Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

YEMEKHANEMİZ..

modernjames

Önerilen İletiler

• Cevaplar 131
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

evett evet.... :grin:

ama bir de pasta olursa sevinirim...birinin bana 2 dilim yoksa 3 müydü? :unsure: herneyse de...

pasta dilimi borcu var da... :w00t: fena olmazdı..

diyette olanlara bbiraz ayıp olucak ama... :blush:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir kleopatra.07
evett evet.... :grin:

ama bir de pasta olursa sevinirim...birinin bana 2 dilim yoksa 3 müydü? :unsure: herneyse de...

pasta dilimi borcu var da... :w00t: fena olmazdı..

diyette olanlara bbiraz ayıp olucak ama... :blush:

evet ayıp olur.... :stuart: yeme gözümün önünde :(:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

olmaz...ben senin pastalarını yicemm... :lol: ama gizlice yiyelim..diyet yapanlarıı var burda... :grin:

yaa...ama senin pastalarını yemek istiyorum..hem ben de benim çayımı sana veririm... :whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

olmaz...ben senin pastalarını yicemm... :lol: ama gizlice yiyelim..diyet yapanlarıı var burda... :grin:

yaa...ama senin pastalarını yemek istiyorum..hem ben de benim çayımı sana veririm... :whistling:

damam ben sana pastami vereyim sende bana cay var :) anlastik :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

peki arkadaşım mutfakta kalmamış ama şimdi sipariş ediyorum..

az zamana yetişir ayrılma biryere..

pekii... :clover: ben şuracıkta bekliyorum.. :blush:

damam ben sana pastami vereyim sende bana cay var :) anlastik :clover:

anlaştııkk.. :w00t: ilginç geliyor kulağa... :grin: çaylar senin olsun...gerçi çayı da çok severim ama..

şimdi pasta istiyorum... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

pekii... :clover: ben şuracıkta bekliyorum.. :blush:

anlaştııkk.. :w00t: ilginç geliyor kulağa... :grin: çaylar senin olsun...gerçi çayı da çok severim ama..

şimdi pasta istiyorum... :stuart:

olmadı şincik ama..

öyle boş boş oracıkta bekıleme.. yantarafataki çerezlere uzan at ağzına ya.. yabancılık çekme hepimizin mutfağı burası..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

pekala soyle bir sey yapalim o zaman paylasarak yiyip, icelim :) bu defa olurmu :unsure:

aaa...bak sen derslere iyi çalışıyosun... :stuart: beğendim ben bu fikri....ben paylaşırım... :)

senin gibi kıskanmam ölee....hıhh... :getlost: (kargalar)

olmadı şincik ama..

öyle boş boş oracıkta bekıleme.. yantarafataki çerezlere uzan at ağzına ya.. yabancılık çekme hepimizin mutfağı burası..

gözümden anladın demi..o kadar belli ediyorum demek :grin: tamam ama dur sessiz ol...FISILTI görmeden bitirmem lazım hepsini... :lol:

ondan bana kalmaz sora.... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak bu fikirde güzel paylaşmak.. o zaman şu sakladığım dondurmayı çıkarayım :D bir de meyve suyu var içerseniz dolabın an alt köşesinde onu yatmadan önce içecektim ama artık paylaşıyoruz saklamak olmass..

arkadaşlar bu arada ciddi ciddi canım pasta aşerdi. indim alıp geldim valla yicem şimdi..

sizsiz olmucak ama malum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bakk baakk...ne cevherler varmış da şimdi çıkıyor ortaya... :getlost:

neyse ben yeme kısmıyla ilgileniyorum... :lol:

ben de yarın kesin bi pasta yicemm.... :grin: çok canım çekti yaff :blush: çayımı da içerim bu gecee...

ohh.... :grin:

evett..sıra arkadaşımdan kaçmaz... :w00t: maşallah gözlerii kocamancık... ( :P )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.