Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BiR ERKeK NiYe AlDaTıR ?

EmiLY_pandora

Önerilen İletiler

Bir kadın neden aldatılır? yada bir erkek kadını neden aldatırdı? ne bu soruya bir yanıt buldum,ne de bu soru yanıtsız kaldı..kime sorsam herkesin bir yanıtı vardı..' erkektir yapar,doğasında var' , 'bilmiyorum öyle gerekliydi galiba yetmiyordum ona' yada 'dışarıda kötü kadın çok, kocamda suç yok' ve buna benzer yüzlerce cevap.. peki hiç düşündünüz mü bir ilişki kötü gidiyorsa iki tarafında suçu olduğunu...bir erkek boş yere aldatmaz, tabii kendine bunu iş bellemişler dışında..genelde Türkiye de yaşanan bir saçmalığı söylemek istiyorum..bizim kadınlarımız..birini elde etmek için kılıktan kılığa girerler..dikkat çekmek için saç boyatırlar,makyaj yaparlar,alış veriş yaparlar,parfümlere boğulurlar,güzellik salonlarından çıkmazlar..şöyle helal süt emmiş bir tip için..peki sonra..sonrası berbat..sonunda bir adet koca bulunur..en güzel düğün yapılır..en harika balayı yaşanır ve yaklaşık 3 ay sonra kadın bırakır kendini..eğer ev kadınıysa durum çok vahim..artık sadece duştan çıkınca saçını tarar olur..üstünde bir t-shirt,altında bir kot yada şalvarımsı bir şey, maksat rahatlık..yüzünde yolunmuş kıllardan oluşan ufak yaralar,çıkmış kaşlar,ve parfümsüz bir vücut..bütün gün ev işi yapar kocasına leziz yemekler hazırlar,ortalık toplar,ütü yapar ,seda sayan izleyip 'ya nasıl zayıfladı bu kadın' der durur kendi kendine..bu ailede ki koca rolündeki şahıs..aşık olduğu kadının yerine bambaşka birini bulmaya başlar ve bir türlü anlam veremez..ilk önce karısına' niye saldın bu kadar biraz şu üstünü düzelt demeye başlar' sonra pişman olur ve 'o benim karım niye böyle diyorum' der..tabii 1 hafta kadar..kadın ise erkeğin bu isteği sonucunda lafını esirgemez, 'bütün gün evin içindeyim bu bile fazla,etek döpiyeslemi yemek yapayım,sende alemsin' der..adam sonunda müşterisi seda hanıma ve bakımlı ellerine bakmaya başlar..(lütfen sedalar üstüne alınmasın bir an bu isim geldi aklıma)..ve ev hanımının kabusu başlar..onun kabuslarına başlamadan, birde çalışan hanımıza gelelim..onunda evliliği bir rüya gibidir aslında onun ilişki dönemi ev kadını pozisyonundan daha iyidir..çünkü çalıştığı için ister istemez kendine dikkat etmek zorundadır ama bu sefer erkek için başka şeyler başlar..kadın, eve erkekten sonra gelir ve evde tabi ki yemek yoktur..erkek başta anlayış ile karşılar ama sinirleri zorlanıyordur..eeee bizim erkeğimiz taş fırın ya..bir tek yemek değil tabi ki..kadın duş alır ve hemen uyumayı seçer..oysa erkeğin anlatacakları vardır..bundan sonraki fasıl anahtar aslında..erkek kadının yanına sokulur yatakta ve sevişme özlemi ile yanmaktadır..ama bir Türk kadını olarak ilk laf ,' başım ağrıyor lütfen' olur..bu cümle zaten kötü bir sonun başlangıcı olmaya adaydır..tabii ben bir kadın düşmanı değilim ama bunlar bir gerçek..zaten erkekler kendilerini haklı çıkaracağımı sanıyorlarsa yanılıyorlar..gelelim kadının sesine..bizim ev hanımı aslında yaptığının biraz saçma olduğunu biliyordur..o da bakmak istiyordur kendine ama ya ev işleri ne olacak..aslında kocası bu akşamda onu yemeğe çıkarsa olmaz mı? yada elinde bir buket çiçek ile gelse olmaz mı? bunları o istememeli erkek yapmalı.... ve içinden.. ‘’bilse ne kadar ihtiyacım var benimde değişikliğe..arkadaşları ile hep yemeğe çıkıyor, ya ben..hem o zaman kendime bakmak için bir nedenim olur' bizim kadınımız bunları söylerken nedense ondan başka kimse duymaz..aslında sorun burada zaten bizim bu korkak yapımızda..başımıza bir şey gelmeden dişimizi göstermiyoruz ya da derdimizi anlatmıyoruz..illa şeytan mı dürtecek bizi..peki ya çalışan kadınımız..''bende istiyorum ona yemekler hazırlamayı ama onun maaşı ikimize yetmiyor hem boşuna mı okudum üniversiteyi, ne var bir gün bana süpriz yapsa iş yerimden alsa beni, bende şu kendini bilmez patrona tatlı kocamı göstersem..ya da ben eve geldiğimde beni iki kadeh şarapla beklese..benimde arzularım var bende özledim ona dokunmayı ama biraz romantik olsa sevse beni..hep bir görevmiş gibi istiyor..bende kendimi tutuyorum..'' evet böyle erkekler..ya onların kalbi.. kadınlar sizden biraz daha kırılganlar ne yazık ki.. gelelim kabuslara iki kadınında kabusu aynıdır..erkekler aslında bu beklediklerini bulamazlar dışarıda sadece cinsel tatmin yada güzelliktir istedikleri ve iş bir süre sonra çığrından çıkar..uzaklaşmalar başlar,kavgalar gelir ardından ve sonra ya bir telefon numarası ya da bir ruj izi mahveder evliliği..( ya şu ruj izini kasten mi yapıyorlar merak ediyorum yapabilmek kasmak lazım)..evet evliliğiniz yokuş aşağı inmeye başlamıştır ve frenler tutmaz..gözyaşları,küfürler,bağırtılar,evi terk etmeler ve pişmanlıklar ..KEŞKE ler başlar ve tabiki NİYE ler..aslında herşey açıktır iki tarafta hatalıdır..çünkü her şey elde edinceğe kadar düşüncesi öldürür her şeyi..ve tabii bu evcilik oyununun sonunda bir de kötü kadın vardır..yuva yıkan şirret kadın..aslında ondada değildir suç (istisnalar hariç) ya o da adama aşıktır ve evli olduğunu beyefendi o aşık olana kadar saklamıştır ya da..o kabullenmiştir adamı..zaten böyle durumlarda kadınların peşini bırakmadıkları yalan çünkü erkek bırakırsa kadın bir şey yapamaz( dedim ya istisnalar hariç) işte böyle......bu ne yazık ki bir dünya gerçeği ama Türkiye de çok ağır yaşanıyor..kadın biraz daha isteklerini söylese ve mücadele etse..erkek tabi ki dürtülerini biraz sindirip duygulara hitap etse, gül gibi geçinirler efendim..bu yazdıklarım kimseyi incitmek için değil ve tepki bile alabilirim ama ben bu gözle görüyorum...tabi ki herkes böyle değil ama bu bir genel bakıştır..umarım bütün ilişkileriniz özenli ve güzel olur......

Kolay Gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 58
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Hep öyle olmaz..

Bazen erkek başkasına aşık olur aldatır..

bazen erkek başkasını çok çekici bulur aldatır..

bazen erkek farklı bişeyler yaşamak ister aldatır..

ilave edeyim dedim :D

YaNi LaMı CiMi YoK ERKeKLeR ALDaTıR Mı DiYoRSuN ? :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Belkide Kadın aldatılmasını İster .. Kim bilir. Ama Şuna katılmıyorum.

Kadın Aldatır Namus davası olur.. Erkek Aldatır tamam bu seferlik affediyorum bak bidaha olursa annemin evine giderim denilir :)) sanırım biz erkekler kadınlar kadar Yufka yürekli olamıyoruz. Herşey eşit ise Kimse kimseyi aldatmasın madem sevdiğini Aldatacaksın sevme kardesim tutanmı var .. Alla Alla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YaNi LaMı CiMi YoK ERKeKLeR ALDaTıR Mı DiYoRSuN ? :wub:

öylebişey söylemedim..eğer aldatırsa demek istedim..

kadın içinde aynı şey geçerli..

her ne kadar aşk aşk densede..(gerçeği cinselliktir)

zamanla cinselliğin çekiciliğinden çıkamaz kadın da erkekte..

kadın.. cinsel olarak ihmal edilirse.. yada duygusal olarak ihmal edilirse ..aldatır..

erkese.. hem mantıklı sebepler nedeniyle aldatır.. ipe sapa gelmez nedenlerle de aldatır.. kadınla erkeğin aldatma farkı tek bu ipe sapa gelmez nedenler farkından kaynaklanır..

saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aldatma olayını yaptıktan sonra değil de aldatma durumuna gelirken düşünmeli insan.çünkü sonrasındaki "ya ne yaptım ben",öncesindeki "ben ne yapıyorum ya,niye böyle birşeyi düşünüyorum" dan daha kötüdür (büyük ihtimal).."niye böyle birşey düşünüyorum?" sorusuna verilebilecek cevaplarla,doğru karar verilebilir.mesela:

-sevgilim beni sevmiyo (e bi konuş önce sevgilinle)

-sevgilimi seviyorum ama gözlerim sürekli başkalarına kayıyo (kadınlar)

-sevgilimi seviyorum ama farklı tatlar tatmalıyım (erkekler)

sonuçta o an sevgiliden başka birine ilgi duyabiliyosak,başka anlar sevgiliden ayrı bissürü kişiye ilgi duyabiliriz.bu da ilişki çatırdamış demektir.sevgi herşeyin ilacı değil demektir.haala bi arı olarak konmamız gereken çiçekler var demektir.geçici hevesleri henüz gençken almalıyız demektir..aldatma kavramina ne yonden bakildigina gore olusabilecek durumdur. kisinin bir baskasiyla beraber olma istegi, iliskinin zaten tikanmis oldugunun gostergesiyse, aldatma eylemi, icinde yalan kavramini barindiriyorsa, yalan iliski kavramini sifira esitliyorsa ve sonucta yapilan ozgur bir secimse zaten ortada suç yoktur. sadece tercih vardir. kisinin beden ve zaman aidiyeti sadece kendinindir. onu karsisindakinin istemedigi sekilde kullanmis olmasi kimseyi suclu yapmaz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgi herşeyin ilacı değil demektir.haala bi arı olarak konmamız gereken çiçekler var demektir.geçici hevesleri henüz gençken almalıyız demektir..

bu sözler birinin ağzından çıkarsa eğer o kişinin sevgisine inanılmaz demektir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkeler neden aldatır pufff ne var sanki sevseniz bağlı kalsanız mutlu edip mutlu olsanız..

Ama yokk olmaz önce istersiniz uğruna savaşırsınız sonra elde edince biter gider heveste gider bir de çocuklar olur artık eskisi kadar cazibesi yoktur karşıdaki kişinin ve başlar arayışlar.Daha bakımlı daha güzel mümkünse gelecekten konuşmayan anı yaşayan (tabi bu özellikle evli erkekler için geçerli bekar arkadaşlar sizi tenzi ediyorum :D )bayanlarla geçici ilişkiler başlar.

Tabiki her zaman haklı olan kadın değildir ama şunu kabul etmek gerekiyor Kadınlar duyguları Erkekler dürtüleri ile hareket ediyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

1.Kimi erkek (ayiptir sölemesi) uckur düskünü olduundan... ve ölesine aldatir.. keyf icin yane.....

2.Kimi erkek kendi piyasa degerini ölcmek icin tekrar bi baska bayana yanasir ve neticede aldatir.....

3.Kimi erkek egosunu tatmin etmek icin...

4.Kimi erkege rahat batar, macera arar....

5.Kimi erkek düsüncesiz ve fikirsizliginden....

6.Kimi erkek bunu yapmayi erkeklikten sayar....

7.Kimi erkek sürüye uymak icin...

8.Kimi erkek kendini bilmezliginden ve saskinligindan...

9.Kimi erkek korkakligindan, bi kadina sadik kaldiklarinda biseyleri kacirdiklarini zannettiginden....

10. Kimi erkek sadece aciz- ve iradesizliginden...

unuttugum SIKlar varsa ekleyin lütfen... ^_^

ama en kötü aldatma ihanettir bana göre.... ^_^

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1.Kimi erkek (ayiptir sölemesi) uckur düskünü olduundan... ve ölesine aldatir.. keyf icin yane.....

2.Kimi erkek kendi piyasa degerini ölcmek icin tekrar bi baska bayana yanasir ve neticede aldatir.....

3.Kimi erkek egosunu tatmin etmek icin...

4.Kimi erkege rahat batar, macera arar....

5.Kimi erkek düsüncesiz ve fikirsizliginden....

6.Kimi erkek bunu yapmayi erkeklikten sayar....

7.Kimi erkek sürüye uymak icin...

8.Kimi erkek kendini bilmezliginden ve saskinligindan...

9.Kimi erkek korkakligindan, bi kadina sadik kaldiklarinda biseyleri kacirdiklarini zannettiginden....

10. Kimi erkek sadece aciz- ve iradesizliginden...

unuttugum SIKlar varsa ekleyin lütfen... ^_^

ama en kötü aldatma ihanettir bana göre.... ^_^

kesinlikle haklısın alaturka prefö valla katılyorum sana :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın ucuz bi bahane.... ama senin dediğine göre sapık olmayan erkek de pek yok gibi... hiç mi bayanların suçu yok? kandırılanın? özellikle kandıranın? bu biraz da insanoğlunun maymun iştahlılığı,

toplusal reklamın cezbediciliği yani arkadaşları arasında "vay be ne adam hiç boş gezmiyo " sloganın cezbediciliği ile ilgili sanırım... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erkek aldatiosa kadinin ne gibi sucu olmustur aceba... :huh:

eger kadinla bir problemi varsa nie ayrilmio???

ayrica bahsettigin slogani ben sIKlarima dahil etmistim, sürüye uymak ;)

veya erkeklikten saymak... ;) ikiside uyar bence .....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

KADININ NE SUÇU OLABİLİR?

önce aldatılan kadından bahsedelim; artık kendine bakmıyo olabilr. sonra ilişkilerini etkileyebilecek seviyede yanlış arkadaşlar edinmiş olabilir, kocasını veya sevdiğini değiştirmeye çalışıyo olabilir, aslında aşkı bilmeyip aşık olduğunu sanıp sonra bunu farkedip sevdiğinden soğumuş olabilir.....

gelelim erkeği kandıran kadına; erkeğin mutlu olmadığını hissedip kendiyle özleştirmiş olabilir, gerçekten sevmiş olabilir( gönül bu hangimiz zaptedebiliyoz), şeytan olabilir...

yav bu gidişle ben bunun sanki normal bi şey olduğunu söyliycem sanki :P , tabiki deil ama ölüm sebebi de olamaz... :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

KADININ NE SUÇU OLABİLİR?

önce aldatılan kadından bahsedelim; artık kendine bakmıyo olabilr. sonra ilişkilerini etkileyebilecek seviyede yanlış arkadaşlar edinmiş olabilir, kocasını veya sevdiğini değiştirmeye çalışıyo olabilir, aslında aşkı bilmeyip aşık olduğunu sanıp sonra bunu farkedip sevdiğinden soğumuş olabilir.....

valla sana giriste sölediler mi bilmiom ama ben bu forumun belalisiyim, özellikle bu konular beni deli eder :P

yani basina is actin, söyliim ;)

bu saydiklarini erkeklerde yapio, peki bu durumda kadinlarda ilk firsatta eslerini/sevgililerini aldatio mu?

birde ne güzel ERKEGI KANDIRAN KADIN demissin, aninda erkek pasif ve masum pozisyonda ve kötü kadin is basinda...

Siz erkekler ne yaptiginizi, sorumluluklarinizi, bilmiomusunuz aceba ????

Valla kusura bakma Sayman22 ama sen istedin :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir soruya soruyla yanit verilmez, bu zaman kazanma taktigidir :P

sorumluluk derken aslinda kadininda erkeginde ayni sekilde sahip olmasi ve üstlernmesi sorumluluklar bunlar bana göre, ama bizim ata erk toplumumuzda sanki tüm yük kadinin sirtindaymis gibi gösterilmeye calisilir.. yuvayi disi kus yapar deriz , ve erkek sorumluluklarindan siyrilir, erkek aldatir, kadin ben nerde yanlis yaptim der, erkek aldatir elinin kiridir, kadin aldatsin .....dir....

sorumluluk derken bir iliskiyi yürütmek, ayakta tutmak büyütüp beslemek gibi bir sorumluluktan bahsediorum...

evlilik/iliski IKI kisiyle olur, tek tarafli özveri ve emek, hic bir ise yaramaz....

yok eger kadin görmezden, duymazdan,bilmezden gelirse bir ise yarayabilir,ama su zamanda böyle kadin zor bulursunuz, dolayisiyle iliskiniz icin artik sizde özen göstermelisiniz...

ama istersen yarin devam edelim bu konuya... yine ise gec kalmayalim derim ben ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok öyle önce zehirle sonra yat uyu, çatlarım valla.. :unsure:

erkek kol kanat olmalıdır, kadın onun varlığını hissetmelidir, güven duymalıdır, bence bu kadının doğasında vardır bu hisleri tatmak onun hakkıdır buraya kadar tamam...(hemfikirsek)

pekiii, kaç kadın bunu evlilik öncesi sınıyor veya bu hususu önemli maddelere dahil ediyo? gözlerini o aşk sarhoşluğunda açabiliyo.... maaalesef çok azı , buda kadınlarda evlilik sonrası hayalkırıklığı yaratıyo ve bu hususun önemine o zaman varıyo... işte erkeği değiştirme ihtiyacı .... beceremedi, peşinden gelen yılgınlık, eyvah çocuk ta var, toplum yargıları , monotonluk beraberinde bakımsızlık..çekicilik bitti,aşk zaten bitiyo,saygı bitti, muhabbet bitti mutlu deilse erkek naapsın? hele başka biride ona o aradığı mutluluğu verebileceğine inandırdıysa.... eşine olan sevgisi acıma hiisne dönüşür, bırakamaz...maaalesef aldatır buna hakkı olmasada..bunu bilsede.. :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.