Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

....::SeRbEsT kÜrSü::....

Önerilen İletiler

• Cevaplar 984
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

sen üzülme yaw :P ben zaten kafaya taksam foruma girmezdim bugün.. malum içiyor olurdum sadece canım sıkkın büyütmeyelim :P:D

hadi normale dönelim o zaman :hug:

heh şöle...şu dilleri görmeden olmuyor yaaa.... :):stuart:

iyi döndüysek normale..

sorun yok kelebeğe.... :hug::):P:P:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen estikçe ben titrerim arkadaşım ... ben hali hazırdaki şiirlerimden değil de direk sana gelsin die senin adına , senin için bir şiir yaziyim en iyisi...umarım seninde hoşuna gider... :blushing:

uslu yürekli vücutlara sahiptik biz

dışardan bakınca sakin görünen..

içimizde kopan fırtınalardan haberleri yoktu onların

umursamazdık onlar için..

hayattan bıktığımızı bizden başka kimse bilmesin isterdik

zorlada olsa güler , mutlu ederdik

içimize atar , ağlardık belki ama..

biz onları üzmeyi hiç istemezdik...

küçük bir yel fırtına koparırdı bizde..

sığmazdı kalbimiz, dar gelirdi yerine..

üzülme canım arkadaşım...buda gelir.. geçer...biraz ilerde huzurlu günler,

sen es , ben titrerim senin yerine.... :sweatingbullets:

00:20 / 22.02.2007

Mustafa Büyükçelebi

bu benim mi şimdi :blushing::wub: ve sanırım ikinci şiirim bu kazandığım burda....bana yazılan ikinci şiir.... :)şamaroğlanııııııııı...ne yaptın sen böyle ama.....inan benim için çok ince birşeydir bu...nasıl denir bilmem ki.... :unsure:

ama şu an mutlu oldum sayende...bugün beni mutlu ettin hüznüme rağmen içimdeki.... :wub:

kelimelere dökemem inan bu güzel mutluluğu..... :)

ne kadar incesin öyle...incelttin beni de...bunu da ömür boyu saklıcağım...ve her hüznümde okuyacağım.... :clover:

yorumlamak şiirini....şiirini değil bana ait oluşunu....işte ben bunu kelimelere dökemiyorum... :blushing:

iyiki varsın pe...bak gülümsettin beni.... :):clover: teşekkür ederim binlerceeee..... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neden bi anda herkes kayboldu :unsure:

hm... :)mesela ben gizliden burdayım....ders çalışıyorum çünkü...hemde kimyaa................ :w00t:

tabii sen daha benim kimyacımı bilmiyosun...elbet öğrenirsin.... :):D

baktım kürsümde yazı var...cevaplıyım dedim...ama şu an kimya çalışıyorum....bu son yazım önemli bişi olmadıı sürece....;)

kimyacı ve ben....ben ve kimyacı....ve kimyaa....muhteşem üçlü...... :w00t::stuart::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hm... :)mesela ben gizliden burdayım....ders çalışıyorum çünkü...hemde kimyaa................ :w00t:

tabii sen daha benim kimyacımı bilmiyosun...elbet öğrenirsin.... :):D

baktım kürsümde yazı var...cevaplıyım dedim...ama şu an kimya çalışıyorum....bu son yazım önemli bişi olmadıı sürece....;)

kimyacı ve ben....ben ve kimyacı....ve kimyaa....muhteşem üçlü...... :w00t::stuart::D

hadi bakalım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne bu serbest kürsünün köpeeemi :stuart:

:):D sorma aysum az kalsın hepimiz gidiyorduk...ama alıştık...senin kokunuda aldı artık...bişey yapmaz...zararlıları halleder...çat çutt...bi sözümüze bakar.... :shifty: tokatlara gerek kalmaz yane.... :) anladın sen onu..... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şiirime yorum gelmedi <_<

şamaroğlanı sen burdan yazınca gerççekten 100 saat sora geliyoorr yaf.... :w00t: sen yeni üyeliğinle devam et yafhu...daha yeni görüyorum bu yazını.... :stuart:

hem bak ne dicem..şiirine yorum yapmadım...neden...çünkü espriler birbirini kovalarken içimde hüzün varken isteemedim yorumlamayı...zaten dikkat ettiysen konuşmalar bitti en son şiiri yorumladım.... :clover:

tekrar teşekkür ederim.... :blushing::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

önemli deil yav... hem artık mod kontrolumden çıktım.. yazdıklarım anında gelcek artık :)

:stuart::) hmm...tamam o zaman...ben şimdilik yokum...sonra gelicem kürsüye.... ;):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

geldim işte.... :):clover:

kürsüme renk kattın biliyo musun... ? ? :clover:

ve bana daa....çünkü ben gerçekten şiirleri çok sever...ve onlara çok değer veririm... :)

bilmiyorum da çok ayrı bi mutluluktur benim için.... :stuart:

neysee şu sıralar içimdeki canavarlarla savaşıyorum ben... :w00t::unsure::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Barışçı olucak bi de :)

:whistling::shifty:

yafff....ama şimdi olmadı ki...ama benim ki bir çeşit barış...

içimdeki canavarı yok edersem barış olucak bedenimde... :stuart::blush:

:ermm: öle mi acaba...bak şimdi.... :unsure::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

geldim işte.... :):clover:

kürsüme renk kattın biliyo musun... ? ? :clover:

ve bana daa....çünkü ben gerçekten şiirleri çok sever...ve onlara çok değer veririm... :)

bilmiyorum da çok ayrı bi mutluluktur benim için.... :stuart:

neysee şu sıralar içimdeki canavarlarla savaşıyorum ben... :w00t::unsure::stuart:

teşekkür ederim sen estikçe ben titrerim..eğer bir SERBEST KÜRSÜYE ve SANA renk katabildiysem ne mutlu bana... :blushing: bu konu üzerine bir şiir yazmak isterdim ama malum gecenin 3 ü ... kafam fazla basmıo bu saatlerde... iptalim yani :lol:

ama söz gelcek bi tane daha :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ama söz gelcek bi tane daha :)

ben de merakla ve sabırsızlıkla bekliyor olucam şiirini.... :) şiir...şiir...şiir...

kelimeler....anlamlar...manalar....içimizdekiler...

sevdikklerimi sayfalara sığdıramam...kelimelere de sığdıramam...

ama şiir öyle birşey oluyor ki....anlamlar içimdekileri alınca benden... :wub: kocaman şeyler çıkıyor ortayaa..... :blush: şiirden çok düz yazı şeklinde yazarım içimdekileri...ama şiiri okuması...içinde kaybolması ayrı bir hoş benim için.... :clover:

geçen edebiyat hocamızla konuşuyoruz da....bu iletişim...icatlar....mesaj oldu herşey...aman mesaj gelmiyor...aman aramıyor...ben bile diyorum...kaybolduk bu yoklukta...eski tadlar...oysa onlar....nasıl bi özlem eskiye dair....

mektup beklemek ondan...telefona değil de...yüzünü dışarıya çevirmen...seyir ettiğin yerlerin dışarılar olması...postacı geldiğindeki hheyecan...ahh...ahh....hanii nerde....ne hallere geldik....!!

şiirleri...kelimeleri...düz yazıları....yazmayı seviyorum....ve nedense sevgimi bir mesajla değil...bir şiirle yüze vurmayı daha çok seviyorum... :wub::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sessiz bir gece daha...

sevgisiz yağmurlar var dışarda..

sanırım yağmurlar sensiz olunca..

çekilmez oluyor hayatta..

anladım sonunda..

yapamam sensiz asla..

ihtiyacım var sana...

anla beni ne olursun anla.... :(:wub:

şeyda...

bu şiiri şimdi yazdım.....şu sıralar yazamıyorum aslında...içim dopdoluyken kelimelere yer veremiyorum...ama son tazesinde yaşayınca dökülüyor zaten kelimeler....şu an isteksiz ama bir okadar içten yazdım...sen yaz dedin...ve yazdım....kii bu hiçbirşey...aslında yazı yazıyorum....onları da paylaşırım zamanı gelince... ;):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

karışmadım..

bıraktım kendi kendine

dolanıyor boş boş etrafta

biçare..

aranmıyor fakat..

bakmıyor etrafına..

takmış kafayı..

bırakmıyor...

bırakmak istemiyor..

illede sen diyor..

olmaz diyor ne göstersem...

bildiğini okuyor yine

aklım az geliyor

yetmiyor..

oda dinletemiyorr.

kalbim benim...

ŞAMAROĞLANI

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.