Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ByKirgin 5-4 ---Ne Yaptım..

bykırgın

Önerilen İletiler

Ne Yaptım

Lric>>>

Ben Seni deli gibi sevmiştim çekip gittin şimdi geldin ne istiyorsun peki benim ben ben seni deli gibi sevmemiş miydim söyle şimdi bana ne istiyorsun benden

seni seviyorum derken yoktun sen baktım etrafıma bulamadım ben nerelere gittin söyle hemen seni arar sorar oldu bu beden hasretinle yandım kül oldum sen gittin ben bittin nerelere gittin beni terkettin kül oldum bittim bak sen gittin ben bittim sen gittin gideli hala seviyorum seni ben neden böyle yaptın beni bırakıp gittin önce seviyorum dedin sonra terkettin duygularımla oynadın bana çektirdin sevgilim dedin canım dedin canını sattın söyle ben sana ne yaptımsen alıp gittin bütün neş'emi rüyamı,hayalimi,sevgimi alıp gittin benliğimi sen öğrettim bana gülmemeyi gündüz, gece göz yaşı dökmeyi gittin kaybettim kendimi sen ögrettin aşkı kin bilmeyi ümit verip terketmeyi beddualarla doldu kalbimin her yeri sen sen ver artık çaldığın şu kalbimi geri

Ben Seni deli gibi sevmiştim çekip gittin şimdi geldin ne istiyorsun peki benim ben ben seni deli gibi sevmemiş miydim söyle şimdi bana ne istiyorsun benden

Saygılarla.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.