Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

figgaro...

diloş

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Cevaplar 246
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bende diyorum;

"sokakta kurtlar kuşlar var,seni ham yaparlar"diye ama :unsure::sweatingbullets::P

buralardayız bi yere gittiğimiz yok.. :) ...kurtlar kuşlar mı..onlar heryerde..kaçarsında saklanamazsın hallerini iyi bellemek lazım..dışarda güzel bi yağmur var..şimdilik onla takılıcam..by by..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

anıcığım topicçiğim ben geldim vefasızın..

nasılsın efendim..ellerinden öperim..gözlerinden öpmem ısrar etmee.. :P ..nasıl ama güzel topicçik..bazı zihinler gün be gün saatt gibi kurulurken..bazı zihinlerdeyse örümcek ağını dahada kalınlaştırmakta..örmekte annemim ilk okula giderken bana ördüğü kazak gibi..orlon yünü..orloonnn.. :)

şimdi hadise şu..huhehuhehuu..hadisesizlik..kalktım giderim..evde güzel bi menü beni beklemekte..Allahtan menü günaşırı değişmekte..yoksam ..yoksaammm..yoksaaaaammmmm :( gıdıklarım bak üstüme gelmee... :) by by..hatta, sea you..

--topicçiikk büyüksüünn.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Yeni yılın kutlu ve de mutlu olsun figgaro :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

2007 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2008 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

anıcığım topicçiğim ben geldim vefasızın.. :blushing:

ne o sevinmedin gibi..biliyorum seni çok ihmal ettim..ama geldim..yaa hiç gelmeseydim..gelmeselerdi..ben kendime sen kendine yeterdik mi dersin..vede

onlar kendilerine..gülümse topicçiğim..mecburi gelmeleri ,sonu hesaplı buluşmaları, geçimsel tutsaklığı sende yeğlemezsin bilirim..ki o anlarımız da

değilmiyizdir biz "en çok"..hadi gülümsee..

gül ki hasretimizi taçlandıralım..düğünler yapalım, eli kınalı oyunlar..şevke dalalım sahil kıyılarında..mehtaplı gecelere name, serin sular olalım yanık

yüreklere, kopmasın figan..olmasın gülbahçemiz viran..katar katar çocuk olalım, cümbüşlere bürünelim en sahici renklerde..ateşler yakalım

şölenlerimize..naralar atalım en derin gecelere..hadi..! hadii..! topicçiğim an bu andır..kim derki vardır geçmiş ve gelecek..gel biz ortasında sevişelim "sonsuz

şimdilerin.."

seni seviyorum topicçiğim..tüm sevgisizliklerimden öte.. -_-

--figgaro

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Yatınca, son uykuna yatmışçasına uyu figgaro....,,

Uyanınca, iğneli fıçıdan kaçar gibi, yatağından fırla...........,,, :P

En önemlisi çekinmeden öpücük ver................,,, :D

enteresan temenniler.. :) ..bu arada çekinmeden öper vede öpücük veririm..yeterki yetkin olalım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.