Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BİR ŞARKI ARIYORUM

gwen_mge

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...

Herkes bir tane arar ya ben iki tane aramak istedim nihiihi smile.png

İlk şarkım bir opera ismini ya da sözlerini inanın bilmiyorum tek bildiğim üzerinden çokça zaman geçtiği yaklaşık olarak 5 6 sene diyebiliriz. Opera nasıl derseniz -.- Çok güzel sesli bir kadın bir şeytanla(şeytana benzer sesli birisiyle video olarak izlemedim dinledim) düet yapıyordu.

İkincisi ise bu basittir ama metal tarzı veya rock klibi izledim ve kendi hayal gücümü katarak yorumluyorum yaşlı bir adam var tekerlekli sandalyede ve yanında ki çocuklar ona şarkı söylüyorlar sanki ona karşı isyan ediyorlarmış gibi -.-  Ve bütün bunları(kısacık bilgi pehh)

vererek sizden bulmanızı rica ettiğim şeylere bak yahu ee insaf ama şarkı bulmak konusunda meşursunuz bayağı ününüzü aldım da geldim smile.png

Not: Umarım forum kurallarına uygundur. Zira acemi(masterlik yapmış birisi olarak) olduğum için pek anlamam böyle işlerden -.- Teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.