Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ya Sev Ya Terket

editor

Önerilen İletiler

emin o armanın kastettiği siteyi bende gördüm. inan bana, eğer türklerin kürtlere bakışı orada türklere bakışla aynı olsaydı. iç savaş ve kıyım olurdu bu ülkede.

allahtan ki kimse sizin gibi sitelere bakıpta kıyımdan falan bahsetmiyor.. site dediğin nedir ben bile öyle bir site hazırlarım yeterki insanları kışkıtmak isteyim fotoğraflarla istediğim gibi oynar basit insanları şaha kaldıracak bir site yaratabilirim.. bazı şeyleri söylerken biraz mantıklı bir insan olduğumuzu ortaya koyalım..

farkımız bu olsun bizim..

kolay gelsin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mohican, tabi bir site türkiyede etkin olarak faaliyet gösteren bir organizasyona aitse, belli ve var olan bir mantığı sergiliyor demektir. gayet mantıklıyım. organizasyonlar ve örgütler fikirlerini basın yayın organlarıyla ortaya koyarlar. bir organizasyona bağlı bir yayın organında resmedilen , ya da zikredilen fikirleri sadece insanları kışkırtmak için hazırlanmış basit bir şey diye görmemek lazım. bu argümanlarla insanlar örgütleniyor, insanlar şartlandırılıyor.

düşünmek lazım mesela bu forumda türklerden bahseden her kelimede bir öfke kusan arkadaşımızın bu hale gelmesinde bu tür yayın organlarının hiç mi etkisi yok. internet sayesinde amerikadaki ırkçı ve white power organizasyonalrı ku klux klan'ın 1930 larda bile erişemediği güce erişti.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iyide cyrano sen demişsinki belirli bir organizasyona ait bir site elbette bizim istediğimiz şeyleri yazacak değil. ulaşılmak istenen amaç'a bu sayfada yazılan bazı iletileri okuduktan sonra ulaşılmış gibi gözüküyor yani şövenizmi iki taraflı körüklemek başkada birşey göremiyorum. ayrıca o sitenin adresini hala istiyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevebilmek yürek işi yüreyi olmayanın sevgisi olmaz.Bu milletin kimsenin sevgisine ihtiyacı yok. Tüm yüreksizler bilsinki bu milletin ekmeğini yiyip ihanet edenler ihanet ettikleri elden ******* yiyecekler.

Hangi viyetnamdan bahsediyorsunuz türk milletinin tarihin de böyle kara bir leke varmı. insanları kendi vatanlarında katleden milliyetsiz amerika ile bizim kıyaslanacak hiçbir konumuz yok. Yanlız son dönemde ooorhan pamuk gibi karanlık admlarımız çok. Hangi 30 bin kürdü öldürdük biz hangi ermeniyi katlettik.Gülbekyandan [%10) buyana beslediğimiz ermeniler (ah osmanlı ah)asli unsurun erkekleri cepede iken kadın çocuk çoluk herkesi katletmişler.BU AÇIK NET ORTADA . Net ortada olmayan orhan pamuğun sogomon tyleryan ile olan akrabalığı.

Bu tiplerde öyle bir hastalık varki türke küfretmenin pirim yaptığına inanıyorlar . tarihlerinde giyotin olan fransızları, hitler olan almanları,falkolu musolinili avrupalıları anlarım.... Bu milletin İÇİNDEKİ KARANLIK komik insanları? anlamak mümkünmü drğil tabiki ama onların idolleri ınsanlığın düşmanı emperyalis güçler Ebu müslim horasani "ONLAR DÜŞMANLARI İLE DOST OLMAK İÇİN DOSTLARINI UZAK TUTTULAR DÜŞMANLARI İLE DOST OLAMADILAR DOSTLARI İLE DÜŞMAN OLDULAR SONUNDADA HELAK OLDULAR"

Tarih: Düzenleyen: Admin
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.