Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

GÜNAYDIN

sedelina

Önerilen İletiler

haftayı bitirmenin verdiği mutlulukla günaydın-tünaydın-iyi günler-iyi akşamlar-iyi hafta sonları......vs. vs.cool.gif

bende hafta sonu-başı yok emme..

-sevgili @@Admin'imin dediğü kimin..-blush.png

aldım gitti..flowers.gif

..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ARALIK..En sevdiğim ay..Çünkü doğduğum ay, çünkü kızımı kucağıma aldığım ay..wub.pngAralık ay'ının, -varsa- kapalı tüm kapılarımızı ara'lamasını, yürekten diliyorum..:)

Mutlu pazarlar..:)

g6lv.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Günaydın:)

Sorma benim kız da sabah sabah tv başında okullar tatil olsun diye çok bekledi ama smile.png Sonra da bir karış suratla söylene söylene okula gitti. 

İstanbul trafiği bir damla yağmurda felç oluyor, bugün yolları düşünemiyorum. Trafikte olan herkese kolay gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Günaydın:)

Sorma benim kız da sabah sabah tv başında okullar tatil olsun diye çok bekledi ama smile.png Sonra da bir karış suratla söylene söylene okula gitti. 

İstanbul trafiği bir damla yağmurda felç oluyor, bugün yolları düşünemiyorum. Trafikte olan herkese kolay gelsin

umarım okul yakındır, yollarda eziyet çekmeden gidebilmiştir okuluna :( 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

umarım okul yakındır, yollarda eziyet çekmeden gidebilmiştir okuluna sad.png 

Sabah servis zamanında geldi ama. Nasıl gittiler bilemiyorum. Okul evden 17-18 km  .Servis 7.30 da geliyor ders 9 da başlıyor. Bugün bir de kar  var ,nasıl gittiler bilmiyorum tabi bir de bunun dönüşü var ve hiç durmadan kar yağıyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.