Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TAVSİYE EDECEĞİNİZ FİLMLER

sardunyam

Önerilen İletiler

sanmam sana kimsenin küfüredeceğini Tengeriin sen avatardan kurtarıyorsun :)

şaka bir yana. Yani sen takvayı izlemeden önce sonun öyle biteceğini yada kına olayını bilseydin aynı zevki alırmıydın.

Hımmm...

Haklısın açıkçası...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Aşağıdaki filmleri tavsiye ederim.izlemediyseniz mutlaka izleyin :clover:

TEHLİKELİ ASLAR:FBI Direktör Yardımcısı Stanley Locke (Andy Garcia), Tahoe Gölü yakınlarında saklanan çete üyesi Buddy “Aces” Israel’in (Jeremy Piven) korunması için en gözde ajanları olan Richard Messner (Ryan Reynolds) ile Donald Carruthers’i (Ray Liotta) görevlendirmiştir. Bu iki ajanın misyonu, kendi canını kurtarmak için polise bülbül gibi öten Las Vegas’lı çete üyesi Buddy’i, 130 katille çalıştığı söylenen mafya patronu Primo Sparazza’dan korumaktır. İhaneti öğrenen Sparazza, “As” lakabıyla tanınan Buddy Israel’in kellesi için 1 milyon dolar ödül koymuştur. As’ın peşine takılan katiller için onun kim olduğu önemli değildir. Bir an önce ölü olarak ele geçirmekten başka dertleri yoktur. Artık seri katiller, kiralık katiller ve ödül avcılarından oluşan kalabalık gruplar Tahoe Gölü’nün yolunu tutmuşlardır. Tek istekleri As’in yerini belirlemek ve başına konan parayı almaktır. Yollarına çıkan hiç kimse onları durduramaz.Türü:macere.

KANLI ELMAS:Kaçakçılık suçundan hapiste olan Archer, ailesinden koparılıp elmas madenlerinde çalışmaya zorlanan Solomon’un olağanüstü bir elmas bulup sakladığını öğrenir. İki adam, Archer’la gittikçe artan bağı yüzünden gazetecilik idealleri değişime uğrayan Amerikalı gazeteci Maddy Bowen’ın yardımıyla, asilerin hakimiyetindeki topraklara bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk değerli bir elması ele geçirmekten de öte Solomon’un ailesini kurtarmasını, Archer’ın da bir daha asla sahip olamayacağını düşündüğü ikinci bir şans elde etmesini sağlayabilecek niteliktedir.Filmin Türü Aksiyon, Drama .Oyuncular Leonardo DiCaprio, Djimon Hounsou, Kagiso Kuypers, Arnold Vosloo, Antony Coleman

kanlı elmas bugüne kadar izlediğim en güzel filmlerden biri :clover:

SHOOTER(TETİKÇİ):Eski bir keskin nişancıdan son bir görev için işine geri dönmesi istenir. Ancak bu yeni görevi sırasında ABD Başkanına yönelik bir suikast senaryosu tuzağına düştüğünü fark etmesi uzun sürmez. Öncelikle bu komplo üzerindeki karanlık perdeyi kaldırmak zorundadır.Filmin türü:macera

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

The Guardian/Koruyucu

Kevin Costner'in başrolünde oynadığı Sahil Güvenlik timlerinin zorlu doğa koşullarında insan hayatı kurtarmaya adadıkları yaşamlarını konu alan güzel bir film... İzlenmeye değer...

Sis

Zülfü Livaneli'nin yönettiği başrolünde Rutkay Aziz'in rol aldığı 1978'li yılların Türkiye'sinde yaşanan siyasi olaylar ve bir babanın iki evladının başından geçenler konu ediliyor... Türkiye'nin gerçekleri...

Aman Tanrım

Jim Carrey'nin rol aldığı komedi filmi... gülerken gözümden yaşlar geldi... aynı zamanda güldürürken düşündürüyorda... bende Jim'in oynadığı en iyi film...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

GURUR DÜNYASI

Yönetmen: Mira Nair, Gabriel Byrne(Kitap)

Senaryo : William Makepeace Thackeray(Kitap), Julian Fellowes(Kitap), Matthew Faulk(Kitap), Mark Skeet(Kitap)

Müzik: Mychael Danna(Kitap)

Görüntü yönetmeni: Declan Quinn(Kitap)

Tür: Romantik, Dram

Yapım: ABD, İngiltere 2004 141 dakika (Renkli)

Oyuncular :

Reese Witherspoon

Becky SharpEileen Atkins

Miss Matilda CrawleyJim Broadbent

Mr. OsborneRomola Garai

Amelia SedleyDeborah Findlay

Mrs. Sedley

BİR GEYŞA'NIN ANILARI

Yönetmen: Rob Marshall

Oyuncular: Zhang Ziyi, Ken Watanabe,

Li Gong Bugün bile güçlü bir büyü yaratan gizemli ve egzotik bir dünyada geçen hikaye İkinci Dünya Savaşı'ndan bir yıl önce, Japon bir kız çocuğunun bir geyşa evinde hizmetkâr olarak çalışmak üzere beş parasız ailesinden kopmasıyla başlar. Neredeyse ruhunu paramparça eden hain rakibine karşın, küçük kız efsanevi geyşa Sayuri olur. Güzel ve başarılı Sayuri o dönemin en güçlü erkeğini avucuna alır, ama ulaşamadığı bir adama duyduğu gizli aşkı hiçbir zaman ardında bırakamaz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Son olarak DVD de İskelet anahtarı izledim çok güzel bir gerilim mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum oldukça ilginç ve süprizlerle dolu bir film yalnız izlerken çok dikkatli olmak sonundasınız yoksa filmin içerisinde ki en önemli ince detayı kaçırırsınız beğeneceğinizi umuyorum.Film hakkında geniş bilgi aşağıda ki linkte.

-http://www.beyazperde.com/film/2484-

bu akşam evde onu izlemeyı düşünuyorduk tamda senin yorumunuda gördum iyi oldu..ne mubarek filmmiş :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya iskelet anahtarı izledım az önce,gerılemedım bi türlü..gerıcı değildi yaw.bence çok daha gerilim filmler var :online2long:

Bırak şimdi gerilip gerilmemeyi çaktınmı köfteyi onu söyle,çok ilginç ama değilmi?

Daha çok gerilmek istiyorsan halka'ya ne dersin yada garez'e bir şeytan çarpması var tabi <_<

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hııh o kadarını ninemde anlar ^_^ eskiye git eskiye ilk zenci hizmetçilere ve evin çocuklarına.. :closedeyes:

eskıye çok eskıye gıttım ama tavanarası çok karanlık göremıyorum,e adamlarda zenci hiç görünmuyorlar :P:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

gülmek isteyenler ( ben kendim ve sevgilim) izlemeli süper komedi

Gerilim filmi isteyenler sansürsüz bir film olan HOTEL 1 veya 2 yi izlemeli

Hayaletli filmler sevenler eski bir film olan 13 hayaleti veya Rose red konağını izlemeli rose red konağı harika bir film bu filmii izlemediyseniz kesinlikle izleyin...

Şeytan marka giyer eğlenceli bir film arıyorsanız izleyin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

5-6 saat gibi bir boş vaktiniz varsa şayet,bitmek nedir bilmiyor :w00t: ama izlenmeye değer genede

konusu sürükleyici oldugu için bişey fark etmiyor alıcan cipsini kolanı geçecen tvnin yada pcnin başına bide bir ses sitemi eyvah diyorum filmin zevkini gör :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.