Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

gördüğüm... olamazdın.

aysum

Önerilen İletiler

Bir anda oradaydım ve bir anda Onlar oradaydı…

Nasıl geldiğimi hatırlamadığım bir köy evindeydim.

Hayranlıkla bakıyordum etrafa. Ortam o kadar sıcak gelmişti ki…

Tanıdık yüzler vardı ama çoğunu çıkartamıyordum. Babam da oradaydı.

Yanındaydım. Onunla gelmiştim buraya belli ki. Bir sürü insan birbiriyle konuşuyordu.

Ve karşıda onu gördüm. Bir köy eviydi fakat o çok uzaktaydı belki de beni görememişti.

Canımdı o benim. Ona doğru yürüdüm, yılların verdiği hasretlikle ona doğru yürüdüm…

Neden bu kadar soğuktu ki? Ama ben önemsemiyordum. Çok özlemiştim seni.

Senin için o kadar çok fedakarlık yapmıştım ki. Ailemi bile göze alıp başlamıştım bu işe.

Tehlikeliydi ama aşktı bu bizim aşkımız. Nedense hiç gösterilmeden yollarım seni buluyordu.

Hep seni buldurtuyordum. Her neyse biricik aşkımla burada karşılaşmak çok şaşırtıcıydı.

Hem burası neresiydi ki? Yürüdüm ve geldim yanına. Babamdan da korkmuyordum seninle konuşmak için. Kızmıyordu bana. Seninle konuşmaya başladık ama tam o sırada o kız nereden çıktı? Neden onun yanına gittin? Pembe şalvarlıesmer,başına örtü örtmüş bir kızdı.

Tanıyordum evet evet çok yakından tanıyordum onu. Ama onun aşkımın yanında ne işi vardı ki?

Bana dedi ki senle beraberken onunla da beraberdim. Ama şuan çok tuhaf duygular içindeyim. Ne onu ne de seni düşünebiliyorum ama ikinizden birinizi seçmek zorundayım.

Kelimeler boğazıma dizilmişti. Ne desem bilemiyordum dedim ki : Ama beni daha çok sevdin değil mi? Ondan daha çok sevdin?

-Onunla da seninle olduğu gibi güzel zaman geçirdik , çok güzel şeyler paylaştık…

Tam bu esnada kendimizi bir oyunun içinde bulmuştuk… Aramıza bir perde gerilmişti fakat yine de yan yana oturuyorduk…Bütün salon ikiye ayrılmıştı. Bilemedim ne oyunu olduğunu, zaten ilgilenmiyordum ben sana bakıyordum. Yanında yine o kız vardı… İçime bir sızı saplandı o kadar büyüktü ki… Yapamazdı bunu. O kadar şeyden sonra yapamazdı. Güvenmiştim ben ona. Ağlayacaktım ama sadece ona bakıyordum. Başka bir şey yapmak gelmiyordu içimden. Onu son kez mi görüyordum yoksa.

Tam o esnada büyük bir patlama oldu. Ona o kadar yoğunlaşmıştım ki. Hemen ona doğru koştum. Elleri yanındaki duvara yapışmıştı. O tatlı elleri ben tutamadan yok olmuştu.

Ben onun başında ağlarken aklıma babam geldi. Onu nasıl unutmuştum…

Hemen ona doğru döndüm yüzümü. Onun da elleri sarılıydı. Hemen babamın yanına gittim.

Ne oldu diye sordum. Konuşamıyordu benimle. Önündeki karton kutuya bir şeyler yazmaya başladı. Annenin ölüm haberi geldikten sonra bütün bunlar oldu!!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.