Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

YEMEKHANEMİZ..

modernjames

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Cevaplar 131
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

james kapatıp gitti ya lilaccım burasını temizlemekle meşgüldüm kusura bakma pastanı anca hazırlayabildim

buyur bakalım afiyet olsun

cileklipasta1vd6.jpg

Cnm yaa :hug: ellerine sağlık..ben daha yeni görüyorum..kör müyüm neyim :stuart:

Çok teşekkür ederim :wub::flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 5 ay sonra...

wavvvvvvvv....yanlız serviste çok şık...tamam tamam özür azıcık kapris yapmayım dedim...:blushing:

eline sağlık...:clover:

afiyet olsun . e o kadar da olsun. seninle karşılıklı bir kahve içeceğiz bunuda geçiştirmek olmaz, en azından bana yakışmaz. lokum bu saatte dokunmaz inşallah..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi sen inanmazsın belki ama ben lokumcu kızıyım..valla billa...:unsure: körolayım bak yalan sölüyosam...:D

allah korusun bu saatte ne kör olcan.. sana inanıyorum.ben de çok severim. artık bu lokumlar bizi uyutmaz.. gel en iyisi biraz dan şöyle bir dolaşalım..mekanı sen seç.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

allah korusun bu saatte ne kör olcan.. sana inanıyorum.ben de çok severim. artık bu lokumlar bizi uyutmaz.. gel en iyisi biraz dan şöyle bir dolaşalım..mekanı sen seç.

peki dolaşalım...hımmm...benim canım paris çekti zebercet sayesinde...ama öle çok lüks yer olmasın,rahat edemem ben...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

peki dolaşalım...hımmm...benim canım paris çekti zebercet sayesinde...ama öle çok lüks yer olmasın,rahat edemem ben...

bak şuna bunca lokumun üstüne bir de lüks yerde bişiler mi istersin.. benim önerim gel manzaranın keyfini çıkaraım, yukardan bir paris yapalım, olmaz mı??

i402722_paris.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.