Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Basketbol Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Cevaplar 428
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• Admin

429

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• Admin

Bakın: LeBron James'in Dövüş Sırasındaki Fotoğrafı Viral Oldu

BB1c4arh.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&

Los Angeles Lakers ile Detroit Pistons arasındaki mücadeleyi izleyen LeBron James'in fotoğrafı sosyal medyada viral oldu.

Pazar akşamı Lakers ve Pistons için tansiyon yükseldi ve LeBron her şeyin tam ortasındaydı.

James, Pistons Isaiah Stewart'ın bir ribaund sırasında yüzüne kan bulaştırdığı için yarışmadan ihraç edildi. Her iki oyuncu da sonunda atıldı.

Gerçekten daha önce LeBron'dan böyle bir şey görmemiştik:

"LeBron James'ten bu kadar pis bir şey görmemiştim. Bu, Stewart'a yumruğuyla vurmakla eşdeğerdi. Çok kan. Daha sonra ellerini açan LeBron'un şok edici bir tepkisi, sanki istememiş gibi Stewart'a doğru ilerledi. Stewart buna sahip değildi. Onu suçlayamam” diye tweet attı Skip Bayless.

İşler iyice kızışınca, LeBron James bunun dışında kalmaya çalıştı.

Bu arada Lakers, Pistons'ı 121-116 yenmek için geri döndü ve sezonda .500'e geri döndü. Kavgadan başka ceza gelip gelmediğini görmek ilginç olacak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Admin

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Lakers maçında saha kenarında oturuyor

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Boston Celtics'e karşı bir Lakers maçında saha kenarında oturuyorlar. Bennifer rahatlarken randevularının tadını çıkardı. Affleck ve Lopez, yeni ilişkilerinde nispeten özeldi; ancak, bizi çeşitli fotoğraf ve videolarla süslediler.

AARD1hM.img?w=768&h=768&m=6&x=160&y=54&s

The Wall Street Journal ile yaptığı röportajda Affleck, yeniden karşılaşmalarını ne kadar “güzel” bulduğu da dahil olmak üzere ilişkisi hakkında birkaç ayrıntı paylaşıyor.

Affleck, “Benim için kesinlikle güzel olduğunu söyleyebilirim” dedi. "Ve biliyorsun, şimdi hayatımın tüm yönlerinde gerçekten değer verdiğim şeylerden biri, bunu yansıtacak şekilde ele alınmış olması."

Affleck ayrıca, yıllar boyunca Lopez ile olan ilişkisinde her zaman inanılmaz bir şekilde mevcut olan medya spekülasyonlarından da bahsetti. Affleck, "Bu konuda varsayımlarda bulunabilirsiniz, ancak öğrendiğim daha zor derslerden biri, her şeyi dünyayla paylaşmanın akıllıca olmadığıdır" dedi.

“Hayatımda, dostane ve anlaşılır bir şekilde, çevremde sağlıklı sınırlara sahip olmak konusunda daha rahat hissettiğimi biliyorum, sadece gazetede kişisel ilişkimden bahsetmek istemiyorum. Biraz temkinli davranacağım," diye devam etti.

Nasıl tekrar bir araya geldiklerinin hikayesinin, açıklamayı planlamamasına rağmen "harika bir hikaye" olduğunu söyledi. "Ve biliyorsun, belki bir gün söylerim. Hepsini yazacağım. Sonra ateşe vereceğim” dedi.

Affleck ve Lopez, sırasıyla Ana de Armas ve Alex Rodriguez ile ayrıldıktan sonra bu yılın başlarında yeniden bağlantı kurdu. Affleck ve Lopez'in ilişkisi, kısa bir süre sonra nişanlandıkları 2002 yılına kadar uzanıyor. 2004 yılında ayrıldılar.

Kaynak: iHola

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

WNBA'in oyuncusu Candace Parker, 2021 Yılın Kadın Sporcusu oldu

Candace Parker, Chicago'ya dönüp Sky için oynamaya karar verene kadar tüm WNBA kariyerini Los Angeles için oynadı. 35 yaşındaki sporcu sayesinde takım ilk WNBA şampiyonluğunu kazandı; bu nedenle Associated Press onu ikinci kez Yılın Kadın Sporcusu seçti.

Candace_Parker_(cropped).jpg

Parker, AP'ye “Oyunu oynamaya başladığınız yere gitmekle ilgili bir şey vardı” dedi. "Basketbol topumu aldığımı ilk gören insanların önünde oynamak heyecan verici. Evde kazanmak için, şimdi onu biraz tanıyorum. Bu gerçekten ne kadar özel. Listemde en üstte olan bir şey.”

Parker'ın yeni takımındaki başarısı, bir ayak bileği sakatlığının ardından sorgulanmaya başlandı. Ama iyileşip geri döndüğünde Chicago kazanmaya başladı. "Yolculuğumu yapanlara ve beni destekleyen, mümkün olduğunca sorunsuz hale getirenlere gerçekten minnettarım. Kızım, karım, yakın ailem, onunla yuvarlandık. Biz istedik" dedi. "İşler zorlaşacak, ama buna sadık kalın."

1273233135.0.jpg

Yayına göre, atlet, Los Angeles'tan ayrılma kararını ikinci kez tahmin etti çünkü bırakan olarak görülmek istemiyordu. “Bir şeye başladığınızda onu bitirdiğinize çok inanırım. Bir şey söylediğinde, yaparsın. İki kez Olimpiyat altın madalyası olan Parker, "Mükemmel değilim, çünkü bir şeyler söylüyorum ve takip etmiyorum" dedi. “Ailem bana bırakmamayı öğretti. Kariyerimi Los Angeles'ta bitirmek istiyordum ama aynı zamanda kontratımı da bitirdim, o süreyi adadım. Ben takas talep etmedim. Ben ve ailem için daha iyi bir fırsat eve dönmekti.”

candace_parker.5.jpg

Parker, bugüne kadar AP'nin Yılın Kadın Sporcusu ödülünü kazanan tek WNBA oyuncusu oldu. Onun için tanınma, liginin görünürlüğünü artırıyor. Parker, "Bir lig olarak daha fazla görünürlük elde ettikçe, ki bu geliyor gibi görünüyor, daha fazlasını göreceğiz" dedi. “Görüyorsanız, bakın ... yetenekli ve hak eden daha fazla yetenekli oyuncu. Başladığı andan sonuna kadar kariyerlerini takip edebilen bu yeni sporcu dalgası, WNBA'nın çehresini değiştirecek."

Onur ödülünü aldıktan sonra ünlüler, Candace'i övmek ve tebrik etmek için sosyal medyayı kullandı. Eski NBA oyuncusu Shaquille O'Neal komik bir şekilde Candace Parker'ı vurabileceğini kanıtlamaya çalışırken Vanessa Bryant Instagram hikayelerinde haberi yayınladı.

Kaynak: Hola!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • Admin

Candace Owens, LeBron James'in düşük IQ'lu bir yalancı olduğunu söyledi

LeBron James ve Donald Trump'ın destekçilerinin anlaşamadığı bir sır değil. Göreve geldiğinden beri böyleydi ve bu birkaç ay önce Beyaz Saray'dan ayrıldığından beri en ufak bir değişiklik olmadı.

James'in Trump'ın siyasetine yönelik eleştirileri onu hedef haline getirdi. Ona çenesini kapaması ve top sürmesi söylendi, seslendi ve hatta Ohio'daki bazı barlar, Lakers oyunlarının yasaklandığı bir "sıfır LeBron" politikası oluşturdu.

Şimdi, muhafazakar yazar ve Trump yanlısı aktivist Candace Owens, Lakers'ın ilerisine büyük atışlar yapan ve onu düşük IQ'lu bir yalancı olarak adlandıracak kadar ileri giden Cumhuriyetçiler listesine katıldı.

NBA Haberleri: Candace Owens, LeBron James'in Basketbolda Harika Ama IQ'sunun Düşük Olduğunu Söyledi

"Genellikle LeBron'un peşinden giderim çünkü sahip olduğu platform onun için önemli. Açık olmak gerekirse, LeBron'un iyi niyetli bir insan olduğunu düşünüyorum ve LeBron'un kötü yapmak istediğini düşünmüyorum, ama onun o kadar zeki olduğunu düşünmüyorum, gerçekten düşünüyorum. Bence LeBron düşük IQ."

“Sorunlar hakkında konuştuğunu duydum ve çok yanılıyor. Kral olarak anılırken zor olan bir kibir taşıyor ve o inanılmaz bir yetenek; buna hiç şüphe yok. Bir şey hakkında eğitimli değilseniz, onun hakkında konuşmamalısınız. Halkına yalan söylemektense susmasını tercih ederim.

"Bu konular hakkında gerçekten eğitimli olma işini yapması gerekiyor ve bu zor değil. Verileri araştırmak ve gerçekleri araştırmak gerçekten zor değil. Kendi türünde parası olan bir adamla, hiç de zor değil. Hatta verilere bakmak zorundayım çünkü birileri ona madde işaretlerinin bir listesini gönderebilir, hey Amerikan toplumunda olan budur.”

Bu, ABD'de bu kadar açık sözlü ve politik olarak müdahil olmasına rağmen Çin'deki sessizliği nedeniyle de eleştirilen Lakers yıldızına son atışları olmayacak. Öyle olsa bile, bu durumu ele alması veya herhangi bir şekilde yanıt vermesi muhtemel değildir.

Kaynak: Bolavip US

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Spor Efsanesi Michael Jordan'ın Eşiyle Tanışın

AAU6aPV.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Bugün Michael Jordan için büyük bir gün.

NASCAR takım sahibine dönüşen efsanevi NBA yıldızı, takımının ikonik Daytona 500'de rekabet etmesini izlemeye hazırlanıyor.

Jordan'ın takımı 23XI Racing, geçen yıl Daytona 500'de çıkış yaptı.

“NBA efsanesi Michael Jordan ve üç kez Daytona 500 şampiyonu olan Denny Hamlin, 2020 sonbaharında yükselen NASCAR yıldızı Bubba Wallace ile tek araç takımının sürücüsü olarak 23XI'yi (yirmi üç on bir olarak telaffuz edilir) başlatmak için ortaklık kurdu. 23XI Racing, NASCAR Cup Series resmi çıkışını 14 Şubat 2021'de Daytona 500'de yaptı ve ilk yarışını 4 Ekim 2021'de Talladega Superspeedway'de kazandı. 23XI Racing, 2022 için takım, 45 numaralı Toyota Camry'nin sürücüsü olarak Kurt Busch'u ekleyerek iki araca genişledi.

Çoğu taraftar, NBA maçlarında Jordan ve karısı Yvette'i kenarda görmeye alışkın. Ancak Pazar günü Daytona'ya katılacaklar.

AAU66xT.img?w=768&h=511&m=6&x=128&y=273&

Michael ve Yvette 2007'de tekrar bir araya geldiler. Bildirildiğine göre bir kulüpte tanıştılar ve çabucak çıkmaya başladılar. 2009 yılına kadar birlikte yaşıyorlardı.

Birkaç yıl ileri sar ve evlendiler.

AAU6cOj.img?w=768&h=523&m=6&x=231&y=212&

Michael ve Yvette Florida'da evlendiler. Birçok ünlü sporcunun ve ünlülerin katıldığı düğün, yıldızlarla dolu bir olaydı.

Düğünün kuzeye 10 milyon dolara mal olduğu bildirildi.

AAU67uu.img?w=768&h=499&m=6&x=237&y=75&s

Muhtemelen Pazar günü Daytona 500'de Michael ve Yvette'i yakından otururken göreceğiz.

Kaynak: TheSpun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Shaquille O'Neal, kariyeri boyunca kendisine smaç yapan üç oyuncunun kim olduğunu paylaştı

AAU8tpx.img?w=620&h=324&m=6&x=397&y=52&s

Shaquille O'Neal, daha önce sadece bir kez smaç yapıldığına dair bazı iddialara rağmen, tüm HOF kariyeri boyunca sadece üç kez smaç yapıldığını itiraf ediyor. 19 yıllık kariyerinde böylesine etkileyici bir başarıya imza atabilen üç oyuncuyu listeliyor.

Shaq'ta sadece 3 oyuncu smaç yaptı

Shaq kariyeri boyunca çok sayıda oyuncuyu afişe etti, özellikle de Big Diesel'e çemberde meydan okumak isteyen diğer uzun adamlar. 7'1, 350 kiloluk bir canavarın topa smaç yapmasını durdurmak neredeyse imkansız ve Shaq her smaç yaptığında sepeti kırmak istedi ve eğer yoluna devam edersen, posterleşiyorsun.

Bununla birlikte, pek çok oyuncu Shaq'a smaç yaptıklarını söyleme fırsatına sahip değildi çünkü Shaq, birinin bunu denediğini görse bile önce sizi sırtınıza alacak zihniyete sahipti. Knuckleheads podcast'i için yakın zamanda yapılan bir röportajda Shaq, aslında atışlarının bir bloğuna giderken kendisine düzgün bir şekilde smaç yapan üç oyuncuyu kabul ediyor.

"19 yıl oynamaktan ve sadece üç kez smaçlanmış olmaktan gurur duyuyorum. Bu yüzden bana smaç basan ilk kişi Derrick Coleman'dı. Evet, sol elle adım at. İkinci kişi, Tim Perry, bana bir taban çizgisi verdi, evet ve ardından Michael Jordan."

Shaq'a göre farklı smaç türleri

Shaq için, smaçlamanın tanımı, gerçekten meydan okumaya gittiğinizde, ancak hücum oyuncusu galip geldiğinde ve size smaç yaptığında. Gerçek bir yüz yüze poster smacından farklı olan smaç bys ve uç smaç arasında bir fark olduğunu savunuyor.

"Bak, öyleydim, yaklaşık 30 smaç yaptım ve yaklaşık yedi ipucu smaçlara dikkat etmemek gibi. Ama smaç, göğüs göğüs, top top sadece bir veya iki tane var ve gurur duyuyorum şöyle."

Bu oyunlardan bazılarını uygun poster smaçları olarak tanımlarsanız, diğer oyuncuların O'Neal'a smaç yaptığı çeşitli durumları gösteren birkaç video bulabildik. Bazıları röportajda Shaq'ın bahsettiği kategorilere giriyor, ancak bu oyunların birkaçında, bu oyuncuların bazılarının sahadaki baskın varlığına rağmen Shaq'tan en iyi şekilde yararlandığını kesinlikle iddia edebilirsiniz. Shaq'ı çemberde en iyi şekilde kullanan tüm bu oyuncular, bir oyunda pek çoğunun başaramayacağı olağanüstü bir şey yaptıklarını söyleyebilirler.

Kaynak: BasketballNetwork.Net

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.