Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

turkiye-teknikhizmetler ekipmanlar

bulenttg

Önerilen İletiler

TEKNIK sistemlere ait ekipmanlar ile bu sistem ve tesislerde calisan tum hizmet malzeme uretim satis tedarik ve ilgili konular

Elektrik-Insaat-Makina-Yapi sistemleri-Kopru yol-Baraj-Yer alti ve ustu makinalar-Tip gerecleri-Cevre teknolojileri-Fabrikalar-Aritma-Deniz araclari-Enerji-Otel ekipmanlari-Isitma sogutma-Kimyasal urunler-Gida uretim ve isleme araclari-Tarim Hayvancilik tesisleri-Otomotiv-Hidrolik-Kaldirma ve tasima makinalari-Vinc asansorler-Mekanik tesisat v.b bir cok teknik sistemlerde calisanlarin bilgi e posta haberlesme grubu.

*Bana urununu satma, cozumunu sat.

*Isimi anla, sektorumu anla, piyasami anla.

*Sattigin urunu ya da hizmeti iyi tani; derdime care olacak, hedefime ulasmami saglayacak cesitlilikte cozumler sun.

*Rakiplerin hakkinda mumkun olan her seyi ogren; en iyi urune karar verebilmem icin, seninkinin en iyi secim olduguna beni ikna et.

*Benim cikarlarimi yurekten destekle.

*Tanitim malzemeni iyi duzenle; bir sey sordugumda kolaylikla cevap ver.

*Sana nasil ulasabilecegimi bana bildir; aradigimda seni bulamazsam baskasina giderim.

*Telefonlarima hemen cevap ver ya da kisa zamanda beni ara; satistan once oldugu kadar satistan sonra da sana kolayca ulasabilmeliyim.

*Benimle tartisma, sert davranma; beni, malini almaya zorladigini hissedersem, musterilerini degil, kendi kazancini dusundugune inanirim.

*Kosullar ne olursa olsun, bana karsi durust ol; bir problem cikarsa, birlikte cozum aramamiz icin bana bilgi ver.

Electrical Equipment-Electronics -Machine Shop- Engineering Services-Material Handling & Processing Equipment-Power Transmission -Electrical and Electronic Components -Industrial and Engineering Software -Industrial Computers and Embedded Systems -Laboratory Equipment and Scientific Instruments -Manufacturing and Process Equipment -Mechanical Components -Industrial Maintenance-lift elevator escalator systems-Hydraulic

http://groups.yahoo.com/group/turkiye-tekn...etlerekipmanlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.