Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ABD'de Latinlerin kalbini fetheden Aktör Akın Akınözü

Önerilen İletiler

• Admin

ABD'de Latinlerin kalbini fetheden Aktör Akın Akınözü

Türk dizileri, sıra dışı yapımlarıyla tüm dünyada izleyicileri kendine çekti. Bu sefer, “Hercai: Amor y venganza” (Hercai: Aşk ve intikam), başarı için tüm mükemmel bileşenlere sahip benzersiz bir hikayeyle izleyicileri fethetmeye hazırlanıyor. Dizi 22 Haziran'da Telemundo'da saat 21:00 / 8C'de başlıyor. Hikayenin kahramanı, izleyicilerin aşık olacağı, yakışıklı, ödüllü bir Türk oyuncu olan Akın Akınözü'dür.

AALaDe6.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

31 yaşındaki Akın, sadece yetenekli bir oyuncu değil, aynı zamanda prestijli California Üniversitesi, Berkeley'den Uygulamalı Matematik diplomasına sahip bir film tutkunu. Bu dizide tanınırlık kazanmasına yardımcı olan ve oyunculuk kariyerine damgasını vuran bir karakter olan Miran Aslanbey rolünü oynuyor; 2019 yılında Magazin Gazetecileri Derneği Altın Lens Ödülleri'nde "Dramatik Dizi En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazandı.

“Hercai” dizisinde rol aldığı Reyyan Şadoğlu'nu canlandıran Ebru Shain ile birlikte “En İyi Dizi Çifti” ödülünü aldı. Ayrıca, her ikisi de 2019'da “En İyi Erkek Oyuncu” ve “Mister Nova” için “Nova Más” Ödülünü kazandı.

Dizinin konusu, şehrin en zengin ailelerinden Şadoğlu ve Aslanbey'in, Miran'ın ebeveynlerinin Reyyan'ın neden olduğu iddia edilen ölümünün intikamıyla ayrıldığı Türkiye'de geçen modern bir “Romeo ve Juliet” hikayesidir. aşık olduğu aile.

Akın ile yaptığımız özel röportajda, sadece karakteriyle değil, seyahatleri sırasında edindiği kişisel deneyimler, Amerika'daki kısa öğrencilik hayatı, tutkusu ile de açıldı ve hakkında biraz daha bilgi edinmemizi sağladı. sanat ve onun basit yaşam felsefesi için.

AALaw1O.img?h=1865&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Akın Akınözü kimdir?

Ben kimim? Sanırım hepimiz bu soruyu çözmeye çalışıyoruz ve oyunculuk hayatımda burada devreye giriyor çünkü anladım ki oyunculuk size farklı oyun ve senaryo durumları aracılığıyla kendinizin derinliklerini keşfetme alanı ve fırsatı veriyor. Ve daha da önemlisi, size insan olmanın ne anlama geldiğini derinlemesine keşfetme fırsatı verir.
Kendini nasıl tanımlarsın?
Başarılı savaşçı, lazer gibi odaklanan ortalama bir adamdır (Bruce Lee'den bir alıntı). Kendimi lazer gibi odaklanmış ortalama bir adam olarak tanımlardım.

AALaozJ.img?h=1865&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Bir aktör olarak çalışmalarınız zaten uluslararası tanınırlık kazandı. Hızlı ve anıtsal uluslararası başarınızı nasıl yönetiyorsunuz?
Hikaye anlatımı tüm insanlığın özündedir ve şu anda yaşadığım şey benim için diğer kabileleri ateşimizin etrafında toplanıp hikayemizi dinlemeleri için cezbetmeyi başardığımız anlamına geliyor. Bu yüzden gururla söyleyebilirim ki hikayemiz yerel sınırları aşmış ve dünya çapında insanların kalplerine dokunmuştur. Uluslararası tanınma bana daha çok bir aktör olarak amaçladığım başarının bir sesi gibi geldi.
Şöhretle nasıl başa çıkıyorsunuz?

Kişisel şöhretin işimizin yan etkisi olduğuna inanıyorum. Kişisel şöhret dedim çünkü tüm bu bağlamda merkezi nokta ben değilim. Mesele şu ki, duygular tetiklendi; hikayeler aracılığıyla rüyalardan ilham alınarak anlatılmıştır. Bu ben değil ünlü olmalı çünkü sana tüm bunları verebilecek kişi ben değilim. Bu nedenle, gizliliğimi ihlal etmek hiç mantıklı değil. Tüm bu hisleri ve hayalleri hayatında gerçekleştirebilecek kişinin sen olduğunu anlamalısın. Ben sadece bir kanal olabilirim… Her gece gökyüzündeki yıldızlara bakıyoruz ve belki bir gün onlara ulaşmak isteyebiliriz ama inanıyorum ki mesele onlara ulaşmak değil onlar gibi parlamak çünkü yapabiliriz! Özetle, mesleğim ve özel hayatım arasında bir denge kurmaya çalışıyorum…

AALaFtO.img?h=1865&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Partneriniz Sandra Pestemalciyan ile evlenmek üzeresiniz, biraz ilişkinizden bahseder misiniz?

Evlenme dedikoduları... Konumuz bile değil çünkü ikimiz de ortak hayalimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Ve eğer evlilik bu ortak rüyanın bir parçası olursa, o zaman bunu tüm kalbimizle karşılayacağız. Sanırım sana ilişkimiz hakkında ipucu verdim. Arkadaşlık üzerine kuruludur. İkimiz de aynı dağa tırmanmak istiyoruz ve ikimizin de bireysel olarak zirveye çıkabileceğimize inanıyoruz. Ancak bu yolculukta birbirimize destek olmak çok daha eğlenceli ve çok daha anlamlı.

Bugüne kadarki en büyük projeniz, Telemundo'da ABD Hispanik izleyicisine prömiyer yapacak. Tebrikler! Bu çok önemli. Bu proje hakkında ne düşünüyorsunuz, 'Hercai: Amor y venganza.'?

Önemli bir şey… Evrensel duygularla dolu yerel bir yolculuk olacak. Bu nedenle, hiç görmedikleri ama tadı çok tanıdık olan bir yemeği yemeye hazır olmalıdırlar.

AALaAwe.img?h=1865&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

ABD Hispanik izleyicisini fethetmeye hazır mısınız? Seni sevecekler!

Onları fethedemeyeceğim ama umarım onlara öyle bir misafir olurum ki her Pazartesi -Cuma beni ve hikayemi evlerinde ağırlamaktan heyecan duyarlar. Ve umarım her ziyaretten sonra onları güzel bir duyguyla bırakacağım.

Bize 'Hercai'deki karakterinizin psikolojisinden bahsedin.
Aşkı ve huzuru ancak intikam alarak bulacağına inanan, beyni yıkanmış bir karakterdir.

AALatY3.img?h=1865&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Karakterinizle gerçek hayatta kişiliğinizin hangi özelliklerini paylaşıyorsunuz?

Yolculukta onunla bir olduk, bu noktada kişiliklerimizin özelliklerini ayırt etmek benim için zor. Bununla birlikte, paylaşılan önemli bir özellik, ikimizin de kalbimizi dinlemesidir. Mantıklı zihnimiz bize ne söylerse söylesin, içgüdülerimize güvenip yine de onu takip edeceğiz. Kimyanın bu noktada gerçekleştiğine inanıyorum, hayatınızda ifade etmek istediğiniz bir şey var ve karakterinizin tam ihtiyacı bu. Uygulamalı matematikten oyunculuğa geçiş deneyimim bu karakter aracılığıyla kendini ifade edecek bir yer buldu.

İlk sezondan veya yapımın ilk günlerinden bizimle paylaşmak istediğiniz bir anekdotu paylaşır mısınız?

Evden uzakta, sevdiklerinden uzak, tek bir hayal ve ilham veren Mezopotamya toprakları. Bakalım ne olacak (gülümsüyor)...

AALarlk.img?h=1865&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

¿En çok hangi latin aktrislere veya latino aktörlere hayransınız? Latin müziğini sever misin?

Javier Bardem en sevdiğim aktörlerden biridir. Ve tabii ki Jennifer Lopez… lisedeyken benim aşkımdı.
Kendi kültürünüz ile latino kültürünüz arasında benzerlikler buluyor musunuz?
İkimiz de Akdeniz ülkeleriyiz ve aynı paralelde yer alıyoruz. Sanırım çok şey söylüyor çünkü kültürlerimiz de paralel. Aile, yemek, müzik, dans ve tabii ki tutku. Bunlar bizim temel unsurlarımızdır. Ancak büyüleyici olan, bu temel unsurları farklı şekillerde ifade etmemizdir. Serimiz ile ilgili güzel bir örnek Mardin'in reyhani adlı yöresel dansıdır. Hispanik izleyiciler Miran ve Reyyan'ın 'reyhani' dansını izlediğinde tango duygusunu bambaşka bir şekilde hissedeceklerine inanıyorum.

AALaw34.img?h=1865&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

HOLA için istediğiniz bir şey var mı? ABD izleyicileri henüz paylaşmadığınızı biliyor mu?

Los Angeles'tayken İspanyolca öğrenmek için birçok fırsatım oldu ama hiç adım atmadım. Ama şimdi tüm bu şeyler olurken, son zamanlarda önümüzdeki yıllar için İspanyolca öğrenmeye başladım.

AALaFu2.img?h=1865&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Kaynak: HOLA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin başlığı şöyle değiştirdi ABD'de Latinlerin kalbini fetheden Aktör Akın Akınözü

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.