmelerde ortalık karışıyo...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kuyruk inegi sallayamaz da ondan.. :grin:

tilkiler dort yasindan sonra ne olur? :online2long:

cevabın doğru şekercimmmm :)

5 yaşında mı olurlar :)

bodrumlu, çekil bakim aradan sen, sağa çekkkk!!! :):w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.