Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

EN YENİ TÜRK FİLMLERİ

sardunyam

Önerilen İletiler

Dondurmam Gaymak... doğal ve içtendi. başrolü Muğla halkı paylaşmıştı bir dondurmacının başından geçen komik ve yarı trajedik olaylar. Türkiye'nin Oscar'a göndermeyi düşündüğü bir film. en iyi yabancı sinema ödülüne aday adayı... umarım başarılı olur ben beğendim...

bi cinnet her şeyi halleder :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dondurmam Gaymak... doğal ve içtendi. başrolü Muğla halkı paylaşmıştı bir dondurmacının başından geçen komik ve yarı trajedik olaylar. Türkiye'nin Oscar'a göndermeyi düşündüğü bir film. en iyi yabancı sinema ödülüne aday adayı... umarım başarılı olur ben beğendim...

bi cinnet her şeyi halleder :)

evet gerçekten güzeldi... :clover: hele o ilk başlarında iki miniğimin birbirlerine içten bakmaları çok hoşuma gitmişti.. :wub: tıpkı böyle bakıyorlardı birbirlerine...

ayrıca ne bu böyle apartman gibi olmuş benzetmesinde koptuğumu da belirtmek isterim... :) biz arkadaşlarımla birlikte gittik...onlar pek beğenmemişlerdi..sorduğumda ise bişey söylemediler... :unsure: ilginç..ama ben çok gülmüştüm... :)

hımm..bide şeye çok güldüm...ezan okunduğunda adam diyor ya hep o okununca mı biz susçaz canım birazda o sussun biz konuşunca :lol: insan gülüyor işte... :)

ama türk sinemasında beni babam ve oğlum gibi ve ayrıca sınav gibi hiç birşey ağlatmadı ve kendine harikkaaaa dedirtmedi...bu iki türk filminin bendeki yeri ayrı... :clover:

ve türk sineması değilde bizdeki seslendirmeler de çok hoşuma gidiyor...özellikle shrek te ki eşeği seslendiren mehmet ali erbil ve devi seslendiren okan bayülgen harikaydılar... :D:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allahıma bi cinnet herşeyi halleder :w00t::lol: (Bunun dışında başka bişeyede gülmedim zaten :lol: )

Herşeyden önce Muğla halkını gönülden tebrik etmek gerekiyor..Usta oyunculara taş çıkarır nitelikteydi... :clover:

Fakat Türk Sinemasında son zamanlarda görmeye ve duymaya alıştığımız küfürler bu filmde de hat safhada...Belden aşağı espri yapılmadan yada filme konu olmadan Sinema olmuyor sanki...Filmi çok merak ediyordum,izledim ve tam bir fiyasko... Bence Türk Sinemasının Oskar Adayı olabilecek bir senaryo yok ortada...Ama oyuncuları yani Muğla halkı takdiri hak ediyor sergilediği rol icabı ile... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

imam filmide iyi sayılır

hacivat ve karagöz neden öldürüldü süper...

maskeli beşler idare eder...

ama yeni çekilen hababam sınıfı serileri berbat... içinde mehmet ali erbilin olduğu her filme yazık oluyor, mehmet ali shovdan öteye gitmediği gibi espirilerde çok yavan ve basit kalıyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ama yeni çekilen hababam sınıfı serileri berbat... içinde mehmet ali erbilin olduğu her filme yazık oluyor, mehmet ali shovdan öteye gitmediği gibi espirilerde çok yavan ve basit kalıyor...

İşte bu konu da çok haklısın. Esasında geçmişin de oyunculuğu çok güzelmiş... Bazı tiyatro oyunlarını VCD den izledim. Çok hoışuma gitti. Ama kendini televizyona çok kaptırmış. Sadece şov yapıyor artık ama yaptığı şovlarda ortada... Eğer kendine sadık kalsaydı çok iyi bir oyuncu olurmuş.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 7 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.