Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

NASIL BİR EVDE VE NEREDE YAŞAMAK İSTERDİNİZ?

sardunyam

Önerilen İletiler

kelebeğim kızım sen gelirsen biz seni bırakmayız bir daha, farkettir kendini ve bizimle kal sende olur mu? :):wub:

annem... :wub: tamam farkettiricem kendimi...şöyle pır pır dolanıcam evin içinde...ağladığınızda gelip gözünüzden akan yaşı kanadıma akıtıcam...güldüğünüzde kanatlarımla alkışlıcam sizi...sizinle kalıcam.... :hug:

güzel kelebeğim benim :wub: sensiz olur mu hiç -_- sende olacaksın tabii..uğurumuz olarak.. :)

uğurunuz olmak ne güzel.....güzel gönlün için herşeyi yaparım...kalbin sen.... :wub:

anneme ve sana da teşekkür ederim hem...:wub: sizin yanınızda uçmanın tadı bi ayrı oluyor inanın ki...canım...güzel gönüllüm benim... :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

heidiko6.jpg

evl biraz harabeye benziyor ama ben o patika yola bayıldım :)

heidi1gd2.jpg

frozene seçtim, karlı, buzlu ve ıssız :wub::P

heidi2qg4.jpg

diloşa seçtim, traktörüde var tarlasını kendisi sürecek :wub::P

atoes3.jpg

buraya hepimiz sığarız :lol:

yalym7.jpg

bunu kendime seçtim, çok mu bencilim, yok yaww :P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Wow o çiçek nasıl öyle süper...

Benim evim deniz kenarında olmalı içinde ıvır zıvır eşya olmamalı....

Hemen yanında ormanlık yer olmalı böyle sabah kalkıp güzel bi yürüyüş yapabileyim..

İçi de döşeli olmalı hani rahat eşyalarla. Evin denize bakan kısmı da boydan boya cam olacak

^_^

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

heidiko6.jpg

evl biraz harabeye benziyor ama ben o patika yola bayıldım :)

Sardunyam belki inanmıycaksın ama hayır..hayır artık inanırsın kanımca :lol: bende patikalara bayılırım :wub: hele bu resimdeki nasıl güzel...kıvrım kıvrım..yeşillikler arasında..harika..çok sevimli...

heidi1gd2.jpg

frozene seçtim, karlı, buzlu ve ıssız :wub::P

evet..isabetli bi seçim :P ..şimdi komşu istemiyor ya kendileri.. -_- evinede almaz bizi.. :wassat::P:hug:

heidi2qg4.jpg

diloşa seçtim, traktörüde var tarlasını kendisi sürecek :wub::P

ben evime bayıldım şikerim :wub: tam hayallerimdeki gibi..nasıl güzel.. :rolleyes: yalnız ufak bir problem var..traktör kullanmayı öğrenmem gerekecek..sizi de arkasına atarım artıkın :lol:

atoes3.jpg

buraya hepimiz sığarız :lol:

bencede :P

yalym7.jpg

bunu kendime seçtim, çok mu bencilim, yok yaww :P:lol:

yok canım..ne münasebet :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben kullanırım traktörü kıs bacım, sen tarlayı süreceğin zaman bir ıslık çal yeter ben karşıki dağdan koşar gelirim :rolleyes::wub:

patikaya bayılırsın inanırım, artık inanırım yawww... ne güzel yürürdük seninle değil mi, orada olsaydık... ^_^ uzanırdık çimenlere kimin elinde çim var oynardık... çim kalanı yokuştan yuvarlardık :lol:

frozen cadısı karlarını küresin dursun orda, kapıdan almazsa damdan gireriz kıss, ayıpsın :shifty::grin:

bencilmiyim, yok değilim canım denizin dibindeki evi almışım lodos tehlikesi var, tsunamisi var dimi ama, sizi tehlikeye atarmıyım :P:rolleyes::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Wow o çiçek nasıl öyle süper...

Benim evim deniz kenarında olmalı içinde ıvır zıvır eşya olmamalı....

Hemen yanında ormanlık yer olmalı böyle sabah kalkıp güzel bi yürüyüş yapabileyim..

İçi de döşeli olmalı hani rahat eşyalarla. Evin denize bakan kısmı da boydan boya cam olacak

^_^

sana bunu verelim :P:):D

celebhouse10ew0.jpg

olmadı bunu verelim :stuart:

madonnatr1.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kırmızı çiçek açmış olan ağaçlı evi beğendim ama benim hayalimde hep şöyle bir ev canlanmıştır; ormanlık bi yerde ama yola yakın çok ıssız olmayan, ve komşusu da olmayan olsa bile uzakta, ormanlık ağaçlık bi yerde yeşil kahverengi ve sarı renklerle boyanmış içinde şömine yanan tatlı şirin doğayla başbaşa bir ev, içi geniş ahım şahım bişey :)

Bir de yazlık ev hayalim var :D o da şöyle; denize yakın ama hemen dibinde değil, dublex içi beyaz ağırlıklı döşenmiş olsun isterdim.. Önünde de bi yüzme havuzu olsun ve evin etrafı ağaçlarla çevrili olsun ki görünmesin hiç bi yer :D;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

konakcy3.jpg

leylacım bu konakta senin, fazlaca büyük temizliği zor olur ama idare edicen artık :lol::)

annem.... :hug: burasıı Trabzon'da bir müze...hani gittim gördüm yanii.....ama tabii ikiziyse bilemem...

bi hazine veriyorsun ablama haberin olsun..... :stuart:

:wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.