Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

tan_vakti(32)

made in turkey!

Önerilen İletiler

hayır made.mesela ben o arkadaşları tanımadığım için yazmadım :sweatingbullets:

tan abimin doğum günümü...

canım abicim seni ne kadar sevdiğimi defalarca söyledim zaten,bır kere daha söylüyorum..seni çok seviyorum,ve zor zamanlarımda yanımda olup,benim iyiliğim için doğruları söylediğin için çok teşekkur edıyorum..

inşallah evlatlarınla ve eşinle mutlu yıllar geçirirsiniz...

sardunyam ve tan çok yakışıyorsunuz birbirinize,helede kamera karşısında bana gösterdiğiniz tekvando dövüşü süper bir aile tablosuydu :P

çatlaklarım benim sizi çok seviyorum..nice yıllara diyorum ve o nice yıllarda bende aileden biri olmak istıyorum.. :)

öptüm ellerinden ağabeyyy :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğum günün kutlu olsun abicim nerelerdesin görünmez oldunuz sardunyam da sen de :(

sizi ösledim valla çok hem de çooooookk :)

nice mutlu senelere ve hep birlikte mutlu olmanız dileğimle :)

(ilk mektup bugün yazılacak söz :) )

sizi çok seviyorum :wub:

tekrar geçmiş olsun bu arada umarım çabuk iyileşir babanız

sağlıklı mutlu nice senelere inşallah

öptümmmmmmm sizi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tan abicim doğum günün kutlu olsun..yeni yaşın sana tüm güzellikleriyle beraber gelsin..yüzünden gülücükler hiç bi zaman eksik olmasın.Allah sevdiklerinle güzel bi ömür geçirmeyi nasip etsin inşallah :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim babamızın rahatsızlığından ötürü foruma giremiyoruz genellikle hastanedeyiz. arkadaşlar haber verdi doğum günümü kutladığınızı. çok teşekkürler. :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tan Abicim öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum , Allah acil şifalar versin abicim :clover:

Doğum günün kutlu olsun tan abi , ailece daha nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu seneler geçirmenizi dilerim abicim ;)

Seni Seviyoruz :):wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Tan_Vakti

Öncelikle sağlık,acil şifalar dilerim..Geçmiş olsun..

Sonra sağlık mutluluk dolu yeni yaşamlara...

Doğum günün kutlu olsun... :

çok teşekkürler arkadaşım, Allah razı olsun... :clover:

maşallah bu ne samımıyet

ne kıskandınki gııı? :P:D

Tan Abicim öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum , Allah acil şifalar versin abicim :clover:

Doğum günün kutlu olsun tan abi , ailece daha nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu seneler geçirmenizi dilerim abicim ;)

Seni Seviyoruz

bende sizi seviyorum minecim, teşekkür ederim. nasıl gidiyor evlilik herşey yolundadır inşallah :):clover:

mutlu yıllar..

teşekkürler arkadaşım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

''bende sizi seviyorum minecim, teşekkür ederim. nasıl gidiyor evlilik herşey yolundadır inşallah ''

çok şükür abicim bi yaramazlık yok Allah'a şükür :) herşey yolunda ;) inşallah son nefesimize kadar böyle gitsin :wub:

1 hafta sonra 4 ayı geride bırakıcaz :rolleyes: zaman ne kadar hızlı geçiyor değil mi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.