Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

şey.. ben geldim :$

Önerilen İletiler

ya teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur..

yapılmış tartışmaya sonradan dalmayı becerememek gibi bi huyum var.. genelde öölece okuyup kalıyorum ama

bakalım görücez ne yapabiliyorum ne yapamıyorum..

ben bi ilk olarak şu sinema bölümüne uğrayım :):online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yapılmış tartışmaya sonradan dalmayı becerememek gibi bi huyum var.. genelde öölece okuyup kalıyorum ama

Hoşgeldiniz iyiki geldinizde,gelmeyle sinema'ya gitmenizin alemi ne?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

forumu gezmeye biyerden başlamak gerek değil mi..

e ilk ilgimi çeken sinema daha ne diim..daha doğrusu hep ilgimi çeken.. :unsure:

hımm sinema hıı.. güzel bir hobi. merak ettim tarzın me? ya da şöyle sorayım ne izlersin daha çok keyifle..?

dur ben tahmin edeyim; bence romantik-dram... olabilir mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hımm sinema hıı.. güzel bir hobi. merak ettim tarzın me? ya da şöyle sorayım ne izlersin daha çok keyifle..?

dur ben tahmin edeyim; bence romantik-dram... olabilir mi?

hayır pek tarzım değil..

aslında tür değil yönetmen - oyuncu ve senaryo sıralamasına göre seçiyorum filmleri.. mümkün olduğunca her şeyi izlemeye çelışıyorum..

kubrick, tarantino, kieslawski, hitchcock, michael moore , lars von trier ve dahası sevdiğim yönetmenlerim :)

paramparça aşklar ve köpekler.. dogville.. otel gibi filmler daha çok ilgimi çekiyo desem bilmem biraz kendimi anlatabilmiş olur muyum :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€
merhaba :blushing:

bilmiyorum gerçekten ilgilenebilecek miyim ama :unsure:

ben de geldim bakalım..

ehi B

hoşgeldin ;)

zamanla alışırsın tartışmalara merak etme :D

ilk geldiğimizde bizde senin gibiydik :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayır pek tarzım değil..

aslında tür değil yönetmen - oyuncu ve senaryo sıralamasına göre seçiyorum filmleri.. mümkün olduğunca her şeyi izlemeye çelışıyorum..

kubrick, tarantino, kieslawski, hitchcock, michael moore , lars von trier ve dahası sevdiğim yönetmenlerim :)

paramparça aşklar ve köpekler.. dogville.. otel gibi filmler daha çok ilgimi çekiyo desem bilmem biraz kendimi anlatabilmiş olur muyum :unsure:

yönetmen seçmek ne kadar doğru olur tartışılır kuşkusuz.. yeni yönetmenlerimiz çıkıyor piyasaya onları da tanımak ve yapıtlarını izlemek gerektiğini düşünüyorum.. ama yine de her kesin sevdiği ve sevmediği film tarzları muhakkak vardır..örneğin ben şu japon çin kore tarzı vurdulu kırdılı filimleri hiç sevmem.. yönetmen ve oyuncusu kim olursa olsun izlemem..

umarım anlatabilmişimdir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yönetmen seçmek ne kadar doğru olur tartışılır kuşkusuz.. yeni yönetmenlerimiz çıkıyor piyasaya onları da tanımak ve yapıtlarını izlemek gerektiğini düşünüyorum.. ama yine de her kesin sevdiği ve sevmediği film tarzları muhakkak vardır..örneğin ben şu japon çin kore tarzı vurdulu kırdılı filimleri hiç sevmem.. yönetmen ve oyuncusu kim olursa olsun izlemem..

umarım anlatabilmişimdir..

yenileri de takip ediyorum elbette.. benim de söylemek istediğim sadece "şu türü severim" deyip sınırlandırmadığımdı...

son dönemde izlediğim "dünyanın orta yerinde aşk için ağlıyorum" ve "yay" isimli japon filmlerinden sonra japon filmlerinden uzak durmaya karar verdim şimdilik :P

üstelik bunlar vurdulu kırdılı ööle çok basit filmler de değildi ya bi tuhaflardı :shuriken:

yine de takeshi kitano ve kurosawa izlemek gerekir sanırım ;)

şu dersler bi bitsin iran sinemasına takılıp kalmayı planlıyorum bi süre bakalım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yenileri de takip ediyorum elbette.. benim de söylemek istediğim sadece "şu türü severim" deyip sınırlandırmadığımdı...

son dönemde izlediğim "dünyanın orta yerinde aşk için ağlıyorum" ve "yay" isimli japon filmlerinden sonra japon filmlerinden uzak durmaya karar verdim şimdilik :P

üstelik bunlar vurdulu kırdılı ööle çok basit filmler de değildi ya bi tuhaflardı :shuriken:

yine de takeshi kitano ve kurosawa izlemek gerekir sanırım ;)

şu dersler bi bitsin iran sinemasına takılıp kalmayı planlıyorum bi süre bakalım...

sanırım irana özel bir ilgin var...ben italyan yapımli filmleri daha çok tercih ederim.. kuşkusuz amerikan yapımları çok süper bütçe ve teknoloji hiç sorun diğill onlarda.. umarım derslerin iidir. hadi azkaldı sınavlara..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sanırım irana özel bir ilgin var...ben italyan yapımli filmleri daha çok tercih ederim.. kuşkusuz amerikan yapımları çok süper bütçe ve teknoloji hiç sorun diğill onlarda.. umarım derslerin iidir. hadi azkaldı sınavlara..

ya sorma

zorla kurtarıcam galiba bu sene ama bakalm.. :sweatingbullets:

simdi otur siyaset felsefesi calis

sabahın köründe git sunum yap

saat 12 olmus ben nete takılıp kalmısım aaah ahh.. :stuart:

neyse az kaldı :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.